Kandydaci do RM w tarnowie AD 2014

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
opornik
Rhetor
Posty: 9515
Rejestracja: 24-08-2009, 09:38
Lokalizacja: Krzyż

Kandydaci do RM w tarnowie AD 2014

Post autor: opornik »

Pozwoliłem sobie kompletować listy komitetów wyborczych do RM w nadchodzących wyborach samorządowych.
Proszę nie zamieszczać tutaj żadnych komentarzy. Niech będzie to wątek tylko informacyjny.
Dodatkowo proszę wadzę ;) forową o uzupełnienie jej w miarę pojawiających się informacji.

 Komitet Wyborczy "Tarnów od nowa"
W okręgu 1 (Mościce, Chyszów, Strusina):
1. Marek "Marqus" Ostrowski
2. Michał Dyngosz
3. Monika Boryczko
4. Jacek Sulowski
5. Agata Mróz
6. Michał Piotrowski
7. Magdalena Kulesa-Bałut
8. Krystian Daniel
9. Alina Pilch
10. Gabriel Orłowski
11. Tomasz Kajmowicz

W okręgu 2 (Os. Koszyckie, Krakowska, Grabówka, Rzędzin, Os. Zielone):
1. Grzegorz Osucha
2. Michał Ligęski
3. Wiktoria Mazur
4. Bernadetta Ciochoń
5. Krzysztof Giemza
6. Barbara Kawa
7. Katarzyna Podorska
8. Mirosław Krzemień
9. Joanna Augustyn
10. Bartosz Plata
11. Katarzyna Olszewska
12. Tomasz Kubisztal

W okręgu 3 (Starówka, Piaskówka, Klikowa, Krzyż):
1. Jacek Pilch
2. Jacek Litwin
3. Rafał Białek
4. Joanna Grochola
5. Agnieszka Synowiec
6. Krzysztof Proć
7. Joanna Lipka
8. Zygmunt Sokołowski
9. Aleksandra Szmist
10. Agnieszka Stańczyk
11. Maciej Stanuch
12. Jerzy Kowalski

W okręgu 4 (Os. Jasna I, Os. Jasna II, Os. Legionów, Os. Westerplatte):
1. Tadeusz Koniarz
2. Agnieszka Rybska
3. Tomasz Kawa
4. Mateusz Lewicki
5. Michał Jagniencarz
6. Monika Pilch
7. Jakub Kaszuba
8. Dorota Omylska-Bielat

 Komitet Wyborczy "Tarnowianie"

Okręg nr 1
1. Ryszard Ścigała
2. Anna Rafińska
3. Stefan Andrzej Wrona
4. Zofia Buryło
5. Jan Błaszkiewicz
6. Edyta Kowalska
7. Stanisław Jan Rojek
8. Edyta Pilch
9. Tadeusz Garnuszek
10. Ewa Radzik
11. Mirosław Wiśniewski
12. Małgorzata Kopek

Okręg nr 2
1. Tadeusz Mazur
2. Ewa Derlaga
3. Artur Kubanik
4. Maciej Kwaśny
5. Andrzej Chmielowski
6. Agata Półkoszek
7. Joanna Aksamit
8. Agnieszka Rogalska
9. Marta Falińska
10. Robert Cichoń
11. Agnieszka Sylwia Witek
12. Łukasz Kotwieja
13. Wojciech Jewuła
14. Dariusz Sęk

Okręg nr 3
1. Krzysztof Nowak
2. Grażyna Barwacz
3. Piotr Jerzy Ostafil
4. Rafał Marcin Kiwior
5. Wioletta Tyrka- Łabno
6. Piotr Jan Szpunar
7. Małgorzata Klich
8. Ryszard Zaprzałka
9. Dominika Paulina Witek
10. Katarzyna Maria Jabłońska
11. Zbigniew Papuga
12. Kinga Klepacka
13. Bartłomiej Kawula
14. Henryk Chrobak

Okręg nr 4
1. Jan Niedojadło
2. Raffaele Esposto
3. Stanisław Kazimierz Madeja
4. Agnieszka Maria Piskorska
5. Tadeusz Antoni Rzepecki
6. Anna Żychowska
7. Lucyna Okońska
8. Monika Janina Jasiak
9. Teresa Martyka
10. Łukasz Popiela

Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Tarnowska
Kandydaci do Rady Miasta Tarnowa w Okręgu Wyborczym nr 1
Osiedle: Mościce – Strusina – Chyszów
1. Knapik Ryszard – przedsiębiorca
2. Rawiński Sławomir – nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor sportów siłowych
3. Popiołek Marta – pedagog specjalny, instruktor fitness
4. Gurbisz Dominik – projektant automatyki
5. Dudowicz Iwona – inżynier, ekonomista
6. Łata Stefan – przedsiębiorca
7. Śliwa Beata – pracownik badania rynku
8. Faliński Stanisław – nauczyciel
9. Kot Aleksandra – emerytka
10. Lalik Mirosław – nauczyciel
11. Kobryń Anna – studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
12. Hołda Jacek – absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Kandydaci do Rady Miasta Tarnowa w Okręgu Wyborczym nr 2
Osiedle: Zielone – Rzędzin – Gumniska – Grabówka – Krakowska – Koszyce
1. Kwaśniak Paweł – przedsiębiorca, politolog
2. Plezia Bogusław – lekarz medycyny, kierownik oddziału radiologii
3. Kondracka Grażyna – emerytowany dyrektor szkoły, kierownik Klubu Seniora
4. Dumański Mateusz – samorządowiec
5. Kuta Ewa – nauczyciel
6. Stańczyk Aneta – przedsiębiorca
7. Augustyn Dariusz – nauczyciel
8. Walkowicz Katarzyna – instruktor sportowy – PWSZ w Tarnowie
9. Hołda Andrzej – przedsiębiorca
10. Biskupek Katarzyna – agent ubezpieczeniowy
11. Kopeć Jerzy – hutnik szkła
12. Mądel-Mazurek Agata – przedsiębiorca
13. Kornaś Bogusław – grafik, projektant
14. Szanduła Ireneusz – pracownik ochrony

Kandydaci do Rady Miasta Tarnowa w Okręgu Wyborczym nr 3
Osiedle: Starówka – Piaskówka – Klikowa – Krzyż

1. Żądło Ryszard – samorządowiec, Przewodniczący Rady Miasta Tarnowa 2006-2010
2. Kozioł Tadeusz – nauczyciel, Dyrektor Zespołu Szkół w Zaczarniu
3. Hołda Michał – pracownik Muzeum Okręgowego w Tarnowie
4. Gomoła Renata – nauczyciel – po pierwsze patriotyzm
5. Kacer Kazimierz – ratownik, Prezes TKKF „Delfin”
6. Wysocka Małgorzata – nauczyciel
7. Kosiniak Patryk – przedsiębiorca, zawodnik sportów motorowych
8. Miękina Hubert – student, Grupa Rekonstrukcji Historycznej 16 P. P.
9. Wojciechowska Elżbieta – pracownik naukowy PWSZ Tarnów
10. Chwastek Konrad – przedstawiciel handlowy – branża rolnicza
11. Gołębiowska Marta – agent ubezpieczeniowy
12. Wawrzykiewicz Agnieszka – pracownik administracyjno-biurowy
13. Kowalski Arkadiusz – mgr administracji publicznej
14. Wróblewski Piotr – przedsiębiorca

Kandydaci do Rady Miasta Tarnowa w Okręgu Wyborczym nr 4
Osiedle: Jasna – Legionów – Westerplatte

1. Halski Rafał – nauczyciel
2. Tarka Kamil – przedsiębiorca, wolontariusz
3. Król Andrzej – nauczyciel akademicki MWSE, animator kultury
4. Boda Łukasz – nauczyciel W-F, fizjoterapeuta, Wiceprezes Stowarzyszenia Tratwa
5. Różycka-Irzykowska Anna – biotechnolog
6. Steczko Anna – agent ubezpieczeniowy
7. Styrkowiec Jakub – uczeń szkoły średniej
8. Babiarska-Kras Monika – plastyk
9. Kuź Bogumiła – wolontariusz
10. Kapałka Krystian – przedsiębiorca

Komitet Wyborczy SLD

Okręg wyborczy nr 1
1. Piotr Górnikiewicz
2. Ryszard Żmuda
3. Krystyna Chudzik
4. Ryszard Lis
5. Daniel Cholewiak
6. Lucyna Kalemba
7. Czesława Sarkowicz
8. Maria Szafraniec
9. Bogumiła Buczak
10. Marian Ogrodnik
11. Anna Starzec
12. Wioletta Bałut

Okręg wyborczy nr 2
1. Jakub Kwaśny
2. Małgorzata Wrześniowska
3. Tomasz Żmuda
4. Katarzyna Pasula
5. Wiesław Bart
6. Agnieszka Tryba
7. Łukasz Siadek
8. Krystyna Drozd
9. Krzysztof Lech
10. Beata Chrząszcz
11. Tomasz Majchrowicz
12. Halina Wróblewska
13. Małgorzata Basiaga
14. Dawid Odbierzychleb

Okręg wyborczy nr 3
1. Małgorzata Mękal
2. Wiesław Polityło
3. Katarzyna Sypek
4. Sylwia Karpińska
5. Ewa Kropiowska
6. Kazimierz Banek
7. Tadeusz Żak
8. Małgorzata Siembab
9. Mieczysław Drużkowski
10. Mariola Dalczyńska-Wardzała
11. Jakub Krzysztofowicz
12. Józef Grajdura
13. Zbigniew Skarżyński
14. Maciej Reszetnik

Okręg wyborczy nr 4
1. Jerzy Krawczyk
2. Katarzyna Roczniak
3. Krzysztof Bazuła
4. Katarzyna Walczak-Nowak
5. Majchrzak Marek
6. Maria Krzyszkowska
7. Jakub Liszek
8. Barbara Bieniarz-Zygadło
9. Edmund Tyszka
10. Klaudia Bielecka

Komitet Wyborczy PO

OKRĘG NR 1 (Mościce, Chyszów, Strusina)
1. Wardzała Marian, Adam
2. Wróblewski Krzysztof
3. Marzec Ewa, Krystyna
4. Ciuruś Andrzej, Franciszek
5. Kuczyńska Urszula, Agnieszka
6. Kolendo Jarosław, Grzegorz
7. Niedojadło Dorota, Mariola
8. Stępień Kamil
9. Głowacka Halina
10. Gondek-Początko Agnieszka
11. Hosaja Robert, Stefan
12. Teodorowicz Ewa, Teresa

OKRĘG NR 2 (os. Koszyckie, Krakowska, Grabówka, Rzędzin, os. Zielone)
1. Kajpus Zbigniew, Tomasz
2. Borys-Latała Maria
3. Mikosz Piotr
4. Mochylska Karolina, Anna
5. Augustyński Piotr, Marcin
6. Bogacz Stanisława, Marianna
7. Stankowski Robert
8. Sowińska Barbara
9. Bocheński Janusz, Paweł
10. Sokołowska Elżbieta
11. Górnikiewicz Wojciech
12. Małysa Anna
13. Gondek Jakub
14. Oleksy Tomasz

OKRĘG NR 3 (Starówka, Piaskówka, Klikowa, Krzyż)
1. Babuśka Bartłomiej
2. Kruk Monika
3. Kajpus Mariusz
4. Drwal Marek, Krystian
5. Susułowska Renata, Barbara
6. Bochenek Marek
7. Śliwińska-Kukla Anna
8. Walloni Piotr
9. Łabno Agnieszka
10. Mokwa Klaudia, Halina
11. Potępa Daniel, Marcin
12. Wrzesień Agnieszka
13. Żaba Wioleta
14. Olszówka Stanisław, Marian

OKRĘG NR 4 (os. Jasna I, os. Jasna II, os. Legionów, os. Westerplatte)
1. Światłowski Grzegorz, Andrzej
2. Kwaśniewicz Dariusz
3. Szklarz Gabriela, Waleria
4. Ziembowski Andrzej, Tadeusz
5. Mierzejewska Krystyna
6. Pal Jerzy, Bogusław
7. Szuszkiewicz Katarzyna
8. Zyznar Kamil, Karol
9. Węc-Barszcz Anna
10. Szczeklik Tadeusz
Ostatnio zmieniony 09-10-2014, 17:49 przez opornik, łącznie zmieniany 1 raz.
ICE In Case of Emergency, w nagłym wypadku

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Kongres Nowej Prawicy oraz Stowarzyszenie Oburzeni

Okręg nr 1 Mościce - Chyszów – Strusina
1. Kazimierz Jan ŻAK
2. Danuta Maria KLESZCZ
3. Paweł Józef ŚWIERZOWSKI
4. Łucja Władysława KĄTNY
5. Robert Marek STOCHMAL
6. Barbara Janina ZELEK
7. Barbara Małgorzata ADAMSKA
8. Krzysztof Ziemowit GODEK
9. Józef Paweł GUBERNAT
10. Jolanta Patrycja BRANICKA
11. Bogdan Paweł ORLIK
12. Antoni Józef WRÓBLEWSKI

Okręg nr 2 Rzędzin - Grabówka – Koszyce
1. Marcin Janusz SZCZEBLEWSKI
2. Grzegorz Tadeusz RZESZUTKO
3. Wanda Maria ŁABNO
4. Jan Władysław SAK
5. Tadeusz Józef TRZOS
6. Małgorzata Janina BORUCH
7. Wiesław Andrzej SAKOWSKI
8. Anna Elżbieta STARZYK
9. Łukasz Mateusz RĘPAŁA
10. Wioletta Klaudia ZARĘBSKA
11. Andrzej Jan BOJAN
12. Maksymilian NOWAK
13. Joanna Małgorzata KUKIEŁKA
14. Mateusz Dawid BORYCZKO

Okręg nr 3 Piaskówka - Klikowa – Krzyż
1. Marek CIESIELCZYK
2. Sylwester MAJ
3. Jacek Marian BABUŚKA
4. Józef ROMANOWSKI
5. Renata Kazimiera LECHOWICZ
6. Teresa WAYDOWICZ
7. Andrzej Tomasz GONDEK
8. Stanisław Andrzej BODA
9. Krzysztof Marian SKROBIŚ
10. Damian Henryk ŻAK
11. Wanda HOŁDA
12. Urszula Helena DUSZYŃSKA
13. Jolanta Jadwiga LEWICKA-ZAJDA
14. Andrzej Władysław PANEK

Okręg nr 4 Westerplatte - Legionów – Jasna
1. Maciej Wojciech WIETRZYK
2. Marian STASZCZYK
3. Anna Maria LECHOWICZ
4. Tomasz Robert KOŁODZIEJ
5. Natalia Magdalena BRANICKA
6. Daniel Waldemar ZARĘBSKI
7. Radosław Paweł DRUŻKOWSKI
8. Magdalena Maria GÓRECKA
9. Ryszarda KAŁUCKI
10. Jolanta CIESIELCZYK

CIEKAWE JAK MA SIĘ ZWALCZANY PRZEZ CIESIELCZYKA NEPOTYZM DO OSTATNIEGO NAZWISKA NA LISTACH.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

PIS

Okręg Nr 1

Mościce-Chyszów-Strusina


Koprowski Kazimierz
Krakowska Anna
Wróbel Jerzy
Sumara Zdzisław
Soliński Krzysztof
Gancarz Tadeusz
Nalezińska Sylwia
Kędroń Iwona
Tomaszewska Beata
Sojat Marian
Rojek-Mazurkiewicz Agnieszka
Sajdak Adam


Okręg Nr 2

Krakowska-Rzędzin - os. Zielone


Łabno Jacek
Łabędź Henryk
Gac Krzysztof
Korczak Roman
Pikul Marian
Misiaszek Danuta
Leja Janina
Czernik Marzena
Kaczówka Elżbieta
Wójcik Piotr
Łabędź Magdalena
Korona Arkadiusz
Tokarska Bożena
Klimek Stanisław


Okręg Nr 3

Starówka-Piaskówka-Klikowa-Krzyż


Pagacz Ryszard
Zięba Antoni
Czech Anna
Marek Leszek
Wierzchowiec Albert
Gancarz Józef
Czermak Krzysztof
Patuła Wanda
Mucha Sebastian
Jaśko Małgorzata
Wojciechowska-Drewko Małgorzata
Kmak Liliana Katarzyna
Uszko Wiesław
Żurowska Jolanta


Okręg Nr 4

Jasna-Westerplatte-os. Legionów-os. Północ


Żurowski Kazimierz
Koprowska Barbara
Sak Piotr
Bargiel Paweł
Wróbel Barbara
Opaliński Łukasz
Kmiecik Przemysław
Kijak Maria
Bartoszewska Urszula
Jasiewicz Krzysztof
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Nikt nie pokazuje list do sejmiku?

ODPOWIEDZ