Kierownik Miasta- kandydaci na kandydatów

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ

Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

DEBATA PREZYDENCKA
Prezydent Tarnowa 2014 - 2018.
Gospodarz dużego miasta i stymulator rozwoju regionu.


www.debata.zetosa.pl


Obrazek


Scenariusz debaty przewiduje 10-minutowy referat każdego z kandydatów, a następnie rundę szczegółowych pytań, dotyczących przedstawionego projektu, które zadadzą kontrkandydaci, specjalnie dobrana Loża Recenzentów, publiczność i internauci.

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

MST wónraT pisze:internauci.
Będzie można zadawać pytania?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Jan Kowalski pisze:
MST wónraT pisze:internauci.
Będzie można zadawać pytania?
Pytania można już zadawać. Wejdź na ww. link i wypełni formularz.
3150 A Rh+


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Sonda z :

http://www.portalsamorzadowy.pl/wybory2 ... ow,90.html


Obrazek


_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Pilch to od Gowina startuje? Czy w jakiej teraz jest partii?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


psychoultras
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 09-09-2010, 20:34

Post autor: psychoultras »

Jan Kowalski pisze:Pilch to od Gowina startuje? Czy w jakiej teraz jest partii?
Pan Jacek nie jest obecnie w żadnej partii, ale na mieście mówi się że blisko mu teraz do PO.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

No i Koprowski pokonał Miecia i Kubusia.

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Powiem szczerze, że fajnie że nie było Ciepieli, zepsuł by tą debatę nic nie znaczącymi ogólnikami.
I mam prośbę do jakichkolwiek organizatorów, by zawsze debaty były on-line w sieci dla tych co nie mają czasu uczestniczyć.
Ciepiela - co dziś zrobiłeś dla Tarnowa?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A jest gdzieś zapis z tej debaty?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Ciepiela - co dziś zrobiłeś dla Tarnowa?

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Może mi ktoś powiedzieć co ta sonda wyżej przedstawia i do czego służy? Połowa z nich nie startuje, a po drugie co z takiej sondy wynika?
Też chciałbym posłuchać bo zdążyłem tylko na część, nie ma właściwie o czym pisać, takich debat można wyuczyć się na pamięć. :P
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »


Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

extremal pisze:nie ma właściwie o czym pisać, takich debat można wyuczyć się na pamięć
W telegraficznym skrócie: Koprowski chce udrożnienia Tarnowa i nacisku na edukację, Kwaśny chce lotniska i SORu na starym szpitalu, a Mietek ma wizje, ale nie doczytał szczegółów finansowych miasta. Nudy.


sprawiedliwy
Prytan
Posty: 297
Rejestracja: 07-07-2011, 23:59

Post autor: sprawiedliwy »

lll pisze:W telegraficznym skrócie: Koprowski chce udrożnienia Tarnowa i nacisku na edukację, Kwaśny chce lotniska i SORu na starym szpitalu, a Mietek ma wizje, ale nie doczytał szczegółów finansowych miasta. Nudy.
Krótkie podsumowanie dzisiejszej debaty prezydenckiej (z powodów rodzinnych - pogrzeb, nie mógł przybyć na nią Roman Ciepiela). Pod względem prawidłowości wystąpienia (chodzi o stronę medialną, a nie merytoryczną), bezapelacyjnym zwycięzcą dzisiejszej debaty był Kazimierz Koprowski. Jakub Kwaśny wypadł blado, natomiast całkowicie w debacie poległ Mieczysław Kras.
Niestety poziom merytoryczny kandydatów jest moim zdaniem tragiczny. Myślę, że obecność Romana Ciepieli pozwoliłaby podnieść ten poziom. Wnioskując jednakże, po wystąpieniach dzisiejszych uczestników można stwierdzić jedno, wybór któregokolwiek z nich nie rokuje dobrze dla Tarnowa.
Dobór recenzentów też nie pozwolił na ocenę programów przedstawionych przez kandydatów.

P.S.
Koprowski gdyby miał choć trochę pojęcia o czym mówi, nie plótłby głupot. Szczególnie o "nawrotce" na terenie Azotów. Realizacja "łącznika zachodniego", to perspektywa dwóch kadencji, a realizacja północnej obwodnicy wymagałaby od niego innego głosowania na sesji RM (Wyszyńskiego). Chyba, że wtedy nie wiedział za czym głosuje. Głosuje za realizacją ronda na Chemicznej i zakończeniem na jednym pasie na Kwiatkowskiego, a teraz chce rozwalać po raz kolejny Kwiatkowskiego. Litości, odrobinę logiki i szacunku dla publicznych pieniędzy oraz dla środowiska i planowania przestrzennego. :(
Robert Erazmus

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

sprawiedliwy pisze:Pod względem prawidłowości wystąpienia (chodzi o stronę medialną, a nie merytoryczną), bezapelacyjnym zwycięzcą dzisiejszej debaty był Kazimierz Koprowski.
Wydaje mi się, że Koprowski miał zły odbiór, bo przeważyła w nim maniera polityka TeVałeNowskiego. Po kilka razy sygnalizowali mu koniec czasu, a on wciąż gadał i gadał. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia, to nie potrzebuje dużo czasu.

Jeśli chodzi o pozostałych dwóch kandydatów, to Kwaśny jak zawsze nudno, a Kras to chyba nie wie po co kandyduje.

Głosowanie pokazało umiejętność mobilizacji, chociażby na pokazową debatę.
sprawiedliwy pisze:z powodów rodzinnych - pogrzeb, nie mógł przybyć na nią Roman Ciepiela
Pewnie tak było, chociaż jak się domyślasz pogrzeby nie są ogłaszane na dwa tygodnie przed debatą, a nie kojarzę, żeby Ciepiela zgłaszał wcześniej chęć uczestnictwa.

ODPOWIEDZ