Totentanz charytatywnie!

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Totentanz charytatywnie!

Post autor: Dorota1975 »

koncert charytatywny już 20 lutego.
Załączniki
SYMFONIA SERC-bis.jpg
SYMFONIA SERC-bis.jpg (181.88 KiB) Przejrzano 4418 razy

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Zastanawiam się jaka będzie frekfwencja na tej imprezie, bo inicjatywa BDB, ale termin jeżeli chodzi o naszą małomiasteczkową mentalność nie za dobry, gdyby tak tydzień wcześniej...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Huziu, mam wrażenie, że młodszym osobom post nie będzie przeszkadzał, mi przeszkadza praca, jakby nie to to bym poszedł.


Autor tematu
Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

huziu pisze:termin jeżeli chodzi o naszą małomiasteczkową mentalność nie za dobry
Huziu, nie uogólniaj, proszę.... ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

O co biega z tym terminem? Bo nie kumam. Ja idę i dużo bardziej pasuje mi 20 lutego niż którykolwiek dzień z minionego weekendu. :) Nie żebym chwalił się swoją wielkomiejskością, ale troszkę chyba demonizuje się Tarnów, jego mieszkańców. Heh, demonizuje... :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

gushman, o wielki post chodzi, w środę się zaczyna :P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Niech podniesie do góry rękę kto chciałby iść na ten koncert, ale nie idzie, bo jest wielki post. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Pracuję już kilka dobrych lat w branży rozrywkowej i doskonale wiem jak to wygląda podczas postu oraz adwentu w naszym mieście, ale mam nadzieje że frekwencja dopisze zwłaszcza iz to trochę inne klimaty muzyczne w jakich się obracam.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Niech podniesie do góry rękę kto chciałby iść na ten koncert, ale nie idzie, bo jest wielki post.
Dziękuję, nie widzę. :)

Co więcej, specjalnie na koncert przyjeżdża moja koleżanka z Bydgoszczy. :)

[ Dodano: 21-02-2010, 07:49 ]
Ale dali czadu! Pierwszy raz słyszałem Totentanz w takiej ilości i jestem pod wielkim wrażeniem. Poza tym fachowcy twierdzą, że to jeden z lepiej zorganizowanych technicznie ich koncertów i brzmienie było dobre jak nigdy.

Carriona nie znałem w ogóle i trzeba przyznać, że zrobił super wrażenie. Jak chodzi o ekspresję to nawet przebijają nasz zespół. Zresztą klawiszowiec Carriona już podobno kiedyś ucierpiał od tego machania łbem. :) Jego występ to osobny teatr. :)

Kto lubi taką muzę a nie był - niech szczerze żałuje. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ