Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Google maps wprowadziło w Polsce informacje o korkach
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Goo ... omosc.html

nie wiem jak się to ma do rzeczywistego ruchu ale popatrzeć czy jest korek przed światłami w Łukanowicach zawsze można:)

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Przez Wierzchosławice nie, bo droga na Witosa i moście w Ostrowie jest dosłownie taka, jakby krowy asfalt zjadły, a może i im kozy pomagały...

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

karamba pisze:Google maps wprowadziło w Polsce informacje o korkach
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Goo ... omosc.html

nie wiem jak się to ma do rzeczywistego ruchu ale popatrzeć czy jest korek przed światłami w Łukanowicach zawsze można:)

Na Targeo już od dawna jest taka usługa, fajnie się z tego korzysta jak się planuje wyjazd w jakiś nieznany rejon kraju. Poza tym jest fajna opcja z przewidywaniem ruchu na podstawie danych archiwalnych.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

w poniedziałek nareszcie moje modły i prosby o pomalowanie oznakowania poziomego na moscickiego spełniły sie! obydwa skrzyżowania oznakowane, jeszcze nie trafiłem żadnego ślepca ;)


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

to może się pomodlisz za przywrócenie ruchu do normy na ulicy Piłsudskiego.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Pozdrawiam instruktora nauki jazdy, który nie powiedział kursantce(jej nie obwiniam, bo to mogła być pierwsza jazda i stres i tak dalej), że wjeżdżając na rondo tymczasowe od strony słonecznej przepuszcza się auta będące na wewnętrznym pasie, które jadą na wprost. Niestety to ta Pani zmieniała pas nie ja.


Leliwa
Prytan
Posty: 116
Rejestracja: 16-11-2009, 22:47

Post autor: Leliwa »

A mnie wypada pogratulować kierowcy starej zielonej laguny na tarnowskich rejestracjach, który w niedzielę po południu przed Dąbrową Tarnowską o mało nie zabił siebie i rodziny oraz pewnie jeszcze innych idąc na czołówkę. Tylko dlatego, że kierowca nadjezdzający z przeciwka prawie się zatrzymał widząc wariata, nie doszło do tragedii. Niedoszły samobójca nie mógł zdzierżyć, że jechał w dużej kolumnie samochodów z prędkością 80km/h. A najśmieszniesze jest to, że kilometr dalej za stacją beznynową skręcał w lewo i przyblokował całe towarzystwo bo ruch był spory. Normalnie "mistrz kierownicy".

Korzystając z okazji chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich ścinających zakręty, szczególnie na odcinku Tarnów - Rzuchowa. Faktycznie, nie wszyscy mają na tyle duże umiejętności, aby utrzymać szeroki samochód na tak wąskim pasie jezdni. Ale nic się nie martwcie, kiedyś opanujecie tą trudną sztukę, no chyba, że ktoś z mniejszym refleksem z naprzeciwka was skasuje. Rajdowcy na tor, Miedziana Góra czeka!

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

ja rowniez pozdrawiam kolesia i jego trojke pasazerow z mazdy 323F kol. czarny sportowy wydech :) . czolowka ze scania gdzie ja nogi trzymam na wysokosci ich wlosow konczy bardzo tragicznie.ale to szczegol taki malutki. i wogole pozdrawiam kierowcow ktorzy wyprzedzaja ciezarowki na przejsciach itp. a pozniej jada do 1000 metrow i skrecaja w lewo, jak rowniez tych co jak mnie wyprzedza bo jade 85km/h zwalniaja do 70 lub 80 i sobie smialo pomykaja. pozdro :o


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

ozi26 pisze:czolowka ze scania gdzie ja nogi trzymam na wysokosci ich wlosow konczy bardzo tragicznie
Uderzaj w osobówkę, masz ją poniżej nóg. Tak mi się przypomniało.
A co do kierowców ciężarówek, bo wnioskuje, że nim jesteś to mam pytanie. Dlaczego do cholery kierowcy ciężarówek, w Zgłobicach, blokują lewy pas i nie dają przejechać normalnie do końca pasa i się włączać? Tylko stają i blokują bo im tak wygodniej ?


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

I wyprzedzają 90km/h przy ograniczeniu do 70 tam ; )


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Keleos pisze:I wyprzedzają 90km/h przy ograniczeniu do 70 tam ; )
W ogóle wyprzedzają ;) Chociaż mają zakaz :P I się w ogóle na lewym pasie nie powinni znaleźć:P


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

odnośnie mazdy 323F to na Matki Bożej Fatimskiej na chodniku właśnie stała jedna dość mocno zmasakrowana i chyba fiat punto ...


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Dziś jechałem tamtędy ze 3 albo 4 razy i rano i wieczorem... i cały czas, stoi i stoi taka biedna ;)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

ja wracałem ok 21 tamtędy to Policja na kogutach stała więc to chyba nie było rano


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Jechałem przed 7 do pracy stała. Przed 16 wracałem - stała. Po 19 na i z zakupy ze stonki - stała... Wiem co widziałem, mimo okularów, aż tak ślepy nie jestem :D
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

ODPOWIEDZ