Polecam Film

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Polecam Film

Post autor: ad2222 »

Ja mam sposób - przychodzę 15 min później. Tylko raz zdarzyło mi się, że film zdążył się rozpocząć przed moim przyjściem.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Re: Polecam Film

Post autor: robas »

Czy wie ktoś dlaczego w Tarnowie , w żadnym kinie nie puszczają filmu o Queen pt. Bohemian Rhapsody? Przejrzałem wszystkie strony internetowe naszych kin i ani w repertuarze ani w zapowiedziach. Wg Google , nawet w kinie Soków w Bochni będzie wyświetlany ten film, u nas zero.

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Polecam Film

Post autor: PrzemczaN »

Też czekam na ten film, więc wybrałem najlepszą opcję żeby się coś dowiedzieć o seansach i napisałem do Cinema 3D. Odpowiedź bardzo mnie zaskoczyła a brzmi: "niestety u nas w kinie nie będzie tego filmu". Jedna z bardziej oczekiwanych premier, kino sieciowe i brak w ofercie. Dziwne to...


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Re: Polecam Film

Post autor: Dorota1975 »

Będzie w kinie Mlilennium w CSM od 9 do 22 listopada. A przynajmniej tak jest planowany.
http://www.csm.tarnow.pl/wydarzenie/320 ... n-rhapsody" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Re: Polecam Film

Post autor: robas »

PrzemczaN pisze:Też czekam na ten film, więc wybrałem najlepszą opcję żeby się coś dowiedzieć o seansach i napisałem do Cinema 3D. Odpowiedź bardzo mnie zaskoczyła a brzmi: "niestety u nas w kinie nie będzie tego filmu". Jedna z bardziej oczekiwanych premier, kino sieciowe i brak w ofercie. Dziwne to...
Dzieki za info!

Czyli pozostaje tylko do Mościc jechac...i to tydzień po premierze w całej Polsce....


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polecam Film

Post autor: krzychu »

https://www.youtube.com/watch?v=kk3ejaPuHMw" onclick="window.open(this.href);return false;
LA ARTE

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Polecam Film

Post autor: defekator »

https://www.antyradio.pl/Film/News/Bohe ... yDwP5Szpvo" onclick="window.open(this.href);return false;

Bohemian Rhapsody nie będzie grane w kinach Cinema3D ponieważ:

"na „prowincji” film nie będzie cieszył się zainteresowaniem widzów, których bardziej interesuje „historia Zenka Martyniuka” niż film BOHEMIAN RHAPSODY. "


Kimkolwiek ów Martyniuk jest.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Polecam Film

Post autor: Jan Kowalski »

Innymi słowy teraz prowincja powinna pokazać Cinema3D, że bardziej interesują lokalne kina, niż wielkomiejskie Cinema3D. Szansa przed Marzeniem.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Polecam Film

Post autor: kato »

W "Marzeniu" hitem jest "Klakson i spółka" oraz "Planeta singli".
Sądzę, że prowincja jednak pójdzie na Martyniuka.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Polecam Film

Post autor: Jan Kowalski »

W Mościcach podobno grają Bohemian.
Swoją drogą jak ostatnio usłyszałem na Klerze, po 20 minutach reklam głos Smarzowskiego, żebyśmy się szanowali i korzystali z legalnych źródeł, to mnie osłabiło. Jakbyśmy się szanowali, to oglądalibyśmy za cenę biletu film, a nie reklamy.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Polecam Film

Post autor: LordRuthwen »

Ale to chyba nie w gestii producenta filmu jest wyświetlanie reklam przed seansem a raczej kina?

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Polecam Film

Post autor: defekator »

kato pisze:W "Marzeniu" hitem jest "Klakson i spółka" oraz "Planeta singli".
Sądzę, że prowincja jednak pójdzie na Martyniuka.

Patrząc na to na jakie wydarzenia kulturalne w okolicy przychodzą tłumy zapewne masz rację.
Biznesowo z pewnością dobrze sobie to skalkulowali. Niemniej jednak wypowiedź kina trąci arogancją wobec tej części "prowincji", której jednak "Planeta singli" do szczęścia nie wystarcza.

Z drugiej strony Queen to przecież nie jest Rachmaninow i jest w stanie dorzeć również do szerszch mas. Więc nie wiem czy kino samo nie zaniża oferty wobec oczekwiań.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Polecam Film

Post autor: PrzemczaN »

Grają w Milenium. Byłem w poniedziałek na dużej sali i było bardzo dużo ludzi. Jeżeli ktoś szanuje i lubi ich twórczość to musi iść bo muzycznie jest świetny. Natoamst zgadzam się że nie jest to jakieś bardzo ambitne kino. Mam na myśli że nie jest to film dla koneserów. Ogląda się go lekko dlatego bardzo mnie dziwi ten argument o prowincji. Kto się waha to gorąco polecam. Ja bym go zrobił nieco inaczej ale w żadnym razie nie żałuję ani czasu ani pieniędzy.

Awatar użytkownika

gnite
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-08-2012, 15:38

Re: Polecam Film

Post autor: gnite »

A ja bym chciał wiedzieć co to były dokładnie za wymagania których to nie było w stanie spełnić C3D, bo tak to ciężko oceniać czyja wina. Oprócz tego przechodziłem dziś koło Marzenia i tam widziałem info że chyba od 6. grudnia mają też grać.


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Re: Polecam Film

Post autor: Wojtasek »

Cinema3D ma w głębokim poważaniu opinie i oczekiwania klientów. Sprzedało się do sieci Multikino i już im nie zależy.
Swoja drogą, od początku po opadnięciu szału w mieście związanego z otwarciem pierwszego multi, dało się zauważyć jak bardzo starają się nie przykładać do jakości repertuaru. Wiele filmów nie weszło w ogóle do ich sieci.
Ot taki tworek, który fuzję miał w planach od początku swego istnienia.

ODPOWIEDZ