Centrum Sztuki Mościce

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Jozeftar
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 18-07-2016, 10:55

Centrum Sztuki Mościce

Post autor: Jozeftar »

Przeglądając tarnowskie forum "Agora" odkryłem, że nie ma tutaj wątku o Centrum Sztuki Mościce. Śmiem twierdzić,że jest to na chwilę obecną najlepsza tarnowska instytucja kultury z szeroką ofertą. Nie jest to tylko Kino Milenium, ale spotkania, spektakle teatralne, debaty,wystawy, festiwal tańca.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Centrum Sztuki Mościce

Post autor: Dominik_PCH »

CSM nie jest tarnowską instytucją. Centrum Sztuki Mościce jest samorządową Instytucją Kultury Województwa Małopolskiego

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Centrum Sztuki Mościce

Post autor: LordRuthwen »

I cyk, uprzejmie informuję, że w cinema3d bilety do kina są tańsze niż w CSM :-)
Przynajmniej jak się idzie w 6 osób.

Wysłane z mojej budki telefonicznej




Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Centrum Sztuki Mościce

Post autor: Cubaza »

Za ekskluzywność się płaci. A wszystkie kina poza sieciówkami chcą uchodzić właśnie za takie ekskluzywne ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Centrum Sztuki Mościce

Post autor: LordRuthwen »

Może. Za C3D przemawia jeszcze jedno: przed wejściem są ustawione stoliki i jest regalik z grami (takimi stołowymi) - dostępne na zasadzie bierzesz i grasz, można sobie umilić czas oczekiwania grając w co chcesz, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wiem czy to ich inicjatywa czy Galerii Tarnovia, ale doceniam.

Awatar użytkownika

gnite
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-08-2012, 15:38

Re: Centrum Sztuki Mościce

Post autor: gnite »

Nie wiem, ale obstawiam, że to Nej GRA w tym maczała palce. Miała tam raz chyba wydarzenie planszówkowe w tarnovii.

ODPOWIEDZ