Jak może wyglądać BO

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Goscinny pisze:Bo w Tarnowie, z tego co pamiętam, są nielegalne i niezgodne z przepisami, a w Krakowie są zgodne :)
Zastanawiam się tylko jak tam prawie 90% głosów poszło przez Internet - nie potrzebują żadnej karty?
Nic nie potrzeba, nawet ja mogłem glosować, wystarczyła deklaracja, że mieszkam w Krk (musiałem podać adres).

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

W niedzielę otwarcie "Parku Biegowego Marcinka":
http://www.tarnow.net.pl/index.php?poka ... c&id=16203

To był jeden z nielicznych projektów zgłoszonych do BO, który wypisywał się w to, co ludzie rozumieją pod tym pojęciem - podobnie jak skatepark.

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Leon »

Co tu pisać, sami wiecie jak jest najlepiej. Zrobić coś w Tarnowie to zawsze wielkie trudności. Może warto samemu zabrać się za robotę a nie tylko podawać co, gdzie, jak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Leon, a czytałeś przynajmniej te wątki o BO (albo raczej o budżecie szkolnym)?


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Goscinny pisze:W niedzielę otwarcie "Parku Biegowego Marcinka":
Byłem, widziałem, w rajdzie NW uczestniczyłem. Fajnie zrobione. Trzeba będzie z tego korzystać.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

kato, to teraz idź do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 (na os. Legionów) i spytaj, czy możesz skorzystać z kibla zbudowanego w ramach BO :)

ps: otwarcie było zdecydowanie udane - był poseł Wardzała (nie wiadomo po cholerę, w końcu ani w promilu nie jest to jego zasługa), była posełka Augustyn (jak wyżej), otwarcia dokonał HSN (kim on teraz jest? nadal wiceprezydentem?)
Gdyby nie BO i ludzie którzy zaproponowali ten projekt - UM nawet palcem by nie kiwnął, żeby coś takiego zbudować. Ale do fotografii zlecieli się jak sępy.

ODPOWIEDZ