Kino Marzenie oraz Millenium

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!

Profesor88
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 17-06-2010, 08:47

Post autor: Profesor88 »

Czy ktoś z Was był w Millenium w sali kameralnej? Wybieram się, ale oglądając zdjęcia odnoszę wrażenia, że ekran jest trochę jakby za mały. Czy może to tylko tak prezentuje się na fotografiach, a w rzeczywistości ogląda się dobrze?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jak na salę kameralną jest OK. "Za mały" to kwestia gustu. Raz coś tam oglądałem i wg mnie było całkiem w porządku.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Jest OK pod warunkiem że siedzi się w pierwszym rzędzie :)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

rzuf, nie przesadzaj... w drugim tez jest w miare dobrze :)) :mrgreen:
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Profesor88
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 17-06-2010, 08:47

Post autor: Profesor88 »

Dziękuję :) Przekonaliście mnie zarówno do obejrzenia filmu w sali kameralnej, jak i do wyboru jednego z dwóch pierwszych rzędów :D

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Beaver kłóciłbym się... ekran jest nisko zawieszony, także ktokolwiek usiądzie przed - zasłania widok :/

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

rzuf, aaa to ja myślalem że mówimy o sytuacji w której jest się samemu na sali :)
No to fakt - tylko 1 rząd :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

I kolejne moje narzekanie:
Kino Millenium - na wszystkich seansach tylko i wyłącznie Smerfy 2 3D.
Kino Marzenie - od Polowy Sierpnia przez cały dzien prawie tylko Samoloty 3D.

No bez jaj ze az yle dzieci będzie szło ogladać smerfy ze przez 2 tygodnie nie ma w kinie nic innego ciekawego....
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

To nie kino sobie tak wymyśla, tylko dystrybutorzy poszczególnych filmów. Tak przynajmniej taką sytuację tłumaczą ludzie z obu tarnowskich kin.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ale dystrybutor sobie wymyśla że ma film zając całe kino na 2 tygodnie ? :o
Ze ma byc puszczany przez caly dzien itd ? :/
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Dystrybutorzy stawiają różne warunki, np. na dany film nie można rozdawać zaproszeń, wstęp tylko z biletami (zdarzają się kontrole w trakcie seansu)... Kto bogatemu zabroni...
A jak masz jedną salę (Marzenie) i możliwość zagrania filmu ponoć kasowego, to godzisz się na warunki dystrybutora (czas grania, ile seansów, czy na wyłączność - inne filmy nie wchodzą wtedy) albo nie grasz tego tytułu.


klasyfikacja
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-06-2010, 14:33

Post autor: klasyfikacja »

Kina to my jednak mamy zaściankowe. Dwa kina grają Hobbita i w żadnym nie ma wersji 2D z napisami. Już nawet w Bochni i Dąbrowie jest większy wybór i takie wersje posiadają. U nas niestety nie

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

A jak kupowałem w Marzeniu bilety na dziś na 19:30 to o godzinie 13 już się miejsca kończyły.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Dlatego opcja zakupów z domu kilka dni wcześniej jest strzałem w 10 :P

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

LordRuthwen pisze:Dlatego opcja zakupów z domu kilka dni wcześniej jest strzałem w 10 :P
A jest taka ?

Kurcze sprawdziłem - faktycznie jest.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ