Bitwa Warszawska 3D, czy nie 3D?

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!

aaee
Archont
Posty: 649
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

Byłem na najnowszej części Piratów z Karaibów(3D) w Marzeniu i film był super jak i efekty specjalne...
Ale te fotele nie były zbyt wygodne...

W Milenium również byłem na filmie w 3D, mianowicie najnowsza i ostatnia część Harrego Pottera. Film super jak i efekty specjalne...
Ale okularki w Milenium wydawały mi się jakieś niewygodne...

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Spokojnie można oglądać w 3d, efekty bez zarzutu, chociaż czasami gdy coś dzieje się na pierwszym planie a akcja jest bardzo szybka nie wiele widać. Ale to może kwestia indywidualna, mój wzrok dość negatywnie reaguje na 3D.
Film też nie jest najgorszy, chociaż pierwsze 40 minut można sobie odpuścić bo zwyczajnie nudne. Sceny bitewne są efektowne, chyba najlepsze sceny batalistyczne w polskim kinie. Scenografia też jest ok, jak i klimat, chociaż mi brakowało głębszego osadzenia w realiach historycznych, widz nieznający historii może mieć problemy z połapaniem się kto z kim walczy i dlaczego. Idąc do kina nie należy nastawiać się na film wybitny ale jedynie przyzwoite widowisko.
Szkoda też, że reżyser nie zdecydował do końca czy kręci film wojenny czy musical (to a propos pierwszych 40 minut filmu)

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

defekator pisze:Szkoda też, że reżyser nie zdecydował do końca czy kręci film wojenny czy musical (to a propos pierwszych 40 minut filmu)
Trzeba było jakoś zagospodarować Urbańską. (Nie widziałem filmu, ale dokładnie tego sie spodziewałem po jej obecności w tym filmie :))

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

pb pisze:
defekator pisze:Szkoda też, że reżyser nie zdecydował do końca czy kręci film wojenny czy musical (to a propos pierwszych 40 minut filmu)
Trzeba było jakoś zagospodarować Urbańską. (Nie widziałem filmu, ale dokładnie tego sie spodziewałem po jej obecności w tym filmie :))
Sama Urbańska wbrew temu co piszą nie była taka tragiczna. Po prostu miała źle rozpisaną rolę a w takim wypadku nawet geniusz aktorstwa wiele nie poradzi.
Zawiódł też Olbrychski jako Piłsudski za to Linda jako Wieniawa sprawdził się znakomicie.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Urbańska bierze co się da ;)
Najwięcej Węży zebrał film Jerzego Hoffmana "1920. Bitwa Warszawska": za "najgorszy film w 3D", za najgorszy scenariusz (dla Jarosława Sokoła i Jerzego Hoffmana), dla najgorszej aktorki (Natasza Urbańska), za najgorszy duet na ekranie (Natasza Urbańska i Borys Szyc) i za żenująca scenę (Natasza Urbańska z cekaemem).
http://wyborcza.pl/1,75248,11463398,_Wy ... ka__i.html

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

tak czy tak, i tak nic 'temu' nie pomoże. :oops:
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

ODPOWIEDZ