Które 3D lepsze?

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Zastawiam się jakie śa dobre filmy dla osób które mówia o Hobbicie Tragedia i Chała.... I po co takie osoby wypowiadając się w temacie na którym nie mają nic do powiedzenia ?
Już wiem jak prosto nabijać posty.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Beaver, bo sceny walki były drętwe, jakbym jakąś grę cRPG oglądał...


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Dobre filmy?
Zalezy co kto lubi.
Moje wczesnonastoletnie dziecko bylo Hobitem zachwycone (choc ksiązką bardziej).Ja ledwo wysiedzialam do konca.
Osobiscie wole kino moralnego niepokoju ;)
I tez jestem w stanie zrozumiec, ze ktos nie trawi filmow powiedzmy Kijowskiego
albo zasypia na Jarmuschu; bo to nuda, panie, nic sie nie dzieje :P


Przemek82
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 14-02-2010, 01:26

Post autor: Przemek82 »

Czytałem kiedyś książke a wczoraj oglądałęm film i jest dobry. Właśnie tak sobie wyobrażałem sobie film o hobbicie. Pierwszy raz też byłem na 3d i również jestem zadowolony. Owszem oczy po seansie trochę bolą ale cóź nie oglądam tego formatu codziennie i chyba jako codzienność 3d nie wejdzie.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Dla mnie różnica miedzy dobrym filmem, filmem w porzadku a chałą i dnem jest znacząca. Jeśli ktoś nazywa chałą i dnem Hobbita - to jest dla mnie internetowym trollem.
Chałą i dnem nazywam filmy typu: polskie głupie komedie z Karolakiem itd. Albo niskobudżetowe podróbki hoolywodzkich hitów.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Beaver pisze:Chałą i dnem nazywam filmy typu: polskie głupie komedie z Karolakiem itd. Albo niskobudżetowe podróbki hoolywodzkich hitó
No no, nie tylko komedie :).
Ostatnio zmieniony 03-01-2013, 13:07 przez trix, łącznie zmieniany 1 raz.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 840
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Beaver. Gdybyś mi po ciężkim dniu wieczorem, gdy pracuje już tylko 10% mózgu kazał oglądać ambitne kino postukałbym się wymownie po głowie. W sylwestra świetnie się bawiłem choć to była tylko prostacka potańcówka, z której wyszedłem z trochę obolałymi nogami, zdecydowanie zbyt najedzony i na szczęście niespecjalnie opity. Nie skreślaj czegoś, czego nie lubisz. Każda forma rozrywki ma swój czas i odbiorcę.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Wracając do Hobbita to wiedzieliście, że dzieło to ma wymowę faszystowską ??? ;)

http://wtramwaju.blox.pl/2013/01/Fenome ... arzyKoniec

Najlepsze jest to, że ktoś to pisał całkiem na serio. No cóż strzeż się faszyzmu jest wszędzie ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

defekator pisze:No cóż strzeż się faszyzmu jest wszędzie ;)
Da sie to podpiąć pod dowolną ideologię. Niektórzy bywalcy Agory na przykład wszędzie widzą katolicką indoktrynację. Jak w tym dowcipie o Jasiu, któremu wszystko się z dupą kojarzy.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja pierd.. ale brednie.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

To jeszcze zapytam, czy sala kameralna w MFK jest dobra jeśli chodzi o ekran i akustykę?
Od dziś grają tam Hobbita w 2D z napisami - coś dla mnie :) ale jeszcze mnie w kameralnej nie było a nie chcę się rozczarować.


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Wg mnie dobra - choc chodzilam tam na filmy stricte 'kameralne', a nie filmowe hitoprzeboje - ergo: bylo zawsze zaledwie kilka - kilkanascie osob, i to nie zracych i nie mlaszczacych. Wiec sie mozna bylo akustyka zachwycac :D
Zreszta to nie byly filmy, w ktorych akurat akustyka byla najwazniejsza, wiec zalezy co kto lubi.
I na co do kina idzie.
I czy w ogole to idzie 'do kina' czy 'na film'

:mrgreen:

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Sala jest fajna ale moim zdaniem tylko gdy siedzi się w 1 albo 2 rzędzie. Nisko ekran i wysoki ktos przed Tobą i traci się pół filmu :) (dolną połowę:P)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Beaver pisze:Sala jest fajna ale moim zdaniem tylko gdy siedzi się w 1 albo 2 rzędzie. Nisko ekran i wysoki ktos przed Tobą i traci się pół filmu :) (dolną połowę:P)

Przepraszam ;)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

To Ty ? :D wiedziałem ! :)))
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

ODPOWIEDZ