Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Jezdzac tydzien po lodzi, to nawet majac zielone rozgladam sie na szybkiego czy ktos na czerwonym nie wlatuje na skrzyzowanie. Duzo ludzi stojac na swiatlach przy lewoskrecie kierunkowym, rusza tak samo jak samochody jadace proste mimo ze maja czerwone. Sam ostatnio tak zrobile, zagadalem sie z zona i ogien - ale sie opamietalem i zatrzymalem przed torowiskiem, czlowiek zerknie szybko do gory i jak jest 4 pasy to zle zerknie i problem gotowy.
Tym bardziej teraz gdzie same objazdy i juz sie pod wlosami rypi czy dobrze jedzie do domu. Jazda na poznym zielonym to tez standart, hamujac na pomaranczowym to najpierw trzeba w lusterko patrzyc czy za Toba jakis osil zdazy wychamowac czy nie.Masakra jakas, kazdy sie spieszy, jadac 60 km/h czujesz sie jak bys jechal rowerem. W piatek stalem na czerwonym swietle na srodkowym pasie, na prawym stalo 3 auta gdy nagle koles nexia zaladowal w te auta. Pozniej sie okazalo ze mial 2,5 promila w wydychanym. Nie ma to jak w mniejszym miescie mieszkac.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

ozi26 pisze:W piatek stalem na czerwonym swietle na srodkowym pasie, na prawym stalo 3 auta gdy nagle koles nexia zaladowal w te auta. Pozniej sie okazalo ze mial 2,5 promila w wydychanym. Nie ma to jak w mniejszym miescie mieszkac.
Bo w mniejszym wszędzie na rowerze po pijaku dojedziesz? :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11688
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Goscinny pisze:gushman, ja sie nie dziwię. Znam osobę, która jeździ samochodem bez prawa jazdy. Nie dlatego, że jej odebrali - po prostu stwierdziła, że nie będzie robić, bo jej się nie opłaca. Jeździ po mieście, to szansa na kontrolę jest minimalna, a najwyżej zapłaci 500 zł. I nie wytłumaczysz takiej osobie, że to kretyństwo.
A takich osób z tego co czytałem jest coraz więcej.

Jeżeli jeździ dobrze to wolę taką osobę niż kogoś z prawem jazdy który jeździ tak, że stwarza zagrożenie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 756
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

A ja po dzisiejszym dniu zastanawiam się czy ludzie to są już tacy strasznie głupi czy mają aż tak wielkie cojones.
Otóż, jadę sobie Wyszyńskiego, z daleka słychać trąbiący pociąg. Zbliżam się do przejazdu, pociąg trąbi niemiłosiernie, a trzy samochody przede mną jadą jak gdyby nigdy nic. Zwłaszcza ostatni, który zatrzymał się, porozglądał, i pojechał...tak jakby nie było pociągu kilkanaście metrów od przejazdu.


Aszka
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 20-10-2011, 21:54
Lokalizacja: Tarnow - tuż przed Krzyżem :)

Post autor: Aszka »

Nie bardzo wiedziałam czy tutaj, czy w poprawnym parkowaniu... Taki obrazek z godziny 14.30, z ulicy Krzyskiej. Przez ponad pół godziny samochód stał w tym miejscu, kierowcy czy też osoby związanej w jakikolwiek sposób z pojazdem nie było... :)

Obrazek

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Może jakaś awaria - przecież obok jest duży parking
...


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Nie wygląda to na AWARIĘ (gdzie trójkąt?) mi to wygląda na .....parkowanie tyłem i ta rejestracja KDA? to by wiele tłumaczyło. :P
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


leoxx
Obywatel
Posty: 50
Rejestracja: 29-12-2009, 12:29

Post autor: leoxx »

ja bym obstawiał nie zaciągnięty hamulec postojowy... i delikatne nachylenie terenu

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

leoxx pisze:ja bym obstawiał nie zaciągnięty hamulec postojowy... i delikatne nachylenie terenu
Dokładnie. Ktoś zostawił GÓLFA na luzie i bez ręcznego to mu wyjechał z parkingu. Skręcone koła dobitnie o tym świadczą. Chwila roztargnienia i po aucie.
Ciekawe jaka była reakcja właściciela jak doszedł do schodów a tu na parkingu auta brak.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

ozi26 pisze:
leoxx pisze:ja bym obstawiał nie zaciągnięty hamulec postojowy... i delikatne nachylenie terenu
Dokładnie. Ktoś zostawił GÓLFA na luzie i bez ręcznego to mu wyjechał z parkingu. Skręcone koła dobitnie o tym świadczą. Chwila roztargnienia i po aucie.
Ciekawe jaka była reakcja właściciela jak doszedł do schodów a tu na parkingu auta brak.
,
W takiej sytuacji przypomina mi się słynna już akcja z autobusem. ;)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

ktoś się orientuje czy jak się jedzie w kierunki Lisiej Góry albo na autostradzie A4 był jakiś poważny wypadek? bo o 14:30 jechały w tamtym kierunku dwie "R" a za chwile jak jechałem na badanie na Curie to jechały Słoneczną kolejne dwie erki?

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Przed 15 w kierunku ładnej leciały dwie "S" a chwilkę później dwa wozy z JRG 2 :)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

no to możliwe ze jakieś dwa różne zdarzenia w takim razie, byle by się nic nikomu nie stało


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petr »

Dzwon o tej porze był w Woli Rzędzińskiej, ale co się stało nie wiem. Znajomy mi mówił, że objeżdżał ten wypadek.
pozdrawiam
petr


Frytek
Proedroj
Posty: 465
Rejestracja: 04-07-2012, 11:18

Post autor: Frytek »

Wie ktoś co się stało dzisiaj na autostradzie ok 15 na moście na Dunajcu kolo Bobrownik Wielkich?? Duży korek był i widać było niebieskie koguty...

ODPOWIEDZ