Kino Marzenie oraz Millenium

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Będąc początkiem tygodnia na Shreku w 3D i pełnej sali ludzi, tak od połowy seansu ciężko dało się wysiedzieć. Na przyszły rok, kino Marzenie powinno pomyśleć o jakiejś wydajnej wentylacji najlepiej zintegrowanej z mocną klimatyzacją, co dałoby świeże schłodzone powietrze i dużo większy komfort oglądania.


Maksym Pękosz
Obywatel
Posty: 37
Rejestracja: 14-05-2010, 12:48
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Remont Marzenia

Post autor: Maksym Pękosz »

Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno pieniądze wydane na 3D miały być przeznaczone na kompleksowy remont Marzenia. Jednak sprawę przyspieszył Sokół z Dąbrowy Tarnowskiej, który miał od marca br. już 3D.
Marzeniu pozostało jedynie albo rybki albo akwarium. Chyba wybrano rybki... Tak czy siak 3D jest w Tarnowie :).


marekk
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 10-07-2010, 15:12

Post autor: marekk »

A mógłby ktoś sie wypowiedzieć na temat jakości tegoż 3D ? :)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Dziś byłem na Shreku, i po kilku wizytach w krakowskich 3dekach muszę stwierdzić że jest cieniutko, choć nie najgorzej bo za 20 zł więcej się nie spodziewałem. Płaski ekran, płaskie ułożenie foteli daje kiepskie doznania. To kino musi przejść kolejny etap wdrażania 3D, jak wymiana foteli, innego ich ustawienia (inaczej z tyłu widzą mały obraz co się mija z celem 3D) wymiana ekranu na eliptyczny i nagłośnienia, bo to też jest już przestarzałe. Okulary nawet dają radę.

Raczej tragedii nie ma, ale do krakowskich kin jeszcze dłuuuuuuuga droga. Jeden plus - nie ma durnych światełek na schodach jak w Krakowie (Bonarka), które zakłócają odbiór 3D, odbijając się w okularach i napisów EXIT świecących pod ekranem.

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

mnie właśnie okulary najbardziej gryzły - w imaxach są takie "muchy" zakrywające pół twarzy, nasze prostokąciki sprawiają że mam ograniczoną widoczność, co mnie bardzo denerwuje.


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Oho i zaczyna sie narzekanie :D nie było 3D zle jest 3D powoli tez zle :P i znów ten Kraków jednak Tarnowianom nie dogodzi trzeba Tarnów dołączyć do Krakowa ^^


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Byłem w Marzeniu z dzieckiem na ToyStory 3, przed filmem były prezentowane zajawki innych filmów. Zwłaszcza w tych nie-animowanych efekty są naprawdę fajne... (bańki powietrza z akwalungu wyglądały, jakby latały pomiędzy ekranem a widzem, to samo konfetti)

Czekam aż sprowadzą Avatara... Ktoś wie, kiedy się tego można spodziewać?


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Marcin Zaród pisze:Czekam aż sprowadzą Avatara... Ktoś wie, kiedy się tego można spodziewać?
Są już wywieszki na tablicach, jeżeli mnie pamięć nie myli to od 24 sierpnia...
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja też byłem na Szreku i powiem, że na tym filmie 3D kiepsko wypadło ale tak jak pisze ktoś wcześniej na filmach nieanimowanych efekty dużo lepiej wyglądały i z chęcią wybiorę się na Incepcję jeśli tylko będzie u nas.

Zdecydowanie lepiej siadać bliżej ekranu.

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

nigdy nie narzekałem na brak 3d. wole normalne, płaskie kino :P


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Avatar podobno miał byc od 30 lipca hmm...

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A kolejnego dobrego filmu w Tarnowie - brak. Chodzi o Incepcje... i znow jazda do Krakowa.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

i nawet w zapowiedziach Millennium na najbliższe półtora miesiąca nie ma tego filmu, ale 'Incepcja' będzie w Bochni... 27.08-8.09...

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

o to blizej :D warto jechac ;p
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Z tego co widziałem koło kina to Incepcja będzie w Tarnowie wcześniej niż w Bochni, chyba kolo 20.08 mają zacząć grać ;)

ODPOWIEDZ