Czy jest miejsce w Tarnowie na pub/klub z żywą muzyką?

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

Autor tematu
pir2
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 16-09-2011, 10:29

Czy jest miejsce w Tarnowie na pub/klub z żywą muzyką?

Post autor: pir2 »

Czy myślicie, że na tarnowskim rynku klubowo-pubowo-gastronomicznym jest miejsce na lokal z poezją śpiewaną, piosenką turystyczną, studencką itp. graną na żywo? Myślę raczej o spokojnych klimatach, chociaż rockowe brzmienie też mnie nie gryzie :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Hmmm w sumie Azoty Grand Festiwal pokazały, że jest zapotrzebowanie na koncerty w Tarnowie.
Jednak kiedyś było coś takiego jak muzyczne wieczorki w pubie Black Jack. W jedne wakacje schodziły się niestety tłumy a w kolejne już niestety mało kto przychodził.
Moim zdaniem byłoby zapotrzebowanie na takie coś, ale coś różnorodnego. Coś co się będzie zmieniać a nie tylko rock, nie tylko poezja śpiewana itp.

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

pir2, osobiście uważam, że brakuje tego typu knajpy w Tarnowie. Poezja śpiewana, classic rock, blues, (bez jazzu :P) i rock'n'roll ;). Sama niejednokrotnie mówiłam, że nie ma takiego miejsca, gdzie można napić się piwka, a przy okazji posłuchać muzyki (tego typu) na żywo. Niby w TCKu są koncerty, niby Przepraszam, ale to są raczej jednorazowe wydarzenia. A powinno być coś takiego np. w każdy piątek, sobotę, niedzielę. W razie braku "gwiazd", szukamy kogoś, kto umie ładnie zasuwać na gitarce (może nawet ktoś z klientów lokalu) i powinno styknąć. W tygodniu może lecieć z głośników. Klimatyczna knajpa przeniesiona z gór :)

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

pir2 - nie ma stricte takiego lokalu o jakim piszesz. Jeśli trafi się już jakiś koncert w tym stylu, to tylko sporadycznie.

ODPOWIEDZ