Kino Marzenie oraz Millenium

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ale to nie jest takie złe rozwiązanie. Byle był wybór. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Szpieg
Kino MILLENNIUM, ul. Traugutta 1 |
13-19 stycznia 2012 r., godz.18:15 |
Bilety: 15 zł.
trailer


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

W ostatnim czasie, widzę, że w kinach są tylko po 2 filmy na krzyż...


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

Stradie, nie marudź...

Ostatnio w millenium dużo lepiej ... po kilka filmów - do wyboru. w poniedzialek było PIĘĆ... a teraz cztery - http://mck.tarnow.pl/kino-repertuar.html
plus to co w marzeniu. wiec WYBÓR jest.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

W najbliższym czasie mamy 2 dobre filmy w Millennium. Nowość: "Dziewczyna z tatuażem" i chyba już w drugim obiegu: "Skóra, w której żyję".

Pierwszy jest wg mnie bardzo udaną ekranizacją popularnej powieści. Reżyser nie wypuszczał książki z ręki podczas kręcenia filmu i dlatego też ogląda się go komfortowo. Trochę tylko Craig nie pasuje mi do roli Mikaela, wolałem jego szwedzką wersję. To samo chyba tyczy się też Lisbeth: w pierwszej ekranizacji nie była aż tak odpychająca. Ciekawe, czy zobaczymy kolejne części trylogii. Jeżeli tak, to pewnie z tą samą obsadą. A i historia kolejnych dwóch powieści jest wg mnie dużo ciekawsza, więc już nie mogę się doczekać. Przy okazji: film rozpoczyna się wybitną małą formą wideo, czymś na wzór "napisów początkowych" z Jamesa Bonda. Tyle, że z zastosowaniem nowoczesnej techniki cyfrowej i bardzo zgrabnego pomysłu. Taki mały bonus do filmu. :)

"Skóra, w której żyję" to historia tak abstrakcyjna, że zapada do głowy na bardzo długo. Może dobrze, że jest tak abstrakcyjna, bo trudno zaakceptować przedstawione okrucieństwo lekarza. Z drugiej strony: czyż nie był całkowicie usprawiedliwiony? :) Szczerze polecam. Nie wiem czy wszystkim, bo aż tak dobrze szczegółów nie pamiętam, ale raczej nie jest to obraz odrażający. Okrutny, ale nie odrażający.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Zapytam tradycyjnie tutaj, może ktoś był koło Kin albo wie czy będa Gwiezdne Wojny Epizod 1 3D, w Tarnowskich kinach ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Nie wiem czy będą to grali, ale nawet jeśli tak, to z dubbingiem ;(
Tu jest lista kin, gdzie będą napisy:
http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/18993 ... _napisami/

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Przecież tych nowych Gwiezdnych wojen nie da się oglądać, próbowałem ostatnio, nie dałem rady. Nie wiem czym się tak rajcujecie, że kupujecie jeszcze raz ten sam kit, ale w 3D?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

pb - bo dla niektórych są filmy i są gwiezdne wojny :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

ot co ;)


farciarzgilmore
Archont
Posty: 732
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Mam pytanie czy ktoś z Was użytkowników orientuje się może czy była już grana w tarnowskich kinach bajka Alvin i wiewiórki 3 ?? Ja sobie nie przypominam a w galerii Gemini na stoisku Smyka są reklamy, że w Marzeniu od 13 stycznia. Monitoruję tą bajkę od początku roku i nie widziałem tego. Może coś przeoczyłem ?

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

W Millenium wstrząsający film Róża. Wyłącznie dla osób, dla których historia nie jest czarno-biała. Do tej chwili nie mogę dojść do siebie po wczorajszym seansie.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

pb pisze:Wyłącznie dla osób, dla których historia nie jest czarno-biała. Do tej chwili nie mogę dojść do siebie po wczorajszym seansie.
Fakt, film nie dla każdego.. "wrażliwcom" raczej odradzam...
Chociaż tak ogólnie mi sie podobał. Bez stereotypów - typowych podziałów ZŁY /DOBRY, plus wszystko okraszone sporą dawką historii, róznorakich miedzyludzkich interakcjii i emocji... Generalnie - polecam, choć nie dla każdego.

A w CZWARTEK 15.03.2012 - dodatkowy bonus: film plus w cenie biletu "pokinowe" spotkanie z M.Dorocinskim
http://www.mck.tarnow.pl/aktualnosci,24 ... kiego.html

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

tarnowiack pisze:A w CZWARTEK 15.03.2012 - dodatkowy bonus: film plus w cenie biletu "pokinowe" spotkanie z M.Dorocinskim
http://www.mck.tarnow.pl/aktualnosci,24 ... kiego.html
Raczej "przedkinowe". Spotkanie z Dorocińskim o 19, seans o 20.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

fakt, sorry ;) ale w linku wszystko było ;)
to tak z rozpędu - zazwyczaj są "pokinowe" ;)

ODPOWIEDZ