[ Koncert] koncert reggae/ ska: ZIEMIA KANAAN, NATTY DEAD .

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

Autor tematu
projection
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 21-05-2010, 21:15
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

[ Koncert] koncert reggae/ ska: ZIEMIA KANAAN, NATTY DEAD .

Post autor: projection »

zapraszamy na kwietniowy KONCERT w jamajskim klimacie
zagrają:

ZIEMIA KANAAN
www.ziemiakanaan.pl
czadrege kamanda (Stalowa Wola)

NATTY DEAD
www.nattydead.pl
rock /ska /punk (Kraków)

MIESZKO SOUL PROGRESS
roots reggae dance hall (Stalowa Wola)



14 kwietnia 2012 (sobota) godzina 20:00
Klub KOTŁOWNIA
TARNÓW ul. Urszulańska 16

wstęp: przedsprzedaż - 10zł, w dniu koncertu - 15zł
bilety dostępne w klubie Kotłownia



- link do wydarzenia na FACEBOOK
https://www.facebook.com/events/299221200138407/


informacje o wykonawcach:

ZIEMIA KANAAN
Zespół ZIEMIA KANAAN powstał w 1997 roku, z inicjatywy Mariusza Zarzecznego i ówczesnego perkusisty Mariusza Dula. Grupa zadebiutowała w tym samym roku na festiwalu "Chwalmy Pana w rytmie reggae". Od początku swojej działalności, zespół zagrał kilkaset koncertów w Polsce i za granicą, w tym wiele ważniejszych festiwali, m.in. „Winter Reggae 2000", „Song of Songs 2000, 2001", „Nie Zabijaj 2006", „Reggae Most", „Freedom Fest Festiwal" w Czechach. W 1999 roku, w studio Spaart w Boguchwale, zespół nagrał sześć numerów, które następnie zostały wydane jako "gatalmajti demo '99". Materiał ten otrzymał pochlebne recenzje na łamach wielu pism muzycznych, w tym ogólnopolskiego czasopisma "Tylko Rock".
W 2001 roku, w poszerzonym o sekcję dętą składzie, zespół rozpoczął pracę nad kolejnym materiałem. Owocem tej pracy był wydany album "k-n.a.n." przez Zima Records oraz Nieziemskie Recordy. W 2007 roku, z różnych przyczyn, grupa zawiesiła swoją działalność, aby powrócić w 2011 roku, w nowym składzie (sekcja rytmiczna). Zdecydowanie najmocniejszą stroną zespołu są koncerty, które charakteryzują się zarówno niezwykłą dynamiką, jak też energetycznymi, transowymi motywami, które dopełniają całości. Obecnie Ziemia Kanaan kończy pracę nad kolejnym albumem, realizowanym przez Studio Patefon w Stalowej Woli, który zostanie wydany wiosną 2012 roku.

NATTY DEAD
Formacja Natty Dead (Kraków) została zawiązana w połowie 2009 roku jako kontynuacja, a równocześnie nowe oblicze istniejącego od 1993 roku zespołu Natty Dread. Pod pierwotną nazwą zespół istniał z przerwami około 15 lat, zagrał kilkadziesiąt koncertów na małych i dużych scenach, by w roku 2005 nagrać album "Niezmienny". Zespół od początku swojej działalności wykonuje muzykę z pogranicza ska/punk/rock/reggae. Na obecny repertuar składają się zarówno utwory z początku działalności jak i nowe nagrania.


MIESZKO SOUL PROGRESS
Mam 23 lata, i pochodzę ze słonecznej Stalowej Woli. Muzyka reggae pochłonęła całe moje życie, jest ze mną chyba od zawsze. Reggae, Dub i Dancehall towarzyszą mi na scenie od wielu lat w rożnych zespołach, które to jednak nie spełniały moich oczekiwań, dlatego też zająłem się pracą solową. Działam sam już od roku. Do tej pory zagrałem kilka udanych koncertów, m.in. w Zamościu, Tarnobrzegu, Dukli i Rzeszowie, po których spotkałem się z ciepłym i przyjaznym przyjęciem. Na pewno czeka mnie jeszcze wiele pracy bo nie wolno spoczywać na laurach, dlatego ciągle pracuję nad nowymi słowami które rozpoczną "postęp duszy". Stawiam na teksty i wokal, bo warto mówić o tematach o których się zapomina, i właśnie te tematy chce poruszać. Nie oczekuje pochwał, chce żeby ludzie którzy mnie słuchają coś wynieśli i stali się lepsi. Mam nadzieję że to co robię i to o czym śpiewam wam się spodoba, pozdrawiam wszystkich serdecznie.


na imprezę zapraszają:

OTWARTA KULTURA
www.otwartakultura.pl

PROJECTION
www.projection.pl

GAZETA KRAKOWSKA
www.gazetakrakowska.pl

Klub KOTŁOWNIA
www.kotlowniaklub.pl

MUZYCZNY TARNÓW
www.muzycznytarnow.pl

NASZE MIASTO
www.naszemiasto.pl

TARNUS
www.tarnus.pl

NOCNY TARNÓW
www.nocnytarnow.pl

BENE MEDIA
www.benemedia.pl

E-LEGENDA
www.elegenda.pl



[center] Obrazek[/center]

ODPOWIEDZ