Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: dropszot »

BIGer pisze:Każdy kto przestrzega przepisów (może czasem irracjonalnych) na pewno nie ma się czego obawiać!
Naprawdę wierzysz w to, co napisałeś? Więc powiem Ci, że jesteś idealistą.
Pewnie, że grzeczne i posłuszne stosowanie się do przepisów (tych racjonalnych jak i irracjonalnych) zmniejsza ryzyko poniesienia kary, ale stwierdzenie "każdy kto przestrzega przepisów na pewno nie ma się czego obawiać" jest niestety bardzo naiwne :-|

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Cubaza »

No to zmienię na prawie każdy komentujący w tym temacie poczynania innych.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Rodowity »

Cubaza pisze:Rodowity zaraz Ci odpisze, że w więzieniu siedzi masa osób, które są niewinne i nie powinny tam być. Więc mąż tie czego obawiać.
Rozbawiłeś mnie swoim wpisem. W fajnym świecie żyjesz


hughes
Prytan
Posty: 109
Rejestracja: 15-12-2010, 00:09
Kontakt:

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: hughes »

co to za stłuczka wczoraj przy przejściu podziemnym na mickiewicza?

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: BIGer »

LordRuthwen pisze:A co mi tam: przekraczałem prędkość (ale zdjęcia to nie wydadzą! bym miał pamiątkę :P ), nie parkuję na liniach, przejeżdżałem na żółtym, ale w drzwi mi jeszcze nikt nie wjechał, trąbić na mnie też nie musieli jak jadę z boku :P
A do tego: nie parkuję na kopertach, zapinam pasy (po pierwszym mandacie za niezapinanie :P ), do rozmów używam słuchawki BT, staram się włączać światła od razu, jednak nie zawsze mi wychodzi, za co też już zapłaciłem i nie jeżdżę na podwójnym gazie.
No i mit "jak wszyscy na forum" upadł.
Mniej, więcej to samo chciałem napisać w odpowiedzi na sarkastyczne posty Cubazy i Kulfona ale mnie ubiegłeś.
dropszot pisze:
BIGer pisze:Każdy kto przestrzega przepisów (może czasem irracjonalnych) na pewno nie ma się czego obawiać!
Naprawdę wierzysz w to, co napisałeś? Więc powiem Ci, że jesteś idealistą.
Pewnie, że grzeczne i posłuszne stosowanie się do przepisów (tych racjonalnych jak i irracjonalnych) zmniejsza ryzyko poniesienia kary, ale stwierdzenie "każdy kto przestrzega przepisów na pewno nie ma się czego obawiać" jest niestety bardzo naiwne :-|
Może i jestem nawiwny ale jeszcze nie zapłaciłem za niewinność i nie znam takie przypadku w swoim otoczeniu, a jak już zdaży się przyczajona suszarka to płacę i nie płaczę, co najwyżej jestem zly na siebie że dałem się zlapać.

EOT
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: sylw3st3r »

cześć mam pytanie, przed chwilę jechałem Jana Pawła II w dół i zauważyłem po prawej stronie przed bramownicą palące się znicze, czy ktoś kiedyś w tym miejscu zginął czy z jakie powodu palą się tam znicze?


aaee
Archont
Posty: 649
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: aaee »

Tak. Dostał bejsbolem w głowę kibic Tarnovii.

@edit
Z tego co mi się obiło o uszy to był tutaj parę dni w Tarnowie, wrócił z zagranicy na niedługi czas.
Dostał z jadącego auta.


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: kaka »

sylw3st3r pisze:cześć mam pytanie, przed chwilę jechałem Jana Pawła II w dół i zauważyłem po prawej stronie przed bramownicą palące się znicze, czy ktoś kiedyś w tym miejscu zginął czy z jakie powodu palą się tam znicze?
W środę albo w czwartek na skrzyżowaniu Jana Pawła II z Długą widziałem jakiś poważny wypadek. Była karetka, policja i dwa duże wozy strażackie. Odgrodzili trochę terenu, a widziałem tylko jedno auto, co może wskazywać na potrącenie pieszego. Niestety nie znalazłem żadnej informacji w internecie co mogło się wtedy tam stać. Może to ma jakiś związek.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: sylw3st3r »

aha tylko dziwne co robił akurat w tamtym miejscu bo znicze palą się ok 100m od przejścia przy ekranach więc w dziwnym miejscu

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11641
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: defekator »

Być może faktycznie chodzi o kibica - bo wczoraj wieczorem żona mówiła, że słyszała z tamtej strony coś jakby "skandowanie na stadionie". Może jego koledzy stawiali krzyż i znicze.
Są gdzieś jakieś oficjale informacje na ten temat?


Edit: Żona właśnie sprostowała, że te skandowanie szło raczej od strony Westerplatte, więc może to było coś innego.
Ostatnio zmieniony 02-05-2015, 14:10 przez defekator, łącznie zmieniany 2 razy.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: kolegi »

Rzeczywiście mi również obiła się o uszy historia z pobitym na śmierć chłopakiem ale nie było tam mowy o żadnym uderzeniu bejsbolem przez okno pojazdu tylko podobno pobili go gdzieś indziej, a w tamtym miejscu wyrzucili z samochodu jego zwłoki. Ile w tym prawdy to nie wiem... :roll:

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: dropszot »

defekator pisze:Być może faktycznie chodzi o kibica - bo wczoraj wieczorem żona mówiła, że słyszała z tamtej strony coś jakby "skandowanie na stadionie". Może jego koledzy stawiali krzyż i znicze.
Są gdzieś jakieś oficjale informacje na ten temat?


Edit: Żona właśnie sprostowała, że te skandowanie szło raczej od strony Westerplatte, więc może to było coś innego.
Nie wiem czy to się ogranicza tylko do skandowania... wczoraj około godziny 23 w okolicach al. Jana Pawła II interweniowała straż miejska i policja, dziś było głośno koło stadionu Tarnovii.

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Cubaza »

Zdaję sobie sprawę, że jest to mało wiarygodne źródło, ale nie mam powodu żeby nie wierzyć, a tylko taka informacje udało mi się znaleźć:
W czwartek 30.04.2015 po godzinie 23 przy Al.Jana Pawła II w Tarnowie kibice unii zamordowali naszego przyjaciela, kibica Tarnovii Mateusza.

Dzień później o tej samej porze udajemy się w ok.70 osób w to miejsce aby pomodlić się, zapalić znicze i umieścić symboliczny krzyż wraz z szalikiem Tarnovii.

Dziś rano zastajemy to miejsce całkowicie zdewastowane. Przewrócone znicze, wyrwany krzyż i skradziony szalik...

Śmierć kibica jak śmierć brata, spoczywaj w pokoju nasz wojowniku!

Źródło:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... _tn__=%2As" onclick="window.open(this.href);return false;

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika

asziatko
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 11-03-2012, 11:25
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: asziatko »

Póki co to jedyna informacja na ten temat. Nic więcej nie ma o tym zdarzeniu w Sieci.
Pozdrawiam
Artur


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: MST wónraT »

asziatko pisze:Póki co to jedyna informacja na ten temat.
radio krakow pisze:

Kibicowskie porachunki czy nieszczęśliwy wypadek?

W Tarnowie pod kołami samochodu zginął 24-letni mężczyzna - sympatyk jednej z drużyn. Okoliczności tego zdarzenia nie są jasne, ale policjanci podkreślają, że na razie nie ma żadnych dowodów na to, żeby śmierć mężczyzny miała związek ze sprawami kibicowskimi, choć takie informacje pojawiły się na kibicowskich portalach.
Mężczyzna został śmietelnie potrącony przez samochód na dwupasmowej alei Jana Pawła II w czwartek w nocy. Stało się to w miejscu, gdzie nie ma chodnika, a drogę od osiedla oddziela ekran akustyczny. Właśnie tamtędy mężczyzna szedł razem ze swoimi kolegami w kierunku ulicy Słonecznej - 24-latek przy krawędzi jezdni, jego koledzy po wąskim pasie zieleni.

Mężczyzna został potrącony od tyłu przez samochód. Zmarł w szpitalu. Kierowca samochodu, który go potrącił, nie zatrzymał się. Na stronach kibicowskich można przeczytać, że były to porachunki pseudokibiców zwaśnionych ze sobą drużyn - a mężczyzna został potrącony umyślnie. Pojawiają się też informacje, że wcześniej na osiedlu miało dojść do przepychanek różnych grup.

Policja stanowczo podkreśla jednak, że na razie nie ma żadnych dowodów na to, żeby śmiertelne potrącenie miało związek ze sprawami kibicowskimi
i szuka kierowcy srebrnego samochodu kombi.



Bartek Maziarz, jgk
________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

ODPOWIEDZ