Kino Marzenie oraz Millenium

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

Byłam w kinie w DT w Boże Ciało i powiem Wam,że rewelka. Nie wiem, czy w Tarnowie był Beats of freedom, ale nie żałuję,że pojechaliśmy, bo fajna salka, i było 7 osób, więc klimatycznie dość ;) No i jakość super!
Byłam tam też na U2 w 3D, bomba!
A na sali tylko ja i mąż :lol:

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Na plakacie "jak byk" są okulary czerwono-niebieskie, czyli najgorsze 3D jakie tylko może być. Oby to była tylko "wizja artystyczna".
http://www.tck.pl/index.php/pol/Kino-Ma ... W-MARZENIU


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

Nie no raczej, tylko artystyczna. Okulary czerwono-niebieskie nie potrzebują żadnego projektora cyfrowego. Do tego rodzaju 3D wystarczy zwykły analogowy 2D, tylko film jest odpowiednio nagrany (vide Mali Agenci 3D)


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Nie no ludzie jasne ze dadzą okulary 2 kolorowe i będziecie mieć 3D a jak zabraknie okularów to każdy będzie musiał mieć swoje z kiosku :)... Ręce mi opadają przy tych co pisza czy to bedzie 3D na te kolorowe okulary ;] a widzieliście jakieś nowo wyposażone kino w takie rozwiązanie 3D ?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Husiek, nie, ale wierzę, że potrafimy zaskoczyć resztę kraju :) Tarnów potrafi :P


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Projektor, okulary do oglądania filmów w 3D oraz bramki antykradzieżowe kosztowały ponad pół miliona złotych.
Projektor pozytywnie przeszedł testy, dzięki czemu już w piątek, 18 czerwca, odbędą się pierwsze komercyjne pokazy trójwymiarowego filmu Toy Story 3. Widzowie przy wejściu otrzymają lekkie, pasywne okulary, które umożliwiają odbiór obrazu 3D.
Te cytaty wyjaśniają wszystko.
Tak że nie trzeba będzie iść po okulary do kiosku. :roll:
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Gale ... jektora-3D
Pierwsza prezentacja się już odbyła i jak widać okulary leżą na stolikach ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Wnioski:
1. okulary mają głośniczki :) (duuuży napis DOLBY na okularach :)
2. film był chyba z gatunku 'kina moralnego niepokoju', bo wszyscy w takim skupieniu go oglądają :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

ad2222, troszkę mi to nie pasuje ;) Bo zobacz na inne zdjęcia, jak siedzą w okularach ;P Jeśli mają głośniczki to powinny chyba choć troszkę na uszy zachodzić a nie kończyć się przed nimi ;)
A co do numeru 2 ;P to wydaje mi się, że są tacy skupieni bo im zdjęcia robili ;P A to mi wygląda na koncert jakiś ;) Gdzieś tam czytałem, że ma być pokazywany koncert U2, ale koleś, który trzyma mikrofon to nie jest podobny do BONO :P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Szacun za dojrzenie tam gościa z mikrofonem. :) Ale faktycznie, film o U2 jest w 3D właśnie w kinach, więc bardzo możliwe, że to ten obraz.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

A nie sorry ;) To gitara ;P Teraz się dopiero przyjrzałem ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Rozmawiałem z osobą, która była na pokazie. Faktycznie, był to fragment koncertu U2. Poza tym pokazano pełne spektrum możliwości takiego projektora - w bajkach, filmach przyrodniczych, koncertach itp. itd. Wrażenia ponoć fantastyczne.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman, to zapytaj jeszcze czy są tam głośniki w tych okularach;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Cubaza, To żart był! :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

ad2222 pisze:Cubaza, To żart był! :)
To ja się chyba muszę nauczyć czytać ze zrozumieniem ;)

ODPOWIEDZ