Wybory Samorządowe 2014 - eliminacje.

Moderator: Goscinny

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Jak SLD fałszuje listy poparcia:
"... Z zawiadomienia wynika, iż część z list poparcia stanowią kserokopie z podpisami

— stwierdził prokurator rejonowy Artur Jończyk..."
http://wpolityce.pl/polityka/217372-pop ... rczych-sld

"...Zaskakującego odkrycia dokonał wiceprzewodniczący Dzielnicowej Komisji Wyborczej na warszawskim Ursynowie – Arkadiusz Święszkowski. Wśród podpisów pod listami poparcia dla kandydatów SLD – odkrył bowiem – własne nazwisko. Sęk w tym, że żadnego poparcia komitetowi nie udzielał..."
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/21719 ... falszowany
http://wyborcza.pl/1,91446,16774981,Opo ... pisow.html
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiado ... 35220.html
Ciepiela - co dziś zrobiłeś dla Tarnowa?

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Z okręgu nr 3 (Starówka, Piaskówka, Klikowa, Krzyż) z pozycji 4 startuje Sylwia Karpińska, która w Tarnowie z ogromnym zaangażowaniem stara się aktywizować "KOBIETY Z TARNOWA" :)


Jacek Jarmuła A gdzie można znaleźć pomysł na Tarnów Tej Pani? Pytam bo kandyduje z mojego okręgu.

Sylwia Karpińska Zachęcam Pana do spojrzenia na mój fanpage Kobiety z Tarnowa.

Jacek Jarmuła Byłem na tym fanpage i ..... jestem w szoku. Nie pytałem o ładne zdjęcia, zdjęcia kobiet, makijaże okazjonalne, Bangletki i inne bzdety z punktu widzenia spraw Tarnowa. Powtarzam moje pytanie, gdzie znajdę Pani program na rozwój Tarnowa, na załatwienie spraw ludzi z okręgu wyborczego nr 3. ??

Sylwia Karpińska Nie musi mnie Pan obrażać swoim rozgoryczeniem, wszystko w swoim czasie.

Jakub Kwaśny Jacek Jarmuła ma monopol na wiedzę, rację i wszystko co dzieje się w mieście. Choć sam nie wystartuje do Rady - chętnie recenzuje innych i rzuca kamieniami.

Jacek Jarmuła Że tak zapytam, co Panią obraziło w tym co napisałem? Zadałem proste pytanie i oczekuję odpowiedzi na nie.
Jeżeli Pani uważa, że moje słowa są obraźliwe to proszę wybaczyć, ale z takim podejściem do polityki daleko Pani nie zajdzie.

Sylwia Karpińska Proszę Pana tak jak napisałam wszystko ma swój czas i miejsce. Program wyborczy również. A tak na marginesie Pan nawet nie udostępnił swojego zdjęcia i próbuje krytykować innych nie mając ku temu żadnych podstaw.

Jacek Jarmuła Jakub Kwaśny, Tobie się wydaje, że masz monopol na wiedzę i .......
Daj wreszcie spokój z tymi kamieniami i rzucaniem nimi bo robi się to niesmaczne. Pisałem Ci o tym.
Ja rozmawiam z Panią Sylwią, zadaję jej pytania więc po co się wcinasz w naszą rozmowę? Nerw Ci puścił? A może wszystkie wypowiedzi kandydatów z listy SLD cenzurujesz?

Jakub Kwaśny Jacku, ja jestem niezwykle spokojny to Ty jesteś nad wyraz agresywny w internecie i jakos tak dziwnym trafem się non stop czepiasz Może taki Twój urok już. Dyskusję prowadź sobie jak chcesz, ale czyjejś aktywności, dla Ciebie może mało interesującej, nie nazywaj bzdetami. Kim jesteś, że oceniasz? Pamiętaj nie sądźcie, a sami nie będziecie sądzeni…

Sylwia Karpińska Jesteśmy zespołem jak i każdy z kandydatów indywidualnoscią i zapewniam że nikt nikogo w SLD nie cenzuruje.

Jacek Jarmuła Jakub Kwaśny, kolejny raz proszę Cię abyś nie wcinał się w rozmowę. Łapiesz? Zadałem Pani Sylwii, kandydatce na radną RM proste moim zdaniem pytania i oczekuję odpowiedzi.
Wierzę, że potrafi odpowiedzieć na tak proste pytania. Twoja aktywność nie jest potrzebna bo jeżeli miałbym pytania do Ciebie to wiedziałbym jak Ci je zadać. Obrona przez atak? Widzę, że lubisz to.



No i niestety nie dowiedzieliśmy się jaki program wyborczy ma pani Sylwia. Najważniejsze że "że nasze kandydatki są nie tylko mądre, zaradne i przedsiębiorcze, ale również najładniejsze". Jak ładna to i programu nie musi mieć. Dołącza do moich perełek, obok pani przedsiębiorczej z zawieszoną działalnością.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Kandydaci do Rady Miejskiej w Tarnowie z okręgu 2

10. Beata Chrząszcz - Tarnowianka, bezpartyjna. Wykształcenie wyższe- WSB NLU w Nowym Sączu. Jest właścicielka firmy produkcyjnej MEGARTI z siedzibą w Tarnowie. W chwilach wolnego czasu oddaje się swoim pasjom tj. czytaniu książek – szczególnie interesuje mnie tematyka II wojny światowej, haftuję obrazy lub szydełkuję. Jej hobby to również gotowanie, pieczenie ciast oraz ochrona środowiska naturalnego poprzez promowanie sprzątania ekologicznego. Kieruje się określonymi zasadami takimi jak: sprawiedliwość, prawość i tolerancja. Szczególnie bliskie jej sercu są problemy osób starszych, niepełnosprawnych oraz wykluczonych społecznie. Prywatnie mężatka, mama dwóch córek.

13. Małgorzata Basiaga - Tarnowianka, bezpartyjna. Marketingowiec, specjalista do sprzedaży eksportowej, auditor, pelnomcnik ds. kontroli jakości ISO. Jako samotna matka dwójki dzieci, chciałabym wprowadzić obowiązkowy program dokształcania dzieci i młodzieży, ułatwić dostęp do darmowych zajęć dodatkowych wypełniających ich wolny czas.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Jan Kowalski pisze:Wykształcenie wyższe - WSB NLU w Nowym Sączu
Albo jedno, albo drugie ;)

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Dobre, dobre, widzę że się kampania w Tarnowie rozkręca i zaczyna być śmiesznie.
Może zrobimy rozeznanie który z kandydatów na radnych ma jakikolwiek program :lol:

Włoch Raffael - podpadłem menelom z Rynku - jak zostanę radnym muszę przenieść pizzernię - zresztą akurat jemu to się dziwię, jak już się skumał z tymi co do niego przychodzili bo mieli kasę to nie musiał się z tym afiszować wchodząc na ich listy wyborcze, wszak to pociąga za sobą nieufność wszystkich pozostałych czyli 95% Tarnowa - ryzykowny krok.
Ostatnio zmieniony 15-10-2014, 13:29 przez małopolska2, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciepiela - co dziś zrobiłeś dla Tarnowa?

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Bardzo podoba mi się, że pani AUDITOR pelnomcnik chciałaby obowiązkowo dokształcać dzieci i młodzież, tym bardziej że chciałaby jako samotna matka.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Śmiejecie się z kobiet na listach, a kto wymyślił parytety? Jak się wymyśla taką głupotę to trzeba się liczyć z konsekwencjami. Po drugie mamy piękny ustrój - demokrację i ludziom wolno głosować tak jak im się podoba. Ludzie nie głosują na programy, przecież to oczywiste. Można przedstawić przeciętnemu mieszkańcowi program, czyli zbiór obietnic bez pokrycia i mamy wtedy dwa warianty - a) uwierzy b) wyśmieje. Jak nie da się omamić jednej partii, to omami go inna. Ci co nie idą na wybory nie dają się omamić, ale są równie naiwni, bo sami nie mają nic innego do zaproponowania. ;)
Jednym słowem program: nowe inwestycje, nowe miejsca pracy, usprawnienia komunikacyjne w mieście, obniżka podatków, dbanie o czystość i środowisko w mieście, otwarcie się na potrzeby osób starszych, ożywienie miasta, skuteczne zatrzymanie młodzieży w Tarnowie, polityka prorodzinna, zmniejszenie zadłużenia miasta, zwiększanie dochodów i oczywiście służba zdrowia na wysokim poziomie, postawienie na szkolnictwo, edukację, rozwój przedsiębiorczości, szczególnie wśród młodych mieszkańców. Czego jeszcze oczekujemy? Ja do tego wszystkiego jeszcze podniesienia poziomu tarnowskiego sportu. :)
Dla mnie najprostszym programem w obecnej sytuacji jest nie wydawanie pieniędzy na głupoty. :D
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

extremal pisze:Śmiejecie się z kobiet na listach
O nieprawda. Ja się nie śmieje i wierzę, że są mądre kobiety.
extremal pisze:Czego jeszcze oczekujemy?
Ja oczekuję odpowiedzi jak kandydat zamierza zrealizować swój program.
Bo to, że wszyscy chcą żeby było lepiej to oczywiste.

ODPOWIEDZ