Które 3D lepsze?

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!

klasyfikacja
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-06-2010, 14:33

Post autor: klasyfikacja »

Wojtasek pisze:Pytanko z innej beczki,aczkolwiek o 3D.
Mianowicie miał już ktoś z Was przyjemność obejrzenia filmu Pacific Rim w 3D?Pytam,bo dziś się wybieram i nie wiem czy warto w 3d obejrzeć czy tez darować sobie i w starym poczciwym formacie seans zaplanować :mrgreen:
Przyznam,że nie jestem jakimś wielkim maniakiem efektów i całego HD 3D itp.Chodzi po prostu o przyjemność z oglądania i dlatego mam dylemat.
Ja osobiście nienawidzę 3D. Jak mam tylko możliwość i film zapadają w 3D i 2D to wybieram 2D ( ostatnio CSM ma obie wersje). Na szczęście 3D się nie sprawdziło w tej postaci i dalsze prace nad tą technologią zostały wstrzymane.

Jeśli chodzi o Pacific Rim to oglądałem w 2D i musze przyznać, że film świetny. Jeżeli ktoś się tam wcześniej spodziewał Pana Tadausza to rzeczywiście mógł się rozczarować. Film bardzo dobry, efekty również, zakończenie znane od początku (ale to przecież logiczne) ale takie właśnie miało być. Przyznam, że dawno już nie kibicowałem głównym bohaterom jak tutaj (bo przeważnie to się właśnie chyba kibicuje tym złym)
Beaver pisze:A tego przeciez jeszcze nie graja w Tarnowskich kinach jeszcze.. :P
Grają. Od dzisiaj w CSM.
krzychu pisze:ja sie wkurzylem ze nie bylo star trek into darknes :( w tarnowie
Było w CSM.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3793
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ja byłem wczoraj w Krakowie i przy okazji poszedłem sobie na Pacific Rim. Mi się podoba ten film i mogę go polecić. w 3D mi się podobało, ale spodziewałem się więcej efektów stricte 3D, czyli coś leci na mnie itp. :) Więc jeśli ktoś chce się wybrać to polecam :)
Na szczęście 3D się nie sprawdziło w tej postaci i dalsze prace nad tą technologią zostały wstrzymane.
? Pierwsze słyszę. To, że w telewizji nie sprawdziło się 3D, nie znaczy, że w kinach też zaprzestaną puszczania takich filmów. A prac nad 3D nigdy nie wstrzymano i raczej się nie wstrzyma w najbliższym czasie.


Bar80
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 16-07-2013, 11:00

Post autor: Bar80 »

W Telewizji się sprawdziło :) nie sprawdziły się koszty:) produkcja 3D jest znacznie droższa. Nie wystarczy dać dwie kamery :) sprzęt jest potwornie drogi, do tego pamiętajmy, że zagląda nam przez ramię UHDTV czyli 7680x4320 - więc 3D w tym standardzie też będzie - a to kolejne koszty :)

Do momentu gdy sprzęt "produkcyjny" będzie drogi to 3D nie będzie popularne. Wysoko budżetowe produkcje OK - ale nikt nisko budżetowego serialu nie zrobi w 3D.

Ja obstawiam, ze duże wydażenia będą w 3D - zaś większość "papki" będzie w 2D.

ODPOWIEDZ