[ Wystawa] Zbigniew Kargol "CZAKRA SERCA"

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Aspiranci
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 16-01-2013, 14:32
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

[ Wystawa] Zbigniew Kargol "CZAKRA SERCA"

Post autor: Aspiranci »

Zapraszamy serdecznie na finisaż wystawy który odbędzie się w środę 18 grudnia o godz. 18:00 w Galerii ZPAP Okręg Tarnowski Rynek 4.


Zbigniew Kargol – ur. 1960, pochodzący z Okocimia malarz, rzeźbiarz, amator - pasjonat, miłośnik sztuki. Zawodowo zajmuje się pracami kamieniarskimi. Wykonywał prace kamieniarskie na Pieskowej Skale, zamku w Niedzicy i w Kazimierzu nad Wisłą. Pracował także przy konserwacji zabytków na Wawelu.

Artysta mówi o swojej Twórczości:

Nie mamy wytyczonego miejsca śmierci ani czasu. Żyjemy bo musimy. Pracujemy, tworzymy bez przypadków i bez przyczyny. Robimy i tworzymy dla kogoś, dla nas samych, dla siebie. Tobie i Tobie po kolei potrzebny jest świat w którym chcemy być. Świat dobra i piękna. Jeśli masz świat przemocy, fałszu i obłudy, zakłamania twój świat jest zły.

Jestem człowiekiem w tej chwili i w tym momencie. Przy tobie i tobie, przy was. Czasem jestem osobno, sam, zakłopotany więc milczę i pracuję nad własnym życiorysem gdzie Bóg dal mi władzę myślenia nad sobą i oto jestem.

Maluję, rysuję, rzeźbię i myślę nad kolejnym tematem który chcę przenieść na kamień, drewno czy wykolorować swoje wnętrze o nie określonych wymiarach. Ta chęć tworzenia wynika z emocji życia bądź z przebytej drogi tu na ziemi.

Jemy, pijemy i s.... czasem na wszystko. Bo kiedyś i w jakiś sposób musimy zdać sobie sprawę że życie nie jest takie proste. Kiedy popełniamy błędy życie nas uczy a nie rozpieszcza. Słabość dopada nas kiedy jesteśmy sami.

Ja mam kobietę a jej na imię Sztuka. Kocham ją, tworze ją, nadaję jej odpowiedniego charakteru, smaku. Dbam o jej piękno, swój styl, urodę by tobie i tobie, mnie się też podobała.

ODPOWIEDZ