Gdzie z dziewczyną w niedziele

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!

Autor tematu
marekk
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 10-07-2010, 15:12

Gdzie z dziewczyną w niedziele

Post autor: marekk »

Witam wszystkich. Na stronie Tarnowa w kalendarzu imprez niema prawie niczego. Mam więc pytanie. Gdzie można zabrać dziewczyne w niedzielne południe? Odpadają restauracje bo już większość zaliczona. Chodzi mi bardziej o jakieś ciekawe miejsca ;) Pozdro i dzięki z góry :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jakiekolwiek niedzielne popołudnie czy konkretnie dzisiaj?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

ja jak byłem z byłą to jak nie do restauracji, to na pizze, jak nie na pizze to na Marcinkę. Z kolei możesz iść jeszcze np. do Parku Strzeleckiego, do Parku Sanguszków choć pogoda dziś niesprzyjająca, albo na zakupy ;) może być kino, teatr albo msza w Kościele :P

No w zasadzie to nie ma takich (poza wymienionymi) miejsc gdzie można byłoby iść.
Albo po prostu nie znam, ale w to wątpię :mrgreen:
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/


Autor tematu
marekk
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 10-07-2010, 15:12

Post autor: marekk »

Chodzi mi bardziej o dzisiaj , ale mile widziane również na bezterminowy okres hehe. Parki zaliczane nie raz, Marcinke niedługo znowu odwiedzimy ale nie dziś. Chodzi mi bardziej o takie mniej znane a miłe miejsca :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Kręgielnie, bilardy?

A może to już czas, żeby nigdzie nie iść, tylko zostać w sypialni? : D


Autor tematu
marekk
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 10-07-2010, 15:12

Post autor: marekk »

Po 4ch latach człowiekowi sie czasem nawet w sypialni zostawać heheh ;)

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

Keleos pisze:A może to już czas, żeby nigdzie nie iść, tylko zostać w sypialni? : D
trafna uwaga :D

Można np. w takie dni jak ten (deszcz, zimno) posiedzieć w domu, oglądnąć film na DVD, zaprosić znajomych ... dowolna forma wg gustu :)
Nie bez powodu wzięło się powiedzenie "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" ;)
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/


Awatar użytkownika

kirke
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 10-05-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Post autor: kirke »

mamy przecież trochę widokowych wież - cholera wie jak się to zwie... Brzanka i Liwocz to chyba te bardziej znane i nie tak daleko - poza tym Ciężkowice... - to tak dla spacerowiczów-terenowców :P

no i parki - w Piaskówce... (na Piaskówce, bogowie raczą wiedzieć jaka forma)... jest gdzie posiedzieć i połazić - pod warunkiem, że nie pada :P

__________
łóżko i łóżko... a ile w tym łóżku już można wyleżeć :mrgreen: no chyba, że plany sypialniane obejmują podróże w mniej znane zakątki ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

kirke, i mamy też komary wielkości Messerschmitta :P

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

kirke pisze:mamy przecież trochę widokowych wież - cholera wie jak się to zwie... Brzanka i Liwocz to chyba te bardziej znane i nie tak daleko - poza tym Ciężkowice
:mrgreen: widzę że poruszono wątek turystycznych łazików ;)

Myślałem, że marekk ma na myśli Tarnów i bliższe okolice, ale pomysł też bardzo ciekawy a miejsca godne odwiedzenia.

Poza wymienianymi miejscami proponuje również do odwiedzenia na "Ziemi tarnowskiej" : Góra Wał, Polichty, Bukowiec, Jamna, Skamieniałe Miasto i Kąśną Dolną, Ostry Kamień, Liwecką Górę i znajdującą się tam kapliczkę św. Walentego - wątek romantyczny ;) ... Jest naprawdę dużo ciekawych miejsc i wart uwagi a przy okazji hasania po górkach szlakami turystycznymi można rozpocząć zdobywanie GOT (Górskiej Odznaki Turystycznej) - może ktoś odkryje w sobie pasję i zamiłowanie do górskich pieszych wędrówek :D
Również ciekawie jest w Bębnie - zamek, który można zwiedzać, zabytkowy park itp...
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/


Autor tematu
marekk
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 10-07-2010, 15:12

Post autor: marekk »

Dzięki za odpowiedzi ;) Wczoraj była brzydka pogoda więc wybraliśmy sie na Bilardownie obok Almy. Polecam wszystkim. Teraz wraca pogoda to się pojeździ pooglądać nature ;)

Awatar użytkownika

kirke
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 10-05-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Post autor: kirke »

LordRuthwen pisze:kirke, i mamy też komary wielkości Messerschmitta :P
och, więc może lepiej w ogóle nigdzie nie wychodzić :P zamknąć szczelnie okna i drzwi i modlić się, żeby nie nastąpił nalot :P
Guzio.zhp pisze:Bębnie - zamek, który można zwiedzać, zabytkowy park itp...
Bębno? nie Dębno?
Za dnia nie potrafię otulić cię miłością...

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

Oczywiście że Dębno :P

Ciekawy zamek (poza Tarnowskich na Marcince) jest również niedaleko Dębna (można dojść szlakiem turystycznym) jest w Melsztynie, również zamek Tropsztyn, zamek Rożenów w Rożnowie.. ba nawet wcześniej jest w Wojniczu na "Panieńskiej Górze" zamek Trzewlin - Zamki w naszej okolicy to ciekawa atrakcja turystyczna i warta odwiedzenia :)
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Może troszkę dalej ale jest też Zamek Kmitów i Lubomirskich w Nowym Wiśniczu. Ładnie położony, co prawda w środku prawie wszystko nowe ;) ale naprawdę wart zwiedzenia...
Nie wiem jak teraz, ale będąc tam w tamtym roku udostępnione były kazamaty, też fajna rzecz... kręcona w nich była najnowsza wersja historii o Janosiku Agnieszki Holland bodajże...
'Fajny' balkon też mają, jest on co prawda dobudowany w okresie rekonstrukcji zamku, bo pierwotnie go zdaje się nie było, i fajny widoczek z niego się rozpościera... tylko trochę wysoko jak dla mnie to było więc tylko 'rzuciłem nań okiem'.
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

ODPOWIEDZ