Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: lll »

Dalej jest zagęszczenie, a służby naprawiają ekrany. Kilka ciężarówek parkuje sobie na pasie awaryjnym. Chyba E4 zdecydowanie szybciej.

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Leon »

Obecnie takie urządzenie pokazujące prędkość funkcjonuje w Koszycach Małych nad przejściem dla pieszych przy kościele. W miejscu gdzie jest czerwone auto na dołączonym linku.
Często w okolicy stacji benzynowej, która znajduje się ok 300-400 dalej, stała policja. Nie wiem jak teraz, ale dawno nie widziałem ich tam.
https://www.google.pl/maps/@49.965891,2 ... 8P1pJw!2e0

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Leon »

Proszę, proszę. Już blisko 2 tyg jak nie zdarzyły się żadne zdarzenia drogowe(nic nie zostało w tym wątku odnotowane). Czyli Tarnów najbezpieczniejszym miastem w Polsce :?: ;) :lol:


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: R p T »

Nie wiem, czy ma to związek z ruchem drogowym, czy też ktoś komuś ożenił "kosę", ale w sobotę przed 15 na ul. Czerwonej w sąsiedztwie skrzyżowania z Brzozową i Sienkiewicza zastałem nieciekawy widok.
Załączniki
DSCF4547.JPG
DSCF4547.JPG (689.75 KiB) Przejrzano 5187 razy
DSCF4546.JPG
DSCF4546.JPG (684.63 KiB) Przejrzano 5187 razy
DSCF4545.JPG
DSCF4545.JPG (709.43 KiB) Przejrzano 5187 razy
DSCF4544.JPG
DSCF4544.JPG (700.04 KiB) Przejrzano 5187 razy
DSCF4543.JPG
DSCF4543.JPG (718.42 KiB) Przejrzano 5187 razy
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin

Awatar użytkownika

asziatko
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 11-03-2012, 11:25
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: asziatko »

Najprawdopodobniej potrącenie nawet ze skutkiem śmiertelnym.
Pozdrawiam
Artur


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: R p T »

No to nie ciekawie, ponieważ największa plama krwi (ta na jezdni, częściowo zatarta przez koła samochodów fot SCF4547.JPG) znajdowała się w znacznej odległości od przejścia.
Mogę się tylko domyślać, że pieszy zaczął przechodzić w stronę Brzozowej za samochodem, który jechał w kierunku wiaduktu i ten przesłonił widok kierowcy będącemu na łuku i jadącemu w stronę Krakowskiej.
Edit:
Najlepiej obrazuje tą sytuację fot. DSCF4543 - pieszy prawdopodobnie spadł z maski samochodu, który wyhamował w miejscu zbliżonym do widocznego na zdjęciu a ta ciemniejsza plama na jezdni przy prawym krawężniku pomiędzy znakiem a obniżeniem krawężnika to miejsce upadku pieszego


PS. Ostatnimi czasy jakiś debil urządza sobie OS-y właśnie w tamtym rejonie, najczęściej około 1 w nocy.
Rozumiem, że z racji remontu wiaduktu ruch na drodze jest niewielki, ale z jakiej racji ludziom mieszkającym przy ul. Czerwonej zakłóca on nocny wypoczynek i niszczy ogrodzenia?
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: sotiv »

Zdarzenie miało miejsce w piątek przed godziną 7. Co dokładnie się wydarzyło tego nie wiem, bo jak przejeżdżałem, to stała policja i jakaś babeczka, a jej auto było zwrócone nieco po skosie w stronę chodnika więc przypuszczam, że ktoś wskoczył pod koła.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Rodowity »

Uwaga na ul Krakowskiej w okolicach Świtu i ulicach przyległych do niej.

Panowie policjanci od wczoraj urządzili sobie polowanie na obywateli za: przechodzenie przez ulice, pasy, światła, wszystko byle dać mandat. Naczelnik musiał dać wysokie normy do wyrobienia na ten tydzień. Zamiast eliminować, pijaków i kretynów z dróg, którzy nie powinni nigdy dostać prawa jazdy zajmują sie p******! Insignia zarabia.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: wejss »

Jak powiedziała Pani Bożena Dykiel w tym kraju policja zamiast nam pomagać, poluje na nas.


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: toomas »

Rodowity pisze:Uwaga na ul Krakowskiej w okolicach Świtu i ulicach przyległych do niej.

Panowie policjanci od wczoraj urządzili sobie polowanie na obywateli za: przechodzenie przez ulice, pasy, światła, wszystko byle dać mandat. Naczelnik musiał dać wysokie normy do wyrobienia na ten tydzień. Zamiast eliminować, pijaków i kretynów z dróg, którzy nie powinni nigdy dostać prawa jazdy zajmują sie p******! Insignia zarabia.
Z całym szacunkiem ale kretynów wsród pieszych też nie brakuje. W tamtej okolicy niektórzy łażą jak święte krowy. Nie można generalizować. Poza tym policja od tego jest aby pilnować prawa. Jak stoją gdzieś i łapią na radar to źle, łapią pieszych źle....Nie twierdzę, że przepisy są wszystkie ok ale jak już są to może trzeba próbować się do nich stosować a nie ciągle narzekać...

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: BIGer »

Rodowity pisze:Uwaga na ul Krakowskiej w okolicach Świtu i ulicach przyległych do niej.

Panowie policjanci od wczoraj urządzili sobie polowanie na obywateli za: przechodzenie przez ulice, pasy, światła, wszystko byle dać mandat. Naczelnik musiał dać wysokie normy do wyrobienia na ten tydzień. Zamiast eliminować, pijaków i kretynów z dróg, którzy nie powinni nigdy dostać prawa jazdy zajmują sie p******! Insignia zarabia.
A niech sobie poluje! Przechodzę zawsze na zielonym i na pasach. Światła generalnie zawsze mam włączone, pasy zapinam. Każdy kto przestrzega przepisów (może czasem irracjonalnych) na pewno nie ma się czego obawiać!
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Cubaza »

Rodowity zaraz Ci odpisze, że w więzieniu siedzi masa osób, które są niewinne i nie powinny tam być. Więc mąż tie czego obawiać.


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Kulfon »

Zapomniales jeszcze ze po miescie jezdzisz 49 km/h i bylby ideal.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Cubaza »

No przecież jak każdy tutaj na forum. Nikt nigdy nie przekroczył prędkości, nikt nigdy nie zaparkował na linii, nikt nigdy nie przejechał na żółtym, nikt nigdy nie spóźnił się z wyjazdem z podporządkowanej z myślą, że zdąży.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

A co mi tam: przekraczałem prędkość (ale zdjęcia to nie wydadzą! bym miał pamiątkę :P ), nie parkuję na liniach, przejeżdżałem na żółtym, ale w drzwi mi jeszcze nikt nie wjechał, trąbić na mnie też nie musieli jak jadę z boku :P
A do tego: nie parkuję na kopertach, zapinam pasy (po pierwszym mandacie za niezapinanie :P ), do rozmów używam słuchawki BT, staram się włączać światła od razu, jednak nie zawsze mi wychodzi, za co też już zapłaciłem i nie jeżdżę na podwójnym gazie.
No i mit "jak wszyscy na forum" upadł.

ODPOWIEDZ