Kierownik Miasta- kandydaci na kandydatów

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Dzisiaj kolejny przykład wydawania naszych pieniędzy przez kandydatów. Po "Ciepiela express" dzisiaj spam w skrzynce pocztowej.
Na porządnym papierze jakieś bla bla bla wyborcze. Zapłaciliśmy oczywiście my, mieszkańcy.


Światło
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 25-11-2013, 19:03

Post autor: Światło »

Widać, że Ciepiela dostał ciśnienia bo lada moment może się okazać, że jest jakimś tam jednym z 30 radnych w sejmiku.
I tyle!
Już słyszałem, że teraz czas na wicemarszałka z Nowego Sącza.

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: dropszot »

Zaglądnąłem sobie dziś na tarnowskie forum kibiców żużlowych (chciałbym przy tym pominąć wszelkie sympatie i antypatie wyborcze) i natknąłem się na temat polityczny, który wkradł się do dyskusji na temat przyszłosezonowego składu drużyny...

Obrazek

To jest straszne, że dla niektórych tak prymitywnie wygląda procedura wyboru kandydata, na którego oddaje się głos. Wiadomo, że według niektórych w Tarnowie nie ma nic poza żużlem, ale chyba jednak można oczekiwać, że ludzie mają choć drobinę umiejętności samodzielnego myślenia?
Czy też nie? :-/ :-/

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dropszot pisze:Czy też nie?
Każdy ma swoje priorytety.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3587
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Tak jak pisałem powyżej o apelacji Dudy, Sąd Apelacyjny w Krakowie nie puścił zwykłego pomówienia i pan Duda będzie uboższy o 5 tysięcy.
Europoseł PiS i kandydat tej partii na prezydenta RP musi przeprosić b. wicemarszałka województwa za swoje słowa pod jego adresem. - Sąd Apelacyjny oddalił zażalenie pana Andrzeja Dudy na orzeczenie Sądu Okręgowego w Tarnowie. Oznacza to, że jest ono już prawomocne - poinformował sędzia Wojciech Dziuban, rzecznik Sądu Apelacyjnego w Krakowie.
Andrzej Duda złożył zażalenie na tą decyzje. W czwartek rozpatrzył je krakowski sąd apelacyjny na posiedzeniu niejawnym. Jego pełnomocnik argumentował przed sądem, że użyte przez jego klienta określenie "nadzór" jest pojęciem ocennym. Sąd apelacyjny się z tym nie zgodził. - Nie ma w tym przypadku miejsca na margines swobody w jego interpretacji - mówi sędzia Wojciech Dziuban, rzecznik sądu apelacyjnego.

Sąd Apelacyjny zgodził się z tarnowskim sądem, który uznał, że Roman Ciepiela jako były wicemarszałek województwa nie sprawował nadzoru nad inwestycjami drogowymi w Tarnowie i bezprawnym jest przypisywanie mu takich kompetencji.

Duda będzie musiał sprostować swoje słowa w mediach, m.in. gazetach lokalnych, regionalnych, radiu i telewizji, a także w ten sam sposób przeprosić Romana Ciepielę za wypowiedź, że były wicemarszałek nadzorował z ramienia województwa inwestycje drogowe, w związku z którymi toczy się postępowanie karne. Dodatkowo kandydat PiS na prezydenta Polski będzie musiał wpłacić 5 tys. zł na rzecz Caritasu Archidiecezji
Czas na Kaczysława. :lol: Moze tez nie rozumie slowa nadzor?
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425, ... LokKrakTxt
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Formułka przeprosin kandydata na prezydenta RP /sic/ Andrzeja Dudy, była dzisiaj rano ogłoszona w Radiu Kraków.
Teraz czekamy na honorowe załatwienie sprawy przez samego prezesa 8)
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: dropszot »

Wie ktoś jaka jest frekwencja dziś w Tarnowie?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3587
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

dropszot pisze:Wie ktoś jaka jest frekwencja dziś w Tarnowie?
Tego nie wiem, ale byłem ok.10:30 w jednej z komisji i geriatria... Reszta spała po Andrzejkach chyba.
Taka przypowieść z dzisiaj w kontekście jak ludzie wybierają swojego wodza:
Starsza pani do sąsiada: Idziesz pan na wybory?
On: idę.
Ona:Ja też. Na Kaczyńskiego głosuję.
On: Ale przecież on niestartuje w Tarnowie!
Ona: No ale to jest to samo :lol: :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

W moim okręgu na mojej stronie arkusza mój podpis pierwszy! O 16:30. :-?


Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »


ODPOWIEDZ