Parkowanie w Tarnowie

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
ODPOWIEDZ

Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Nie miałem aparatu przy sobie, więc robione taboretem. Zdjęcie zrobione raptem 15 minut temu na ul. Św. Anny czy jakoś tak (ta obok Targowej).

Niebieskie Renault jest zaparkowane... a auta muszą objeżdżać z dwóch stron. Rejestracja WY, reszty nie zapisywałem.

Obrazek


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Wszystko przez to, że tamtędy nie jeżdżą autobusy. Gdyby jeździły, to strażnicy teksasu załatwiliby taką sprawę w 10-15 minut. W szoku byłem jak zobaczyłem że potrafią znaleźć kierowcę źle zaparkowanego samochodu, który blokował przejazd autobusu, w czasie 15 minut od zatrzymania było przejezdne.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6853
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Kolejny przykład wręcz głupoty kierowców, kierująca tym zielonym autkiem nie mogła stanąć inaczej bo stał tam ten dostawczak - tak przynajmniej powiedziała jak zwróciłem jej uwagę, że mogła stanąć inaczej bo zajęła 2 miejsca, no to się wkurzyłem i powiedziałem jej co o niej myślę, co mi tam, lubić mnie nie musi, ja jej już nie lubię, bo musiałem jechać gdzie indziej szukać miejsca.
Obrazek


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Właśnie dostałem odpowiedź z Policji, że moje zdjęcie posłużyło jako dowód wykroczenia i buraczany rajder został ukarany :) Wysyłajcie zdjęcia wykroczeń parkingowych, warto walczyć z bydłem.


Beny
Archont
Posty: 515
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

LordRuthwen pisze:Kolejny przykład wręcz głupoty kierowców, kierująca tym zielonym autkiem nie mogła stanąć inaczej bo stał tam ten dostawczak - tak przynajmniej powiedziała jak zwróciłem jej uwagę, że mogła stanąć inaczej bo zajęła 2 miejsca, no to się wkurzyłem i powiedziałem jej co o niej myślę, co mi tam, lubić mnie nie musi, ja jej już nie lubię, bo musiałem jechać gdzie indziej szukać miejsca.
Takie sytuacje sa notoryczne na tarnowskich osiedlach, zaobserwowałem swojego sasiada ktory zawsze specjalnie i swiadomie zajmuje dwa miejsca na parkingu a to dlatego by nikt mu nie obil samochodu drzwiami,tak ma zawsze wiecej zapasu, a wieczorem przez takich wlasnie nie ma gdzie stanac.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Wklejałem zdjęcia z parkingu z Zielonego bardzo często, juz przestałem, ale moja satysfakcja sięgnęła zenitu gdy wracalem o 23 i wyprzedziłem sąsiada który notorycznie stawał na 2 miejscach. Zajechałem przed nim na parking, zająłem 2 miejsca i poszedlem do domu. Chłop musiał stawać tam gdzie ja często musze stanąć - czyli jakies 200 metrów dalej. Nic go to nie nauczyło pewnie bo nawet nie zdołały poprawić jego zachowania karne członki ;p
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Z cyklu: znajdź element nie pasujący do pozostałych.
Załączniki
oddoneout.jpg

Awatar użytkownika

roxy
Obywatel
Posty: 35
Rejestracja: 13-09-2009, 19:57
Lokalizacja: Wolska / NÖ

Post autor: roxy »

Jedna dziura w jezdni nie ma pary :P .


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ejjj już nie przesadzajmy. To auto akurat ok, krzywo stoi, ale nie przeszkadza nikomu wyjechać ani wjechać na parking, ani przejechać ulicą. Jak tak dalej pójdzie to zacznę chodzić z linijką i sprawdzać czy dobrze stoję, aby się tutaj nie znaleźć.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 743
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Niebardzo pamiętam, ale czy to nie jest droga jednokierunkowa? Bo jeżeli tak to odpowiedź brzmi: czerwona Nexia.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

farciarzgilmore pisze:Niebardzo pamiętam, ale czy to nie jest droga jednokierunkowa? Bo jeżeli tak to odpowiedź brzmi: czerwona Nexia.
nie nie jest to jednokierunkowa ulica.


TomekN
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 01-03-2011, 22:14

Post autor: TomekN »

Jezu, za niedługo zaczniecie pojawiać się na parkingach przy centrach handlowych i będziecie sprawdzać czy ktoś stoi idealnie w liniach...
http://www.kpt.jun.pl/ - tarnowskie forum o komunikacji zbiorowej


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

1. Czerwona Nexia jest akurat kolegi ; )
2. Tomek i Cubaza - nie pozdrawiam nikogo z rejestracji, więc już nie cudujcie ; ) Tak po prostu po wyjrzeniu przez okno nie pasował mi element ulicznej układanki tak więc uwieczniłem go i się chciałem podzielić ; )


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Keleos pisze:2. Tomek i Cubaza - nie pozdrawiam nikogo z rejestracji, więc już nie cudujcie ; ) Tak po prostu po wyjrzeniu przez okno nie pasował mi element ulicznej układanki tak więc uwieczniłem go i się chciałem podzielić ; )
Wiem wiem ;) Ale to tak na przyszłość :P Żeby ludzie jednak się troszkę uspokoili z tym wstawianiem samochodów ;) Chyba, że ktoś na prawdę przesadził :P

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A grono nauczycielskie na forum trąbi, że ma mało czasu wolnego i duuużo roboty - a siedzieć w oknie i foty cykać to ma czas ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ