Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

Aghar
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 17-03-2014, 08:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Aghar »

Zaraz na początku były zapędy żeby zrobić tam ulicę jednokierunkową albo zabronić lewoskrętów, ale też była koncepcja by w miarę tanim kosztem zrobić lewoskręt z Mościckiego do SAG-u.

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Leon »

Jest rondo i Wody, to powinno wystarczyć


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: sylw3st3r »

Ciekawa sytuacja na al Jana Pawła II pod simply, radiowóz wjechał w tył fiata pandy przed przejściem dla pieszych nikomu nic się na szczęście nie stało, tylko zastanawia mnie fakt po co oprócz radiowozu biorącego udział w kolizji zostały wezwane kolejne 4 inne radiowozy? 1 ok rozumiem jeśli sprawcą jest policjant to drugi radiowóz powinien przyjechać, oczywiście straży która posprząta plastki brak i inns auta jeżdżą po tych plastikach...


kato
Rhetor
Posty: 2697
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: kato »

sylw3st3r pisze:Ciekawa sytuacja na al Jana Pawła II pod simply, radiowóz wjechał w tył fiata pandy przed przejściem dla pieszych nikomu nic się na szczęście nie stało, tylko zastanawia mnie fakt po co oprócz radiowozu biorącego udział w kolizji zostały wezwane kolejne 4 inne radiowozy? 1 ok rozumiem jeśli sprawcą jest policjant to drugi radiowóz powinien przyjechać, oczywiście straży która posprząta plastki brak i inns auta jeżdżą po tych plastikach...
[...] Kierujący Fiatem Panda nieoczekiwanie wrzucił bieg wsteczny i uderzył w prawidłowo stojący radiowóz. Fakt ten potwierdzają funkcjonariusze kolejnych radiowozów, którzy przypadkowo byli w tym samym miejscu.[...]
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Kulfon »

'' Fakt ten potwierdzają funkcjonariusze kolejnych radiowozów, którzy przypadkowo byli w tym samym miejscu'' - Zaraz zaraz czyli dobrze rozumie 5 radiowozów w jednym miejscu i wszyscy widzieli że pojazd poprzedzający wrzucił wsteczny bieg i uderzył w radiowóz ? ....coś mi tu nie pasuje .
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6845
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Bez rejestratora ani rusz, ot co.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: sotiv »

A wozy policyjne nie maja takowych na wyposażeniu? Czy mają tylko te pościgowe z radarem?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6845
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Pewnie dziwnym zbiegiem okoliczności przestał działać. Jak zawsze w takich wypadkach. Pytanie czy jechali czy stali przed przejściem, bo jak jechał to przypadkiem wrzucić wstecznego nie mógł. A teraz jest tylko słowo przeciw słowu, jak jest każdy wie, sąd uwierzy policjantom. A to, że "przypadkiem" tam było 5 innych radiowozów mi osobiście każe wątpić, że tam jakikolwiek wsteczny był wrzucony.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Jan Kowalski »

Nie daliście się przypadkiem wkręcić?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6845
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Może i daliśmy, jednak takie zachowanie waaadzy jest podejrzane.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Jan Kowalski »

kato chyba sobie zażartował.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6845
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Nauczony doświadczeniem: wcale bym się nie zdziwił, gdyby to jednak NIE był żart.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: sylw3st3r »

ale przypadkowo nie było tam ani jednego radiowozu (oprócz tego co brał udział w kolizji) pierwszy przyjechał dopiero po paru minutach :), co do sprawy wypadku nie wiem kto był winny fakt jest taki że radiowóz miał rozwalony prawy przód a panda lewy tył


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Kulfon »

Jest gdzieś o tym jakaś informacja bo nie mogę znaleźć .... ktoś zjechał schodami z Wałowej i pojechał pod prąd koło 1 LO :P
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

ODPOWIEDZ