Hardkor 44

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Lwowska
Prytan
Posty: 164
Rejestracja: 25-08-2009, 23:58
Lokalizacja: Tarnów/Grabówka/
Kontakt:

Hardkor 44

Post autor: Lwowska »

A więc co sądzicie o tym przedsięwzięciu bo ja sam już doczekać się nie mogę.

Tytuł: Hardkor 44
Strona internetowa: http://www.hardkor44.pl/
Premiera: 2012(niestety)


Opis:

Schyłek lata 1944. Warszawa jest częściowo opanowana przez Powstańców, Niemcy przegrupowują się. Na rozkaz najwyższych władz do miasta skierowany zostaje doborowy, eksperymentalny oddział słynącego z okrucieństwa Wagnera. Oszpecony SS-man ma za zadanie nie tylko zgnieść opór Polaków, ale przede wszystkim uczynić z zagłady Stolicy przykład dla innych okupowanych przez Rzeszę krajów. Tymczasem w ogarniętym chaosem mieście pojawia się Arnold- były żołnierz, który w niejasnych okolicznościach zniknął po kampanii wrześniowej. Kompletuje on ekipę nietypowych specjalistów- są to przestępcy i outsiderzy, a nawet kolaboranci. Razem z nimi planuje brawurową akcję, w której stawką są łupy wojenne należące do samego Wangera.

W rzeczywistości gra idzie o najwyższą stawkę, a niebezpieczeństwo jest ogromne. Wanger sprowadził do Warszawy eksperymentalny oddział cyborgów bojowych, osławione wunderwaffe zdolne do zmiażdżenia Warszawy i odwrócenia losów wojny. Morderczo precyzyjne maszyny inicjują nierówną grę z powstańcami. Cel Wangera jest prosty: zrównać miasto z ziemią.

Ludzie Arnolda nie spodziewają się starcia z takim przeciwnikiem, zarazem- są jedynymi, którzy są w stanie takie starcie przetrzymać i przejąć inicjatywę. Pod gradem kul, podczas starcia z nieludzkim wrogiem zweryfikują prawdę o sobie...

Kilka screenów:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Ciekawe wywiady i informacje na temat filmu znajdziecie pod tym adresem:
http://opium.org.pl/tag/hardkor-44/


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie podoba mnie sie taka koncepcja, lubie SF ale mieszanie jednego z drugim w taki sposób...... .
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Lwowska
Prytan
Posty: 164
Rejestracja: 25-08-2009, 23:58
Lokalizacja: Tarnów/Grabówka/
Kontakt:

Post autor: Lwowska »

Co konkretnie ci się nie podoba bo tak to mogę tylko strzelać o co ci chodzi ?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

To będzie prawdziwy hardcor. Coś na miarę Maus'a Arta Spiegelmana... Już chcę to zobaczyć.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Dla mnie film też zapowiada się ciekawie bo jest utrzymany w klimacie Wolfensteina.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ta "sztuka" mnie sie nie podoba.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

trix - to nie jest 'sztuka', tylko Sztuka. Na prawdę.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Sztuka to nie matematyka, jednym sie podoba a innym nie, mnie TA sie nie podoba.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ