Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: R p T »

gushman pisze: Kiedyś ten pan pewnie zagości w tym wątku z rozbitym zderzakiem...
Marna to pociecha dla jego popisów.
Sprawa jest poważna, ponieważ piesi i rowerzyści nie mają strefy zgniotu klasyfikowanej gwiazdkami.

Warto, by takiego debila odłowiła Policja.

Nie piszę tego w trosce o swoją doopę, chociaż często mi zdarza się korzystać z tego skrzyżowania.
Jest to w interesie wszystkich; zmotoryzowanych i niezmotoryzowanych.
Do żadnej przyjemności nie należy zmiana planów i odstawienie samochodu do warsztatu celem klepania blachy z powodu spotkania z bezmózgowiem.

Jeśli materiał pozwala na identyfikację blach, to przekaż go Policji.
Podobnie gdy taka identyfikacja jest wątpliwa, ale kamery są coraz powszechniejsze i jest szansa aby tego debila namierzył inny pojazd (np. ten który zatrzymał się na światłach) lub monitoring.
Podając czas zdarzenia można np. po kolejności przejeżdżających pojazdów w której Twój samochód jest "znacznikiem" (punktem odniesienia) bez problemu ustalić blachy tego pojazdu.

Poświęć trochę swojego czasu dla bezpieczeństwa wszystkich i nie daj sobie wmówić na Policji "niedasie".
Mają obowiązek przedsięwziąć wszystkie dostępne środki, aby takiego delikwenta zdjąć z naszych ulic.
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Jan Kowalski »

Nie wiem gdzie to wkleić, a trochę zahacza o Tarnów w związku z planowaną odcinkówką w Ładnej.

Tego jeszcze nie było. Policja apeluje o szybszą jazdę!

Kierowcy poruszający się drogą nr 94 z Opola do Brzegu coraz częściej utykają w korkach przed miejscowością Łosiów. Powodem takiej sytuacji są znaki informujące o odcinkowym pomiarze prędkości...


http://motoryzacja.interia.pl/raporty/r ... Id,1912035" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: halford »

To samo jest w Tarnowcu przed fotoradarem. Niby jest 40 a często ludzie zwalniają do 20-30.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: TomekMKM »

Ale efekt prewencyjny został skutecznie osiągnięty... ;)

Online

aaee
Archont
Posty: 663
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: aaee »

Ktoś dziś coś słyszał?

W nocy dość poważny wypadek gdzieś był w Tarnowie, obiło mi się o ucho

Online

aaee
Archont
Posty: 663
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: aaee »

"Wypadek na autostradzie #A4 w gęstej mgle samochody wjechały w udzielających pomocy w innym wypadku strażaków. 3 osoby są ranne. #Sterkowiec"

Online

aaee
Archont
Posty: 663
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: aaee »

"Przed zjazdem w Tarnowie dachował samochód osobowy. 1 os. ranna. Służby jadą na miejsce. "


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: R p T »

aaee pisze:"Wypadek na autostradzie #A4 w gęstej mgle samochody wjechały w udzielających pomocy w innym wypadku strażaków. 3 osoby są ranne. #Sterkowiec"
Tego to już nie pojmuję.
Jak można gnać na oślep?

Czy na kursach na PJ nie uczą już zasady trzech sekund która w takich warunkach jak mgła lub deszcz powinna zostać powiększona do pięciu sekund :?:
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6897
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Nie uczą, obecne kursy uczą jak zdać egzamin, nie jak jeździć.

Online

aaee
Archont
Posty: 663
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: aaee »

Jeśli przeciętny kierowca wygląda tak to co się dziwić...
Spoiler: pokaż
Obrazek
(zdjęcie: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kierowcy)

A tak poważnie wczoraj był wypadek na A1? jazda pod prąd, młodzi ludzie :(

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6897
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Nie stygmatyzuj "młodych ludzi"... Najgorsze są wg mnie ledwowidzące dziadki niedające sobie przetłumaczyć, że przez słaby wzrok, wolny refleks i słaby ogólny stan zdrowia stanowią zagrożenie dla siebie i innych... (przykładem może być mój dziadek) i rutyniarze, sam robię dziennie ~200 km i zaczynam popadać w rutynę za kółkiem.
Nie każdy młody jeździ z nogą w podłodze, ja prawko zdawałem zaraz po 18 i od tego czasu nie miałem ani jednego poważniejszego wypadku, nie miałem nawet stłuczki (wizyty w rowie się nie liczą, bo jedna była świadomym wyborem między czołówką a miękkim i kuszącym swymi okrągłościami rowem a dwie kolejne były krzywym najechaniem podczas cofania ;) )


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: sotiv »

Ktoś jest, jak to mówią "szczęściarz, szczęściarz, szczęściarz" (dla posiadaczy FB)

https://www.facebook.com/aliserwis/vide ... =2&theater" onclick="window.open(this.href);return false;


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: halford »

Łooo panie, emeryci za kierownicą to jest tragedia. Zwłaszcza na rondach. 3 tygodnie temu miałem jakąś kumulację i podczas jednego tylko przejazdu przez Tarnów spotkałem 3 takich. Ronda pokonują tragicznie. A najgorsze jest to, że jadą w przekonaniu o byciu najlepszymi i nieomylnym.
3150 A Rh+

Online

aaee
Archont
Posty: 663
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: aaee »

Mnie na rondzie koło tesco prawie rozjechali kiedyś, opisywałem już na forum . . .

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: robas »

halford pisze:Łooo panie, emeryci za kierownicą to jest tragedia. Zwłaszcza na rondach. 3 tygodnie temu miałem jakąś kumulację i podczas jednego tylko przejazdu przez Tarnów spotkałem 3 takich. Ronda pokonują tragicznie. A najgorsze jest to, że jadą w przekonaniu o byciu najlepszymi i nieomylnym.
Kumulacja takich 70-letnich kapeluszników z żoną w aucie i przebiegiem 150km na rok miała miejsce w sobotę 31.10. Normalnie dramat pod cmentarzami, szczególnie jeśli chodzi o parkowanie.

ODPOWIEDZ