Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

BIGer, to i tak, że włączył kierunkowskaz. Ostatnio spotykam się z tym, że naukowcy wynaleźli jakąś metodę na to, że wszyscy inni znają Twoje myśli. Coraz mniej ludzi używa kierunkowskazów niestety.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nie zrozumiałeś Kolegi. Dostawczak włączył kierunkowskaz. I uznał go za przywilej. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman, pierwsze moje zdanie :P Zrozumiałem, że włączył kierunkowskaz. Są osoby, które nie włączają kierunkowskazów i się pchają(vide VW transporter w Krakowie na numerach KTA, który o mało co mnie nie zmiażdżył z barierką).

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A ja ostatnio zauważyłem, że na skrzyżowaniu Lwowska/Starodąbrowska, jadąc od ronda wszystkie trzy pasy służą m.in do jazdy na wprost :)


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Standard... niestety
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


ghost
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 28-10-2009, 11:28
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ghost »

A ja chciałbym pogratulować człowiekowi który wpadł na pomysł, żeby w samo południe w niedzielę sypać sól na szujskiego/mościckiego. Piękna pogoda, +6 stopni, prognoza na noc +4. No ale cóż, widać nadwyżki soli mamy (a raczej pieniędzy)

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

A czy na pewno sypał sól? Bo ja tego człowieka minęłam trochę później na Krakowskiej (przy galerii). Chyba, że to jakiś inny ;)


ghost
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 28-10-2009, 11:28
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ghost »

zdecydowanie tak, z resztą można zobaczyć, chociaż jakość nienajlepsza
Youtube

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Chłopaki na prawdę nie chcą żeby ich zima zaskoczyła więc postanowili zaskoczyć zime :D


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Skoro kierowcy założyli zimowe opony mimo braku zimy, to i solą posypać warto...


Bastekxyz
Archont
Posty: 947
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Zasłyszane:

Około godziny 16:30 na skrzyżowaniu Staffa/Sienkiewicza wyrób buso-podobny trzasnął w osobówkę, która wyskoczyła ze Staffa:D osobówkę wywaliło na dach, ale podobno kierowca wyszedł z samochodu o własnych siłach.


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Pozdrawiam czerwone KBR 64WR, które przed 20 minutami przewinęło się przez 2 skrzyżowania (skręty w lewo) na czerwonym świetle ani raz nawet nie włączając kierunkowskazów.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Dlatego jestem zwolennikiem zamontowania przez Miasto na skrzyżowaniach kamer spiętych ze światlami oraz równoczesnie będącycm monitoringiem. Sa takie rozwiązania. Kumpel z małego miasteczka, mówi, że ich straż "wiejska" obsługuje takie kamerki.
Kasa płynie OGROMNYM strumieniem :mrgreen: po półroku cała inwestycja się zróciła i zarabia obecnie duża kasę. Wyłapuje przeskakujących na czerwonym i samochody jadące z pasa do skrętu na wprost. :mrgreen: :mrgreen:

Może nasza "Straż Wiejska" by się tym zajęła? Większość z nas by gorąco poparła takie rozwiązania.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

pan_wAZOn
Prytan
Posty: 261
Rejestracja: 21-05-2011, 19:13
Lokalizacja: a teraz to z Krzyskiej ...

Post autor: pan_wAZOn »

Dokładnie!
Kamery strzelające foty śmigającym "na czerwonym" i nierozpoznającym kierunków (oprócz wymiernego zapewne efektu finansowego) moim zdaniem realnie podniosłyby poziom bezpieczeństwa ruchu drogowego - w odróżnieniu od fotoradarów stawianych "gdziebądź". Trzeba "tylko" mądrzejszych od nas szaraczków przekonać do tego rozwiązania...
"Pan Jan z Suwalszczyzny idąc na polowanie przez pomyłkę zabrał papierosy syna - do południa upolował: niebieskiego kangura, jednorożca i dwa smoki..."

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Ok. 5 min. temu skrzyżowanie Klikowska-Wyszyńskiego-Elektryczna. Osobówka z ciężarówką. Ale coś dziwnego się stało, bo auta zderzyły się "równolegle". Tzn. albo osobówka jadąc Wyszyńskiego z pasa do skrętu w lewo chciała pojechać na wprost Elektryczną, lub ciężarówka z prawego pasa chciała skręcić w lewo w Klikowską. Ogólnie z tego co zauważyłam, osobówka została uderzona w bok od strony pasażera, ale raczej nikomu nic się nie stało, bo ludzie normalnie wysiedli z aut.

ODPOWIEDZ