Kino Marzenie oraz Millenium

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Obydwa kina bardzo czesto maja świetne propozycje - tyle tylko, ze trzymaja to w głębokiej tajemnicy.
Polityka informacyjna i promocja obu instytucji - leży i kwiczy.
na stronie kina repertuar jest do 7 stycznia, na stronie tarnow.net.pl jest dalszy, ale nie ma slowa o filmie Jarmuscha, o wielu interesujcych filmach trzeba sie dowiedziec przekopujac kilkanascie roznych miejsc w sieci, albo bezposrednio dzwoniac - po czym czesto okazuje sie, ze to co w necie nie zgadza sie z tym, co ma byc w rzeczywistosci.
A potem na seansach jest po kilka osob. Bo o wydarzeniu nikt nie slyszał.
A nie kazdy pracuje w godzinach urzedasowych (czytaj: 8-16), zeby mial wieczory wolne i znienacka pol godziny przed seansem dowiedzial sie, ze jest cos wartego obejrzenia; czasem trzeba cos zaplanowac z kilkudniowym wyprzedzeniem. Ale widac w obu kinach myslenie socjalistyczne zostalo.

:roll:

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Póki co bd tu wrzucał subiektywną ofertę filmowa obu tarnowskich kin.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Santusia,
ale jak zaglądniesz -> http://tck.pl/index.php/pol/Film/Cinema ... w-Marzeniu

to niezależnie od repertuaru kina masz tutaj podane z wyprzedzeniem te projekcje specjalne.... :)


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

No wlasnie o tym mowie: ze trzeba odwiedzic jakies głeboko ukryte zakladki na dziwnych (czytaj: 'niekinowych') stronach, zeby cos wyszukac.
Bo strony z repertuarem - albo niekompletne, albo rozne w roznych miejscach, albo w ogole nieaktualne...
Nie da sie wszystkiego w jednym miejscu? 8)
Ze jak jest 'film' to 'film', wyswietlany w tym dniu o tej godzinie, a niekoniecznie msuze wiedziec, ze to 'wydarzenie kinowe' w ramach tego czy owego cyklu. Bo szukam czegos na dany dzien, a nie pod 'wydarzeniem'.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

żadne dziwne niekinowe strony - po prostu strona instytucji, która kinem zawiaduje... i rubryka filmu dotycząca. A z repertuarami często jest tak (i kin, i teatru), że zmieniają się jak w kalejdoskopie... Nie dziwię się, że na stronach internetowych nie podaje się info dalej niż na tydzień.... bo potem może być różnie...


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

>>> żadne dziwne niekinowe strony - po prostu strona instytucji, która kinem zawiaduje..>>>

Ja to wiem i ty to wiesz :)
Ale ktos spoza Tarnowa pojecia miec nie musi, zeby info filmach szukac na stronach TCK.
Na dwoch roznych stronach ( w tym jednej stricte 'kinowej'), informujacych o biezacym repertuarze - NIE MA informacji n/t filmu o ktorym mowimy.
Jak dla mnie taka forma promocji to porazka.
I nie tylko pewnie dla mnie.
Chodze na te rozne ciekawe filmy, w ramach przeroznych 'wydarzen'. Frekwencja - srednio kilkanascie osob, czasem kilkadziesiat, a czasem sie trafia 2-3 osoby...
Ale to pewnie ja szukac informacji nie umiem.
A razem ze mna - mnostwo osob, ktore post factum mowia 'cholera, poszedlbym, gdybym tylko wiedzial, na zadne info nie trafilem..."

:roll:


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

hmm, na tarnow.net jest po lewej stronie coś takiego jak kalendarz imprez (jakoś tak...) i pod datą 8 stycznia ów film jest... Nie ma tego filmu w jakiejś zakładce u samej góry...

Wzorem jest dla mnie strona kina Regis w Bochni... repertuar z dużym wyprzedzeniem, nie zawsze z podanymi godzinami, ale przynajmniej wiadomo co w jakich dniach będzie grane. Marzenie rozsyła repertuar do mediów zawsze z wyprzedzeniem; Millennium ostatnio coś się popsuło w tym temacie....


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

filmy sci-fi sa w kinie millenium w godzinach wieczornych i jest problem z dojazdem i powrotem dla kogos bez samochodu


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

krzychu pisze:filmy sci-fi sa w kinie millenium w godzinach wieczornych i jest problem z dojazdem i powrotem dla kogos bez samochodu
no ale trudno zeby ci kino jeszcze dojazd organizowało... :roll:

Osobiście wole millenium - najlepiej sale kameralną. Mała sala, mało ludzi.. ;)
Dorota1975 pisze:Marzenie rozsyła repertuar do mediów zawsze z wyprzedzeniem; Millennium ostatnio coś się popsuło w tym temacie....
MCK zawsze w tym wzgledzie troche kulało.. Ale czasem to własnie plus - przy wiekszej reklamie bedzie wiecej ludzi... Niekonieznie naprawde zainteresowanych filmem - a raczej "pojsciem na coś do kina"... Zainteresowani jakoś sie dokopią ;) Jest to też jakaś metoda...


fistal
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 30-12-2010, 12:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: fistal »

zapowiada coś ala LAS VEGAS PARANO. Tym razem w wydaniu alkoholowym

http://www.tck.pl/index.p...AKRAPIANY-RUMEM
Już się ucieszyłem, że coś znalazłem dla siebie na co warto iść ale oczywiście nie mogłoby być zbyt pięknie i z tego co widzę na tarnow.net.pl to nasze szanowne kino przewidziało tylko seanse o 15.30 brawo :lol:
Nie wiem czy tylko ja tak mam ale od dawien dawna na ogół fajne filmy (oczywiście wg mojego gustu filmowego) w naszych kinach są podawane w porach mało przysfajalnych dla mnie (patrz np. cinemarzenie)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Były seanse po 20 :P

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

No mniej więcej, ale jutro jest już wolne a później weekend. Faktycznie trochę to niepoważne.


fistal
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 30-12-2010, 12:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: fistal »

Były seanse po 20 :P
Skoro tak to po części usprawiedliwiam marzenie ale tylko po części bo jednak mogliby bardziej żąglować seansami i godzinami a nie tak jak teraz np. Sherlock Holmes bity tydzien seanse 17.45 i 20.15.
No mniej więcej, ale jutro jest już wolne a później weekend. Faktycznie trochę to niepoważne.
Niby wolne ale i tak to za mało bo w tych godzinach nie przywykłem do chodzenia do kina (ot taki kaprys ;) )

No cóż pozostaje ogladnac na kompie a zeby nie narzekać za bardzo to na Sherlocka się za to wybiorę :P
Ostatnio zmieniony 05-01-2012, 12:37 przez fistal, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Pod tym względem piękne jest życie w Wawce. Włączam repertuar na Filmweb, wybieram jeden z 20-30 filmów, patrzę która godzina, patrzę gdzie grają tak żebym zdążył i już po góra kilkudziesięciu minutach siedzę na sali kinowej. I oglądam 15 minut reklam. :) Ale to akurat minus. :)

I jeszcze się na miejscu niespodziewanie okazuje, że za zatankowanie tysięcy litrów na BP bilet mogę nabyć za punkty Payback. :) Oglądać, nie umierać. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

W Tarnowie, sprawę załatwia się po wiejsku. Projektor i duża ściana :)

ODPOWIEDZ