Wyniki wyborów - Radni

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Stan równowagi. Prezydent PO, rada dla PiS, brałem pod uwagę taki scenariusz. Chłopcy będą musieli częściej ze sobą rozmawiać.

Cieszę się z wyniku TONu. Nie pisałem o tym w ciszy wyborczej. Pan Pilch, Litwin i reszta poparli „program” pana Ciepieli --> link
Ostatnio zmieniony 17-11-2014, 10:52 przez Dominik_PCH, łącznie zmieniany 1 raz.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Goscinny pisze:MST wónraT,
1) Jeśli wygra Ciepiela to będziemy mieli sytuację kiedy prezydent i RM są w zwalczających się obozach
2) wynik Ścigały mnie załamuje.
3) Jeśli wyniki się potwierdzą to PiS rządzi w RM samodzielnie. W zasadzie inni mogą nie przychodzić na sesje, bo i po co :) Zobaczymy zapewne jakieś ciekawe uchwały.
Ad. 1 Sytuacja będzie wymuszała kompromis, który może być dla miasta konstruktywny, a prezydent nie będzie miał luzu, będzie mu się patrzyło na ręce.

Ad. 2. Byłem wczoraj w Mościcach, ludzie przestają wierzyć w tę nawet domniemaną winę Ścigały, szczerze ja też uważam, patrząc co się dzieje (kolejne sądy nie chcą sądzić RŚ) że może być ta sytuacja niejasna - wielowątkowa z wątkami, których nie poznamy, może podstawiono mu "świnię", może chciano się go pozbyć. Niestety gdyby sprawa poszła szybko - nie byłoby wątpliwości - nie oceniam, nie sądzę nikogo ani RŚ ani prokuratury - po prostu czas rodzi nowe wątpliwości.

Ad. 3. Może to być faktem, wtedy nie wiadomo czego się spodziewać.
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

hurricane pisze: ludzie przestają wierzyć w tę nawet domniemaną winę Ścigały
Też wczoraj o tym myślałem. Gdyby nie ta akcja, to Ścigała w wyborach rozjechałby Romusia jak walec. PO nie miałaby sukcesu. Nie twierdzę, że Ścigała nie wziął, ale wyjęli mu hak wtedy kiedy był potrzebny. Skoro jest taki winny, to sprawa w sądzie powinna być łatwa, więc dlaczego się tak przeciąga?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Dominik_PCH pisze: Chłopcy będą musieli częściej ze sobą rozmawiać.
Bez przesady. To wielka jedna rodzina. Dobrali się jak w korcu maku. A ciemny lud to wszystko kupi.

_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

MST wónraT masz racje, ale to już nie będzie to samo.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Może trochę żartobliwie. Czyżby miasto szybko chciało się zemścić na mieszkańcach za wygraną PiSu :mrgreen: Podobno zamknięto przejazd pod wiaduktem na Warsztatowej... Może ktoś potwierdzić, bo mnie tam nie było dziś?
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Post autor: Jan Kowalski »

hurricane pisze:Może ktoś potwierdzić
zapowiadali na kilka godzin
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Dzisiaj utrudnienia na Warsztatowej
http://www.tarnow.net.pl/index.php?poka ... c&id=16119


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Tak sądziłem, choć nie wychwyciłem tej informacji wcześniej, a tak mi się ironicznie z wyborami skojarzyła... 8)
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11640
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

http://www.youtube.com/watch?v=R_H0m-BYFdQ

Podesłano mi przed chwilą ten filmik jako podsumowanie wyborów (a raczej wyborców) Pasuje jak ulał (zamiast 4 opcji, która na nim się pojawia wstawcie sobie dowolny komitet wyborczy niezależny od dużych partii)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Post autor: Trishelle »

Coś mi nie pasuje w wynikach. Jakim cudem do rady dostają się ludzie budzący powszechną antypatię?

Pan Babuśka:
http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/ ... ,id,t.html
http://www.imsig.pl/szukaj/osoba,BARTŁO ... ee8bafdeca
http://www1.atlas.intarnet.pl/index_ful ... l&id=18066
W sumie to i to bije po oczach: https://www.facebook.com/profile.php?id ... 76&fref=ts

Pan Ścigała:
Dużo tutaj mówić nie muszę, linki też bez sensu wstawiać, bo sprawa jest świeża.

Pan Wardzała:
Cóż. Też sprawa niedawno wałkowana.

Z resztą wiele kwiatków się tutaj znalazło. Szczerze mówiąc jestem mocno zawiedziona wyborami. Kiepska frekwencja, a do tego słaba rada. Jak zwykle zwyciężyła partia, a nie ludzie. Obawiam się teraz ewentualnych przepychanek jak Ciepiela zostanie prezydentem i blokowanie inwestycji, które akurat partii nie są na rękę.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Dominik_PCH pisze:Stan równowagi. Prezydent PO, rada dla PiS, brałem pod uwagę taki scenariusz. Chłopcy będą musieli częściej ze sobą rozmawiać.

Cieszę się z wyniku TONu. Nie pisałem o tym w ciszy wyborczej. Pan Pilch, Litwin i reszta poparli „program” pana Ciepieli --> link
Kto poparł to poparł, a dwa to nie ma większego znaczenia, patrząc na wyniki nie ma szans zawojować bez kasy i znanego, mocnego lidera jako kandydata na prezydenta. Skoro gość z PO z 1 miejsca ładując taką kasę w bilbordy i całą kampanie nie wchodzi to o czym tu mówimy. Trzeba czymś mocno zaskoczyć, z ogromnym rozmachem, żeby głosy zdobyć w debiucie. Samorząd robi się coraz bardziej partyjny.

Frekwencja żenująca, ale są ludzie, którzy nie pójdą na wybory... bo nie. Nie przegadasz i już.

Teraz Koprowski może wygrać, bo część głosujących patrząc na skład rady może odpuścić. PO powinno podziękować Wardzale za wynik. :lol: Skład radnych z ich obozu lepiej przemilczeć.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Pisałem, że SLD zdobędzie 5 mandatów. Pomyliłem się o jeden, bo nie myślałem, że wyborcy w Mościcach wykażą się amnezją...W sumie to czy 5 czy 4 to żadna różnica-władzy by nie było.Frekwencja żenada/ ludzie mają wywalone na wszystko, a potem narzekają.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

extremal pisze:...
Różne interpretacja, nie ma o co się już sprzeczać. Trzeba patrzeć do przodu. Przynajmniej wiemy o co grały wesołe ludki z listy poparcia. Moim zdaniem chłopaki w Tarnowie już kariery nie zrobią, przelicytowali.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

extremal pisze:Stan równowagi.PO powinno podziękować Wardzale za wynik. :lol: Skład radnych z ich obozu lepiej przemilczeć.
Głownie ze względu na tego obiboka sejmowego przekazałem swój głos na SLD ! Pani Augustyn powinna mu sie dobrać do skóry-ma argumenty! Żadne gradobicie mu nie pomoże :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ