[ ] "Jesteś Bogiem" już dziś

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

[ ] "Jesteś Bogiem" już dziś

Post autor: redakcjazh »

Wybiera się ktoś z Was na ten film?
Obrazek
szczegóły projekcji: lhttp://social.zrobcie-halas.pl/wydarzenia/viewevent/7-jeste-bogiem.html
po co Ci to wiedzieć? Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

ja byłem. z ciekawości, nie z jakiegoś mega uwielbienia dla hip-hopu, za którym nie przepadam jakoś szczególnie, zwłaszcza w wydaniu łańcuchowo-samochodowo-lansiarskim... ale Paktofonikę lubię, zwłaszcza że przydarzyło mi się studiować w Katowicach "w czasie Paktofoniki".
Film nie rzucił mnie na kolana chociaż cześć ludzi zachwycona - vide recenzja
http://natemat.pl/31823,jestes-bogiem-h ... e-recenzja
która jak dla mnie jest dośc mocno przesadzona...

Ogólnie - dla chętnych "tak".

Ale jest duzo ciekawszych rzeczy do roboty w te piękne jesienne wieczory... ;)


neya3
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 06-11-2010, 17:15
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: neya3 »

jako małolat nasiąknęłam hip-hopem, bardziej "bo wszyscy słuchali" niż z prawdziwego zamiłowania. pamiętam co się działo, jaki był szum w "czasie Paktofoniki" film jak już napisał tarnowiack jest lekko przesadzony, ale pokazuje pewne zjawisko, które niewątpliwie miało miejsce.
oceniając film trzeba, a przynajmniej należy odczytywać go w paru aspektach: ludzkim, artystycznym i psychologicznym, a zestawienie ich dopiero decyduje o całościowym odbiorze.
dla tych co pamiętają co się wtedy działo to powrót do tego czasu, dla tych, których ominęło jakieś przedstawienie (pytanie jakie)
dużo szumu jak to u nas w Polsce, były ambitniejsze filmy, ale były też słabsze
ona jest jak skórzany pasek- niby cienki, a w rękach nie rozerwiesz. A gdybyś się na nim powiesił to też wytrzyma/ A. Sapkowski/


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Wybiera się ktoś z Was na ten film?
Ja na pewno nie :).
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


ferpo99
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 25-10-2012, 17:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: ferpo99 »

moim zadaniem był to bardzo dobry film !

polecam

ODPOWIEDZ