Które 3D lepsze?

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Jak dla mnie ta salka jest kiepska, trochę większy ekran niż w domu ;) Pierwszy rząd jeszcze rozumiem, ale dalej... Kino ma mieć duży ekran. Nagłośnienie jest OK. Niedawno na "Samsarze" chciałem zobaczyć napisy końcowe, było to dość istotne, a operator wyłączył film i włączył muzykę dyskotekową :/

Ostatnio testowałem I-MAX (Plaza - Kraków) na Hobbicie 3d z napisami - to się nazywa kino! Te nasze tarnowskie to śmieszne imitacje ;)

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

rzuf pisze:Niedawno na "Samsarze" chciałem zobaczyć napisy końcowe, było to dość istotne, a operator wyłączył film i włączył muzykę dyskotekową :/

Spróbuj poczytac tu: imdb.com

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Luz, potrafię znaleźć potrzebne informacje. Chodzi mi o to jak operator zniszczył nastrój... Samsara ma niesamowitą muzykę, zdjęcia... wypadałoby napisy końcowe zostawić, aż ludzie sobie wyjdą, choć ja akurat czekam do końca napisów z szacunku dla ludzi którzy nad filmem pracowali, a tu muzyka jak z eski. Takie "dyskretne" wypie.dalać! ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

rzuf, zawsze mogłeś iść do kasy i poprosić o zwrot, bo nie oglądnąłeś projekcji do końca.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Tymczasem, jak się dowiedziałem, "Dijango" nie zmieścił się w repertuarze kina Marzenie i na razie jedyną możliwością zobaczenia tego filmu w Tarnowie jest sala kameralna kina Millenium. No i racja co tam jakiegoś Tarantino będą wyświetlać :)
Ręce opadają.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

W Tuchowie jest wyświetlane Django :)

Marzenie oprócz TNF nie ma jak dla mnie nic do zaoferowania :/

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

rzuf pisze:W Tuchowie jest wyświetlane Django :)

W Dąbrowie Tarnowskiej też grają. Tylko u nas na dużym ekranie tego się nie da zobaczyć.

Ciekawe czy kino Marzenie po otwarciu Multipleksu padnie po miesiącu czy też po dwóch.

Chociaż zaraz. Od czego są dotacje od miasta ;)


Profesor88
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 17-06-2010, 08:47

Post autor: Profesor88 »

A czy ktoś z Was miał okazję sprawdzić i może się wypowiedzieć, jak przy tarnowskich kinach prezentuje się Planeta w Brzesku. Mogą być opinie o 3D, ale również i o "zwykłych" filmach.


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Pytanko z innej beczki,aczkolwiek o 3D.
Mianowicie miał już ktoś z Was przyjemność obejrzenia filmu Pacific Rim w 3D?Pytam,bo dziś się wybieram i nie wiem czy warto w 3d obejrzeć czy tez darować sobie i w starym poczciwym formacie seans zaplanować :mrgreen:
Przyznam,że nie jestem jakimś wielkim maniakiem efektów i całego HD 3D itp.Chodzi po prostu o przyjemność z oglądania i dlatego mam dylemat.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A tego przeciez jeszcze nie graja w Tarnowskich kinach jeszcze.. :P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Beaver pisze:A tego przeciez jeszcze nie graja w Tarnowskich kinach jeszcze.. :P
No w Tarnowskich nie..hehe.Zawsze przez tydzień od polskiej premiery robią u nas w mieście badanie rynku :mrgreen:
Ale po temacie.Byłem,widziałem,nie polecam.Nudny i przewidywalny,dobrze że chociaż za bilety nie zapłaciłem dużo.


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

ja sie wkurzylem ze nie bylo star trek into darknes :( w tarnowie

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja się wkurzyłem że gdy był już w koncu Iron Man 3 w kinach, to wszystkie miasta miały go już od 3 tyg. Nawet Dąbrowa Tarnowska... i nawet ładna wersja na necie się pojawiła a w Tarnowie dalej nie było ;p
Wojtasek, czyli mówisz żeby nie iść ? Poczekać na BluRay ? Byłeś na 3d ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Beaver to zależy co kto lubi.Efekty i inne bajery dają rade,ale nie powalają.Dla mnie film był po prostu nudny,oczekiwałem bardziej oryginalnego scenariusza i okazało się kolejnym filmem z oklepaną już w innych produkcjach akcją.Ameryka,bohaterowie,zagłada,happy end itp..i nic więcej.Byłem na klasycznej kopii.W 3D obejrzałem jak dotąd tylko Hobbita na dodatek w IMAX-ie.Było to dla mojego wzroku nie lada wyzwanie do ogarnięcia.
Tak że jak lubisz efektowne wybuchy,walące się budynki w tumanach kurzu i innych latających w koło przedmiotów,a wszystko to w technologi 3D to pewno się spodoba.[/b]

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Wojtasek pisze:Tak że jak lubisz efektowne wybuchy,walące się budynki w tumanach kurzu i innych latających w koło przedmiotów,a wszystko to w technologi 3D to
Zatrudnij się w firmie rozbiórkowej :P

ODPOWIEDZ