Seriale

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!

Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Goscinny pisze:A ja właśnie skończyłem oglądać "Futuramę" :) Polecam jak ktoś lubi kreskówki z chorym humorem ;)
No to oglądnij "Family Guy'a", odnośnie kreskówek to wszystkie pomysły były wcześniej w Simpsonach ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Simpsonowie, Futurama, Family Guy, American Dad, Southpark... wszystkie odcinki obejrzałem (poza Simpsonami - jestem w 10 sezonie).

Humor z tych kreskówek zdecydowanie lepiej do mnie przemawia niż z seriali z człowiekami.

Awatar użytkownika

Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

Po oglądnięciu 2 sezonów serialu "Glee" jestem wręcz zmuszona go polecić:). Co mnie ujęło w tym serialu, to przede wszystkim kreacje bohaterów, różnorodność, muzykalność, i te świetne głosy. Serial ma formę musicalu, za którym nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam. Jednak w tym wydaniu zyskuje całkiem inne oblicze. Do tej pory słucham na youtube coverów gleeclub. O fabule nie będę się rozpisywać, zachęcam do obejrzenia:)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

muzykalność
I już zepsułaś jak dla mnie recenzję. Odpada ; )

Awatar użytkownika

Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

Keleos pisze:
muzykalność
I już zepsułaś jak dla mnie recenzję. Odpada ; )
Qrcze... a tak się starałam..;P

Awatar użytkownika

kirke
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 10-05-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Post autor: kirke »

ehhh... Glee jakoś mi nie podeszło... może przez to, że wydaje mi się jakieś przedobrzone...

ale oglądam...
Queer as folk (tutaj niestety ograniczenia wiekowe i kategorycznie nie polecam osobom, które mają jakiś problem z tolerancją)
Big Bang Theory (cudowne wręcz... tym bardziej, że znam chłopców z podobnym podejściem do życia)

zaczęłam The Gates - za bramą tajemnic, ale raczej się nie polubimy... za dużo wilkołaków/ wampirów i innych sukkubów... ludziów tam brakuje - nawet do zjedzenia... :P

Off the map - jest na razie interesujące głównie przez przypadki medyczne, wiec zostanie moim kolejnym HOUSE'em ;)
Za dnia nie potrafię otulić cię miłością...


Qbol
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 27-12-2009, 18:57
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Qbol »

Moje ulubione to:

Roswell
The Big Bang Theory
How i've meet your mother
The Office
Friends
Family Guy
Dexter
Six Feet Under
Lie to me
House
Boardwalk Empire
Weeds
Mad Men
Californication

Tak przy okazji: może mi ktoś polecić fajny serial w klimatach albo kryminalnych albo sci fi ? Ważne żeby był wciągającyOczko

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Qbol pisze:
...Tak przy okazji: może mi ktoś polecić fajny serial w klimatach albo kryminalnych albo sci fi ? Ważne żeby był wciągającyOczko
ten zapowiada się ciekawie http://tygodnik.onet.pl/33,0,65168,1,artykul.html


kato
Rhetor
Posty: 2700
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Qbol pisze:Tak przy okazji: może mi ktoś polecić fajny serial w klimatach albo kryminalnych albo sci fi ? Ważne żeby był wciągającyOczko
CSI Las Vegas
Sprawy inspektora Lynleya (pod warunkiem, że ci się nie spieszy, bo akcja rozwija się powoli) to klasyczny kryminał, bez sił nadprzyrodzonych, ufoków itp. Ludzie są tam wystarczająco wredni.
Z seriali SF to:
Stargate SG1, jak już się wciągniesz to polecam SG Atlantis. Nowego SG nie polecam.
Merlin - bardzo zabawny
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Odkopie jedną rzecz by przyznać się do błędu:
Ogladnąłem 2 albo 3 odcinki Gry o tron i na razie - nuuuuuuuda. Zero jakiejś walki. Oni w Tym serialu tylko gadaja albo chędożą ?
Mój cytat z 2011 roku. Teraz oglądam to i przyznaje - dla mnie jeden z 5 najlepszych seriali wszechczasów :). Ale ja byłem głupi i przyznaje się do błędu przed forumową bracią.
Pozdrawiam.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

A ja polecam serial SUITS - o prawnikach z NY :) jak ktoś zna angielski, to polecam po angielsku :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

To raczej dla Weredyka propozycja :)
A dla Jakub Kwaśny -> politycznie - serial "HOUSE OF CARDS" ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6853
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Beaver pisze:Odkopie jedną rzecz by przyznać się do błędu:
Ogladnąłem 2 albo 3 odcinki Gry o tron i na razie - nuuuuuuuda. Zero jakiejś walki. Oni w Tym serialu tylko gadaja albo chędożą ?
Mój cytat z 2011 roku. Teraz oglądam to i przyznaje - dla mnie jeden z 5 najlepszych seriali wszechczasów :). Ale ja byłem głupi i przyznaje się do błędu przed forumową bracią.
Pozdrawiam.
Powiem Ci, że nie wiem do końca co jest w tym serialu oprócz dość dużej ilości ładnych cycków, ale też mi się podoba, zupełnie nie wiem czemu.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Dorota1975 pisze:To raczej dla Weredyka propozycja :)
A dla Jakub Kwaśny -> politycznie - serial "HOUSE OF CARDS" ;)
Obejrze dziś może ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

ja polecam z ostatnio ogladanych FARSCAPE CAPRICA LEXX

ODPOWIEDZ