Kierownik Miasta- kandydaci na kandydatów

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

małopolska2, czyli wynika z tego, że pewnie też będzie oszukiwał wyborców? :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

A czy kampania wyborcza jest od tego by dotrzymywać później obietnic?
Okrężnie ktoś komuś odpowiedział, że Sorys jest szwagrem Grada, ja dodałem jedynie szczegóły, że motłoch lubi być oszukiwany a potem ten lud ( "...przed szkodą i po szkodzie głupi..." ) nie wyciąga wniosków gdy jest olewany.
Ciepiela - co dziś zrobiłeś dla Tarnowa?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

małopolska2, ale odpowiesz mi na pytanie? Brzmiało ono: "Czy z tego, że Sorys jest szwagrem Grada, wynika, że będzie oszukiwał mieszkańców?"
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

A czy ja jestem wróżka?
Ale jednego jestem pewny, gdy już prezydent Ciepiela powoła Sorysa na wiceprezydenta to wtedy Sorys zrobi tyle samo dla Tarnowa co zrobił dla Tarnowa do tej pory.
Ciepiela - co dziś zrobiłeś dla Tarnowa?

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Kogo widzimy na zdjęciu? W strojach kąpielowych szykujących się do pływania w memoriale ku pamięci papieża: p.o. prezydenta Słomkę Narożańskiego z Platformy Obywatelskiej oraz kandydata tejże partii na prezydenta Tarnowa - Ciepielę (także w stroju kąpielowym). W tle kandydat na prezydenta z laickiej partii SLD, przedstawiciel konstruktywnej opozycji w kąpielowym garniaku - Kwaśny.

Obrazek

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Jakub Kwasny radny SLD w Tarnowie, szef miejskich struktur tego ugrupowania ponownie chce walczyć w wyborach prezydenckich w Tarnowie.

"Chcę być kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Tarnowa i wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na to że tak się stanie."

Kwaśny przyznaje również, że SLD pracuje już obecnie nad listami kandydatów do Rady Miejskiej. "Ludzie chętnie decydują się kandydować do Rady, mam już bardzo dużo pozytywnych deklaracji i powiem szczerze, że będą to zupełnie nowi ludzi" - przyznaje Kwaśny


Struktury SLD w Tarnowie są tak prężne jak szef struktur. Może jest jakaś alternatywa dla kandydatur Kwaśnego? Ano nie ma. Nie ma też ławki do wystawienia kandydatur na radnych. Stąd później widzimy na listach twarze, które kandydują z list, ale z SLD nie mają nic wspólnego.



ps. Komentarze ze strony RK :)

2014-04-04 05:41:27 kolo

Ten człowiek ma szanse na mój głos! ...


2014-04-04 05:51:23 OsZielone

Ma Pan mój głos Panie Kwaśny....


2014-04-04 05:56:20 Jack

Walcz Jakubie! ...



Czyżby jednoosobowy autokomitet poparcia? :D


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Śliczne to jest!
Chciałam kliknąć forumowego lajka, ale tu nie można? :(

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A ja na Kubę zagłosuję. Nie na złość lll, ale może Kuba popatrzy na miasto z innej perspektywy. Tylko jak w międzyczasie będzie kandydował na inne stołki (sejm, senat, parlament EU) - to będzie skreślony do końca mojego czynnego prawa wyborczego. Tak jak p. Rojek.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

ad2222 pisze:Jakub Kwaśny, głosowałem na Ciebie w ostatnich wyborach, jeżeli podpiszesz zobowiązanie że nie zerwiesz naszej kolejnej umowy to może dam Ci jeszcze jedną szansę.
zmora internetu - co?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

lll, i? To właśnie ta szansa jest. Ostatnia.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

ad2222 pisze:A ja na Kubę zagłosuję.
Rozumiem, że podpisał zobowiązanie? Przecież nie robiłbyś z gęby szmaty.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

lll, Szmaty? Z gęby? Do kogo ta mowa? Tylko nie mów, że to ludowe powiedzenie. Kultury trochę.

Napisałem, że dam mu szansę, to mój głos i mogę z nim zrobić co mi się podoba. Swoim możesz rozporządzać według swoich potrzeb. Nie widzę lepszego kandydata w chwili obecnej. A Ty?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

ad2222 pisze:jeżeli podpiszesz zobowiązanie że nie zerwiesz naszej kolejnej umowy to może dam Ci jeszcze jedną szansę
To Twoje słowa.
ad2222 pisze:A ja na Kubę zagłosuję.
To też Twoje słowa.

Wyciągnąłem logiczny wniosek. To nie ma nic wspólnego z kulturą. Jeżeli ktoś szanuje siebie i swoje słowo, to chyba nie będzie postępował wbrew temu co sam powiedział. No chyba, że jest inaczej. To wybacz, wówczas nie mamy o czym rozmawiać. Tzn ja nie mam z kim rozmawiać.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

lll, i dało się spokojnie i kulturalnie? Dało się.

Zmieniłem zdanie - tylko krowa nie zmienia. Tak jak pisałem, w tych okolicznościach przyrody młody duch bardzo się w Najwyższym Kierownictwie Miasta przyda.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Nie pisałeś wcześniej, że nie zagłosujesz, tylko że zagłosujesz po podpisaniu zobowiązania. Rozumiem, że wtedy byłeś podniecony sytuacją próby zdezerterowania i zrobieniem Cię w wała, więc wszem i wobec grzmiałeś o bezwzględnym i niedyskutowalnym warunku, abyś w przyszłości oddał głos na Kwaśnego.

Piszesz, że teraz zmieniłeś zdanie, czyli jak można wydedukować, nie chodzi o samo oddanie głosu, tylko o to, że przestało Ci przeszkadzać, że Cię okłamują.

Demokracja to taki ustrój, w którym głos może oddać każdy dorosły obywatel, oprócz tych pozbawionych praw wyborczych. Dlatego zarówno Ty jak i każdy ma prawo do suwerennej decyzji bez względu na to, jaka ta decyzja jest. Innymi słowy, masz pełne prawo do zrobienia głupoty.

Tylko tak na przyszłość, warto ważyć swoje słowa, bo stwierdzenie że się zmieniło zdanie, nie wytłumaczy hańby jaką się okrywasz, łamiąc własne zdanie. No ale tak, jak nikt nie może Ci narzucać zdania w kwestii oddania głosu w wyborach, tak nikt nie nakaże Ci być człowiekiem honoru.

ODPOWIEDZ