Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Post autor: sotiv »

To sporo wczoraj tego było. Koło godz. 20 na ul. Błonie na wysokości pierwszego zjazdu do Real'u, mocna stłuczka Forda Ka i drugiego auta, niestety marki nie poznałem. Fordzik dość konkretnie skasowany miał lewy przód i bok (patrząc od kierowcy). Tyle zarejestrowałem, bo auta już na poboczu stały (przy Roczniaku), a Strażaki kończyli sprzątać drogę.


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Ford Ka mieleckie blachy.


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Post autor: kolegi »


Awatar użytkownika

Jela
Thesmothetai
Posty: 1283
Rejestracja: 17-09-2009, 10:06
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Jela »

Gdzieś taki temat "pomóżmy policji ...", nie chce mi się szukać. Mam zawsze to samo gdy wracam z normalnego świata.
Niezrozumienie, może to ja jestem chory?
Dobra do rzeczy. Pogadałem sobie z naczelnikiem wydziału ruchu drogowego w Tarnowie a wyglądało to tak: panienka odebrała i pytała kto jest. Tylko Jurek? Nie wiem kim jest Jurek ale założyłem, to naczelnik. Tłumaczę facetowi, że kobieta nie może przejść chodnikiem gdyż jest zajęty przez idiotę na nim parkującym a on na to, że takich sygnałów o tym nigdy nie miał. Kobieta chodzi o kulach a ten mi o sygnałach. To rola policji nie sygnałów. Ślepi są? Czy raczej przekupni.
Zając najlepszy jest w śmietanie.


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

ten temat masz "przyklejony" na górze działu, w ważne tematy. Wejdź w po prostu Tarnów i masz na górze
2250ml 0 Rh+

Awatar użytkownika

Jela
Thesmothetai
Posty: 1283
Rejestracja: 17-09-2009, 10:06
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Jela »

Dzięki, może któryś z adminów przeklei.To, co opisałem to tylko czubek góry lodowej. Przedstawiłem się, podałem adres i poprosiłem o efekty, on się nie przestawił. Ten ktoś zapytał czy mam zamiar to monitorować. Jak mam wytłumaczyć takiemu komuś, że ,mnie to nie interesuje. Dla mnie ważne, że nie ma jak przejść a nie jak ten osobnik stwierdził "zobaczy pan mandaty za szybami". Nie zobaczyłem, to jedno, drugie to kompletny brak reakcji na moje zgłoszenie. Jest co było. Jakiś kretyn myśli, że mandat coś pomoże a to nie w tym rzecz. Ta kobieta ma prawa przejść po chodniku TERAZ, po kartce nie przejdzie. Nie może być tak, że jakaś krowa z maskotką lokalnej straży pożarnej mówi mi że 26 cm to dość na przejście. Co, zabić ją? Kto będzie winien i kto popełnił przestępstwo?
Zając najlepszy jest w śmietanie.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »


Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Wczoraj na Lwowskiej takie coś mi się przydarzyło
https://www.youtube.com/watch?v=Qh5ELerJCzM


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

W tym miejscu bardzo często są podobne akcje.

KTA 08771
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Czy ktos sie orientuje co to za akcja na JPII kolo simply? Dwie straze, dwie karetki, policja...


bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Post autor: bart11 »

Kierowca nie przeżył tego wypadku.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

no właśnie też się zastanawiam co się działo na JPII bo jak jechałem po godzinie 20:30 to od wysokości simply do samego dołu i dalej w kierunku KFC co jakiś kawałek stała straż pożarna i coś robili może usuwali jakiś wyciek oleju, albo gdzieś tam był wypadek i płyny samochodowe zaczęły spływać do samego dołu?

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Jest to możliwe :) "Plama" miała ciągnąć się od Węzła Tarnów-Zachód, aż do Tarnów-Północ, jednak stwierdzono, że prowadzi dalej JPII w kierunku obwodnicy. Nie wiem dokładnie, czy ten olej był czy nie :)


szopen
Prytan
Posty: 253
Rejestracja: 10-11-2010, 19:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Post autor: szopen »

Olej był, najwięcej właśnie w rejonach al. JP II oraz dalej Lwowskiej. Na autostradzie albo intensywność wycieku była niewielka albo po prostu mokra nawierzchnia, opady deszczu i przejeżdżające samochody same zneutralizowały wyciek - w każdym bądź razie A4 sprawdzono, działań nie podjęto. ;)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

https://www.youtube.com/watch?v=CTuV10S-vmU

Kierowcy KT 71082 chyba wydaje się, że jest na torze wyścigowym.
3150 A Rh+

ODPOWIEDZ