SIatkówka-Tarnów

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
buda1
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 24-09-2011, 20:39
Lokalizacja: Tarnów

SIatkówka-Tarnów

Post autor: buda1 »

Witam jesli jestes z Tarnowa i lubisz Siatkówke i chcialbys zalożyć zemna wspólną lige siatkówkowa w Tarnowie(lige podwórkową)to napisz!wiek nie ma znaczenia.jesli ktos jest zainteresowanie prosze o odp nizej to podam gg
bu-DAS


Autor tematu
buda1
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 24-09-2011, 20:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: SIatkówka-Tarnów

Post autor: buda1 »

buda1 pisze:Witam jesli jestes z Tarnowa i lubisz Siatkówke i chcialbys zalożyć zemna wspólną lige siatkówkowa w Tarnowie(lige podwórkową)to napisz!wiek nie ma znaczenia.jesli ktos jest zainteresowanie prosze o odp nizej to podam gg
również jesli chcesz zglosic druzyne tez napisz.
bu-DAS

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Może i byłbym chętny z moją drużyną, wszystko zależy od tego jakie składy, to znaczy iluosobowe oraz czy mielibyśmy grać w hali czy na zewnątrz ;) Sam miałem wizję założenia czegoś takiego w koszykówkę lub siatkówkę, ale nie miałem jakoś szczęścia znaleźć zainteresowanych :)


Autor tematu
buda1
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 24-09-2011, 20:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: buda1 »

wyslalem ci wiadomosc ale nie wiem czy doszla bo zabadzo sie nie znam bo jestem tu nowy.

Co do ligi to chce zebrac druzyny ze 4-5 i bedziemy ustalac wszystko wspólnie czy wynajmujemy hale czy zewnatrz i czy po 5 czy 6 itp. sorry za bledy ale pisze szybko bo mam malo czasu :p Pozdrawiam.
bu-DAS

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

ok. Mam wiadomość :) Możemy zacząć coś działać pomału :) A może ktoś jeszcze z Forumowiczów byłby chętny ? :)

PS. To jest mój równo 555 post :)


Autor tematu
buda1
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 24-09-2011, 20:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: buda1 »

zapraszamy! wiecej chetnych drużyn.
bu-DAS

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Dla zainteresowanych napiszę, że liga ruszyła. W tym momencie rozgrywana jest właśnie pierwsza kolejka. Mamy zgłoszonych sześć zespołów. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę ligi: www.ols.ligspace.pl

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Organizowana jest druga liga amatorskiej ligi siatkówki dla młodzieży w Tarnowie. Chcesz stworzyć drużynę, rywalizować z innymi? Jeżeli tak, to "Osiedlowa Liga Siatkówki" zaprasza! Zapisy jeszcze trwają, potrzebujemy 2 zespołów(min. po 6 osób). Mecze rozgrywane są w weekendy. Gramy na własnej hali, ale jeżeli ktoś zna inną, i tanią halę, prosimy o kontakt. Więcej informacji pod numerem gg 2487725 oraz 9105173. www.ols.ligspace.pl. Wiek nie ma znaczenia!

ODPOWIEDZ