Wyniki wyborów - Radni

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ

Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Wyniki wyborów - Radni

Post autor: MST wónraT »

Tak wygląda nieoficjalna lista radnych jeśli potwierdzi się podany wyżej rozkład mandatów:

PIS - 13:

1. Kazimierz Koprowski
2. Anna Krakowska
3. Tadeusz Gancarz
4. Jacek Łabno
5. Stanisław Klimek
6. Roman Korczak
7. Piotr Wójcik
8. Anna Czech
9. Ryszard Pagacz
10. Józef Gancarz
11. Barbara Koprowska
12. Piotr Sak
13. Kazimierz Żurowski

PO - 5:

1. Marian Wardzała
2. Maria Borys - Latała
3. Bartłomiej Babuśka
4. Marek Drwal
5. Grzegorz Światłowski

SLD - 4:
1. Piotr Górnikiewicz
2. Jakub Kwaśny
3. Tomasz Żmuda
4. Małgorzata Mękal

Tarnowianie 3:
1. Ryszard Ścigała
2. Grażyna Barwacz
3. Jan Niedojadło

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Czyli nie wszedł Bazuła :), Mazur :), Kubanik :) No i nie wszedł nikt z TON
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11585
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Heh - czyli to samo co było tylko w innych proporcjach. Zdziwię się jeżeli chwytliwe hasła w stylu "czas na zmiany" skończą się czymś innym niż zmiany na stołkach spółek i organów zależnych od miasta.
Ostatnio zmieniony 17-11-2014, 09:48 przez defekator, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

"Wszystko też na to wskazuje, że radnym zostanie podejrzany o korupcje Tarnowa Ryszard Ścigała. Jak wynika z nieoficjalnych informacji Radia Kraków zdobył on 1 z 3 mandatów, które przypadną stowarzyszeniu "Tarnowianie", które sam zakładał. Zdobył w sumie 869 głosów. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że do Rady Miasta nie dostał się kandydat "Tarnowian" na prezydenta i wiceprzewodniczący rady, Tadeusz Mazur."

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... e-wyborow/

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

.


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kirk »

A mnie ciekawi wątek z problemami z systemem informatycznym, może niepotrzebnie szukam spisku jak Macierewicz, ale może to być furtka do manipulowania wynikami, a jak nawet przekręt wyjdzie na jaw, to będzie można zwalić na ten system informatyczny, w końcu przecież informowali o problemach. :) Nieważne kto głosuje - ważne kto liczy głosy. :)



Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Goscinny pisze:Masakra.
Dlaczego?

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Jak taki skład Rady utrzymałby się na oficjalne wyniki to powiem wprost - Ciepiela sobie "porządzi". :mrgreen:
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

Dlaczego Ciepiela? Dajmy szansę Koprowskiemu. Może i mierny, ale spoza układu. No i ma podstawową zaletę: nie jest Ciepielą.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

MST wónraT,
1) Jeśli wygra Ciepiela to będziemy mieli sytuację kiedy prezydent i RM są w zwalczających się obozach
2) wynik Ścigały mnie załamuje.
3) Jeśli wyniki się potwierdzą to PiS rządzi w RM samodzielnie. W zasadzie inni mogą nie przychodzić na sesje, bo i po co :) Zobaczymy zapewne jakieś ciekawe uchwały.


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Jak wyliczył reporter Radia Kraków, gdyby utrzymały się wyniki w wyborach do sejmiku Małopolski, podział mandatów wyglądałby następująco: PiS - 19 mandatów, PO i PSL - po 10 mandatów.

_________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

MST wónraT pisze: PiS - 19 mandatów
Czyli jest szansa na to, że za jakiś czas dowiemy się więcej o aferze MSS. A jak się dowiemy, to może się okazać, że tradycja tarnowskich prezydentów na Montelupich będzie podtrzymana :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11585
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Jan Kowalski pisze: Może i mierny, ale spoza układu.
Spoza układu, który do tej pory rządził. Będzie mógł zrobić nowy układ - swój. :D
Bo, w to, że nie jest powiązany relacjami z grupami interesów, które powszechnie nazywamy układem - nie wierzę. Gdyby nie był to nie byłby również kandydatem dużej partii na prezydenta miasta.

W ogóle widać, że ludzie głosowali na partie - nie na konkretnych kandydatów.

No i w ponurych barwach widzę kolejną kadencję. Po pierwsze nie ma świeżej krwi, jest może trochę nowych nazwisk, ale to zmiana kosmetyczna inne głowy, ale to samo w głowach co u poprzedników.

Po drugie albo będzie konflikt z prezydenta z radą, albo cała władza w mieście będzie w rękach PISu. A patrząc po nazwiskach, które dostały się do rady należy oczekiwać, że "nowy pomysł na Tarnów" będzie oznaczał ustawy zwiększające odległość sklepów z alkoholem od szkół i kościołów. Bo skoro kandydaci nawet w czasie kampanii nie potrafili wysilić się na jakieś sensowne pomysły na miasto to nie należy oczekiwać, że będą mieli je po wyborach (dotyczy to zresztą też innych partii).

A wynik Tarnowian mnie zaskoczył. Czyżby wystarczyły głosy krewnych i "zobowiązanych" do zdobycia 3 madnatów?
Ostatnio zmieniony 17-11-2014, 10:30 przez defekator, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

defekator pisze:Będzie mógł zrobić nowy układ - swój
Oczywiście istnieje takie ryzyko. Ale lepiej, żeby był taki co dopiero może stworzyć układ, niż taki układem przesiąknięty.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Jan Kowalski pisze: Może i mierny, ale spoza układu.
Chyba żartujesz, w układzie od 20-30 lat, niestety.
Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu, Zastępca Kierownika Miasta, itd

Poczekam na odpowiedzi na te pytania:

" Obywatel MT 13:01, sobota, 23 sie. 2014
Pytania do wszystkich: 1. Jak nazywał się Pan Koprowski wcześniej i dlaczego zmienił nazwisko? 2. Jak został dyrektorem SP 23 i dlaczego naruszył przepisy? 3. Jak i z kogo decyzji jego żona zmieniała szkoły z SP 5 na SP 23 i na I LO? 4. W jaki sposób Pan Koprowski "wylądował" w Tarnowie po powrocie z USA? 5. Dlaczego będąc naczelnikiem Wydziału Oświaty UMT donosił na swoich podwładnych? Kto odpowie na te i inne pytania dotyczące tak cynicznej postaci jak Pan Koprowski? A może spytać jego podwładnych i współpracowników w SP 23, w Zespole Szkół w Wojniczu, UG Tarnów i Urzędzie Miasta jak był (tfu na psa urok!!!)zastępcą prezydenta ??????? Kto odpowie??????? "

http://www.tarnow.net.pl/index.php?poka ... c&id=15680

P.S Trzynaście mandatów z listy PiS nie oznacza trzynastu pisowców.

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

ODPOWIEDZ