BO 2016?


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: BO 2016?

Post autor: Kirk »

"Frekwencja" jakoś zbytnio nie dopisała.


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: BO 2016?

Post autor: kato »

Wygrał projekt, który zdobył niecały tysiąc głosów.
Następne po około pięćset. Pewnie ludzie nie mieli czasu kliknąć.
To nie rozwód Angeliny i Brada był ciekawszy.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: BO 2016?

Post autor: Goscinny »

Słabo: MCAS (senioralne cośtam) - kolejne cośtam dla seniorów. Ja nie mówię, żeby takich rzeczy nie wdrażać, ale sorry - teraz dla seniorów jest o wiele więcej imprez, zajęć, wyjazdów niż dla młodzieży. Przez ostatni tydzień idąc do pracy CODZIENNIE widzę autokary do których wsiadają właśnie seniorzy - a to uniwesytet III wieku, a to związek emerytów a to jeszcze ktoś inny w "słusznym" wieku. Seniorzy niech pamiętają, że oni jeszcze mają emerytury, a obecna młodzież lub "starsza młodzież" może (!) dostanie 30% tego co zarabia, ale szanse na to są coraz mniejsze. I to oni nie będą mieli kasy na przeżycie, a nie wy - obecni emeryci.
Reszta spoko.
Jak ja się cieszę, że remont Derwnickiego (tej części pomiędzy działkami) nie przeszedł. Teraz nie jest tam źle, ale po remoncie działkowcy by klęli, jakby kierowcy sobie robili skrót pomiędzy działkami.
No i projekt dla grubasów jak widać nie cieszył się wzięciem :)


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: BO 2016?

Post autor: MST wónraT »

Mój Tarnów.

Jedyny w Polsce, pierwszy w Europie - parking na korcie tenisowym
Brawo!!!

Projekt osiedlowy wybrany do realizacji:

Kod projektu: 39

Zagospodarowanie nieczynnego kortu tenisowego na potrzeby parkingowe na Osiedlu Legionów
84 558 zł Legionów H. Dąbrowskiego

Obrazek
________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11585
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: BO 2016?

Post autor: defekator »

japp pisze:odpowiadam:

park na os. Zielonym przeszedł i został ZAMORDOWANY przez "nową radę osiedla". Złośliwie pisze jej nazwę małymi literami bo tyle jest warta - zniszczono pomysły i ustalenia poprzedniej. Było dużo trafnych zadań ZREALIZOWANYCH. Teraz liczy się prywata tzn. wygoda dla jednej - dwóch osób.
Tak bardzo się cieszyłem ze będę mógł sobie posiedzieć z gazetka na świeżym powietrzu, szczególnie w lecie, kiedy w mieszkaniach jest gorąco. Obecne Place zabaw na Zielonym to wręcz kombajny zabawowe. Szkoda ze UM Tarnowa tak łatwo oddaje niemal przypieczętowane wcześniejsze ustalenia.
No cóz... tam tez się boja własnego cienia i żeby się nie narażać "działaczom" - zgadzają się na absurdy. jeszcze trochę i w UM nie będzie już z kim rozmawiać na trudne tematy. ja tez mam nadzieje ze ten pomylony projekt nie przejdzie o co osobiście prosiłem moich znajomych; miał być park wiec niech będzie park.

A teraz ciekawostka. Jak nie kijem go to pałką. Park co prawda powstał, ale plac zabaw w tym parku też będzie - nie udało się poprzez budżet obywatelski to zostanie to zrobione z budżetu rady osiedla - za prawie 100 tys. złotych. Co z tego, że jakieś 200 metrów dalej jest świetnie wyposażony plac zabaw a park to jedno z niewielu miejsc na osiedlu gdzie jest w miarę cisza o której po powstaniu placu zabaw będzie można zapomnieć. Ktoś za pewne sobie stwierdził, że wygodnie będzie mieć drugi przed własnym balkonem. Niedługo całe os Zielone zmieni się w jeden wielki plac zabaw bo każdy będzie miał swój przed blokiem.
No i druga sprawa - dofinansowanie organizacji dnia dziecka w przedszkolu - niby niewiele bo 1,5 tys. ale jednak. Czy to aby na pewno cel odpowiedni do finansowania z budżetu rady osiedla?

Ale w sumie sam jestem sobie winien. Zakładając, że rada osiedla g... może wybory do niej olałem. Jak się okazuje, rada osiedla jest na tyle władna, że może całkiem nieźle zirytować. Przyszłych z pewnością nie oleję - inna sprawa, że zazwyczaj nazwiska kandydatów i tak niewiele mi mówią a aby dowiedzieć się więcej potrzebny jest czas, którego za wiele nie ma.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ