Kino Marzenie oraz Millenium

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

starówka pisze: A Mutlikino to dla dzieciaków i wielbicieli Maca jest dobre.
W sensie, że mnogość i różnorodność seansów nie dorasta do pięt puszczaniu jednego filmu przez 2 tygodnie na wszystkich 3 seansach dziennych ?
Ja pierdziele ile ty masz dziś stopni na termometrze, czy to zewnętrznym czy pod pachą ? :lol:

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Roberto, co do mnogości to się zgodzę, ale często repertuar miałki nijaki, taki jakiś jak fast food, ludzie chcieli KFC to mają, jedzą takie coś co dziennie i są szczęśliwi, multipleks pewnie też będzie, ja jednak wolę kino z atmosferą, co nie zmienia faktu że nowinki techniczne w audio i video wskazane są zawsze,

co do temperatury to obawiam się że u mnie zdecydowanie niższa niż u Ciebie i bez wpływu na organizm, ja lubię upał, choć nie leże plackiem na słońcu

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Zobaczcie relacje zrobioną przez Julitę z Tarwizja.pl


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

No przyznam, że jeszcze nie ochłonąłem po definicji prawdziwego kina :lol: ale mimo wszystko moim skromnym zdaniem trzeba być intelektualnym rowem mariańskim żeby w ofercie multipleksów nie znaleźć czegokolwiek spoza karty dań KFC:
Multikino Kraków:

Auta 2 2D + Auta 2 3D
Captain America: pierwsze starcie 3D
Conan Barbarzyńca 3d
Druhny
Geneza planety małp
Green lantern 3D
Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 3D + Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 3D - dubbing
Kac Vegas w Bangkoku
Kret
Kubuś i Przyjaciele
Kung Fu Panda 2 3D
Naznaczony
Oszukać przeznaczenie 5 3D
Pan Popper i jego pingwiny
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach 3D
Smerfy 2D + Smerfy 3D
Szefowie wrogowie
Zła kobieta

Cinema City Kraków (Bonarka):
Auta 2 + Auta 2 3D
Captain America: Pierwsze strarcie 3D
Conan Barbarzyńca + Conan Barbarzyńca 3D
Debiutanci
Geneza Planety Małp
Gnomeo i Julia
Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II 3D
Kac Vegas w Bangkoku
Kret
Kubuś i przyjaciele
Larry Crowne - uśmiech losu
Naznaczony
Oszukać Przeznaczenie 5 3D
Pan Popper i jego pingwiny
Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach
Pożyczony narzeczony
Smerfy (cyfrowy) + Smerfy 3D
Szefowie wrogowie
Uwikłanie
Zła kobieta
W odróżnieniu od Kin Silvuple ĘĄ Tarnów :lol:
Kino Millenium Tarnów:
Smerfy 2D + Smerfy 3D
Druhny

Kino Marzenie Tarnów:
Szefowie wrogowie
Oszukać przeznaczenie 5 3D

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Roberto, masz racje w większości to genialne kino z pod znaku 3D (dużo, durne, dno)

O przepraszam, nie zauważyłem Kubusia Puchatka - racja jest z czego wybrać - zawsze jak pójdziesz na coś możesz się zdecydować, idealne dla ludzi idących do kina a nie na film. Po prostu rozrywka jak z początków kina, ludzie szli oglądać skaczące obrazki.

Powtórzę, jestem zwolennikiem powstania multipleksu, ale ja i tak wybiorę Marzenie, czasem Milenium, może przy dużej (w skali)konkurencji zadbają o przynajmniej trzy różne firmy w ciągu tygodnia, plus ekstra film w niedziele o 15 :)


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

No za to Miś, Nie lubię poniedziałków, Chłopaki nie płaczą to Wielka Sztuka, nic dziwnego że tak gloryfikujesz spotkanie przy niej kilkuset osób, równie trudno byłoby zgromadzić 600 emerytów na pokazie skarpet wełnianych w Ciechocinku, no i atmosfera nie ta :lol:

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

starówka pisze:, masz racje w większości to genialne kino z pod znaku 3D (dużo, durne, dno)
Następnym razem załóż okulary :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

W Polsce jest jakaś nowa sieć kin. Oczywiście w Tarnowie nie zapowiada się, żeby było jakieś :/

Nie mniej jednak sieć Cinema3D ma już multipleks w Kłodzku, na wykończeniu w Lesznie i Kaliszu. NIebawem Helios w Nowym Sączu, Mielcu, Elblągu. Multikino będzie w Jeleniej Górze, Słupsku, znowu w Lesznie, a jest w Elblągu, Koszalinie, Rumi, Sopocie, No i Helios. Może nie kontynuuję, bo aż głupio, że takie Piła city, czy inne ma a u nas anie widu ani słychu. Możeby tak ktoś w końcu zainwestował.


klara411
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 18-06-2010, 15:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: klara411 »

Czy ktoś się orientuje czy w Marzeniu jest klima?? A jeśli jest to czy działa :D


Ricardo
Archont
Posty: 645
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

Z tego co wiem to chyba Cinema City jest już dogadane w sprawie galerii za Nowym Szpitalem

BTW mnie irytuje inna rzecz. Dzisiaj do Polski wchodzi kolejna część najbardziej kiczowatej sagi "Mali Agenci" tym razem pod nazwą 4D (rozdają zdrapkę zapachową :P). Ze znajomymi pomyśleliśmy że w ramach powrotu do dzieciństwa się na to wybierzemy, a tu ZONK. W ŻADNYM kinie w całej aglomeracji Tarnowskiej tego nie ma... i nie zapowiada się żeby miało być.

O ile w Kinie Millenium w repertuarze są 3 inne filmy o tyle Marzenie i Dąbrowski Sokół swoja ofertą spowodowały u mnie atak śmiechu. Przez najbliższe 2 tygodnie oba te kina proponują nam codziennie na każdym seansie nową część sagi Zmierzch... Nowootwarty Tuchowski Promień z koleji dubluje na każdym seansie jedną z propozycji Millenium.

Łącznie w 4 kinach na terenie aglomeracji Tarnowskiej grane są łącznie 4 filmy...

poprostu no comment, czy naprawdę 3 z tych czterech kin muszą tłuc jeden film na każdym seansie ??

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Co do filmu Zmierzch, to nie ma się co dziwić że teraz na początku grają na tylu seansach skoro bilety poszły jak świeże bułeczki. Ja osobiście chciałem zobaczyć Immortals, ale też muszę czekać chyba na DVD czy coś podobnego. Bo do Krakowa specjalnie na film nie pojadę.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

zapowiada coś ala LAS VEGAS PARANO. Tym razem w wydaniu alkoholowym :)

http://www.tck.pl/index.php/pol/Kino-Ma ... IANY-RUMEM

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Jeśli ścieżka dźwiękowa będzie na równie wysokim poziomie jak w Las Vegas Parano to rzeczywiście będzie się można na to do kina wybrać.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

To tylko 15 pln no 30 :), ja chodzę. A tak na marginesie Millenium pomiędzy masą ma dobre propozycje (to chyba zasługa pana Maciejewskiego) i teraz marzenie coś nie coś się ruszyło.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

8.01.2012, godz. 16:00 | Kawa i Papierosy | Kino Marzenie, Staszica 4 | Bilety: 9 zł. |
Wprowadzenie - Link

ODPOWIEDZ