Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Właśnie w TVN pokazywali, że we Wrocławiu testowo zamontowali takie liczniki na dwóch skrzyżowaniach. Kierowcy sobie bardzo chwalą. A koszty? 1500 zł za jeden wyświetlacz. Mówiąc szczerze - mało.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Jestem madafaka, rozwaliłem zderzaka :P

Powiem wam, że opowieści o całym życiu przelatującym przed oczami to bajdy, przez moją głowę zdążyła przelecieć tylko jedna myśl: "Jak my k...a do domu wrócimy?!"
Na szczęście efekt nie był jakiś super dramatyczny, pomimo dość ponurego wyglądu tego co się stało zarówno ze strony mojej jak i obserwatorów jadących za mną - wróciłem swoim autem, wolniej, ale przyjechało :P (400 km)
I cieszę się, że gaśnica była w bagażniku a nie w kabinie - bagażnik jest szczelny i nie muszę prać tapicerki w środku :-D

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Że zacytuję KMN: 'nie wiem czy mu całe życie przeleciało przed oczami, ale obiad to mu tylko śmignął' :)
Dobrze że nikomu nic się nie stało, prawda?

A jeszcze wracając do gaśnicy - jest bardzo potrzebna, jak jakiś mało 'fizyczny' koleś spróbuje czy pompa paliwowa aby działa wyciągając rurkę dopływu paliwa, uruchamiając rozrusznik i kierując to paliwo na gorący silnik... ehhh, taki piękny pożar się zaczynał...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

LordRuthwen pisze:I cieszę się, że gaśnica była w bagażniku a nie w kabinie - bagażnik jest szczelny i nie muszę prać tapicerki w środku :-D
Znaczy się Ciebie bili? No to sorry, ale jeszcze nie zasługujesz na madafakę. :) Chyba, że jechałeś malczakiem. :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Nie, bagażnik zaatakował mi betonowy mostek przerzucony przez rów :-P
A troszkę wcześniej jakieś krzaczory rosnące koło rowu chciały zjeść mi przedni zderzak.


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

LordRuthwen pisze:Nie, bagażnik zaatakował mi betonowy mostek przerzucony przez rów
A ten mostek duzy mandat dostal? :mrgreen: :mrgreen:
wredny ten mostek.... :-D
Będziem życ

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Niestety, wygląda na to, że stało się to co przewidywałem i na co uczulałem całą moją rodzinę: z ul. Akacjowej w Brzozówce w prawo - w kierunku miasta - wyjeżdżał samochód, bo od strony Lisiej Góry nic nie jechało. Za to od Tarnowa komuś się spieszyło i w tym samym czasie i w tym samym miejscu wyprzedzał...

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Z tego co słyszałem samochód wyprzedzającego jest bardzo rozbity.

PS Kolejne relacje mówią, że niekoniecznie było to wyprzedzanie a jakieś dziwne manewry z holowanym samochodem. Ale porozbijane samochody są faktem i totalna blokada drogi również.
Ostatnio zmieniony 19-01-2010, 17:58 przez gushman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

gushman pisze:Z tego co słyszałem samochód wyprzedzającego jest bardzo rozbity
Żeby tylko nie wziął ze sobą kogoś innego lub nie zrobił kaleką na całe życie - on może zdechnąć, żałował go nie będę.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Przed chwilą jakiś madafaka rozwalił zderzaka na skrzyżowaniu koło Shela. Audi stukało się z jakimś dostawczym.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Koło Shella na Szujskiego nagminne jest skręcanie na stację przez jadących od wschodu, pomimo przedzielającej Szujskiego linii ciągłej.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Chodziło o tego Shella na Błoniach koło Nomi :)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Roberto trochę daleko mają żeby nawrócić... :evil:

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

rzuf pisze:Roberto trochę daleko mają żeby nawrócić... :evil:
Gdzie nawrócić? Jeżeli chodzi o wjazd na Shella, to zarówno jadący od ronda Nila jak i ci od Solidarności mogą pojechać w Szkotnik i skręcić pod Maka i dalej na Shella.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

No a jak sie zdecydują tankować jak już wjadą w te ulicę? Człowieku to była ajronja :roll:

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Wiedziałem, że na "ajronji" się skończy i znów wyjdę na niekumatego tłuczka. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ