Ulica Błonie

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Kurazan1950
Obywatel
Posty: 72
Rejestracja: 27-03-2011, 14:29
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Ulica Błonie

Post autor: Kurazan1950 »

Uliczka Błonie od Ronda Niepodległości w kierunku Woli Rzędzińskiej jest traktem rekreacyjnym dla pieszych, rowerzystów i tych co jeżdżą na wrotkach. Niestety status tego traktu przy Lasku Lipie nadal jest łamany. Jeżdżą po nim samochody nie tylko osobowe. Jeden strażnik pilnujący porządku w tym przyrodniczo-rekreacyjnym miejscu mógłby zarobić dniówkę dla siebie i wzbogacić ubogi budżet naszego miasta. :(
Euro1950

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Ulica Błonie

Post autor: Jan Kowalski »

Nie ma tam znaku zezwalającego na dojazd do posesji?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: Ulica Błonie

Post autor: halford »

Jan Kowalski pisze:Nie ma tam znaku zezwalającego na dojazd do posesji?
Jest

https://www.google.pl/maps/@50.0346549, ... 312!8i6656" onclick="window.open(this.href);return false;
3150 A Rh+


Beny
Archont
Posty: 506
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ulica Błonie

Post autor: Beny »

Jan Kowalski pisze:Nie ma tam znaku zezwalającego na dojazd do posesji?
Żeby to jeszcze sie tym znakiem ktos przejmował?
Mnie najbardziej denerwują kierowcy ktorzy zeby sobie pospacerować po lesie muszą wrecz wjechac pod sam las i zostawic samochod w jednej z polnych dróżek albo w ogole idą po calosci i jadą w las zatrzymując sie na jednym z wjazdów do lasu i nikt ich nie ściga.

Jest jeszcze jedna sprawa zwiazana z tą drogą, jakby nie bylo jest to droga a nie deptak, często tamtędy jeździe rowerem i denerwujące jest to jak chodziarze, rolkowcy ludzie z dziećmi uważają ze maja pierwszeństwo wypuszczają luźno swoje dzieciaki a to jest w koncu droga i obowiązują jakies zasady, ja mam prawo jechac rowerem nie musze tez jechac 10 km/h chce sie rozpędzić jakby nie patrzec 30 km/h to dosc duza predkosc, a nie moge bo chodziarze idą wspolnie w czworke i blokują cala droge ok idzcie sobie ale bez przesady, na drodze obowiązują zasady ruchu drogowego.

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ulica Błonie

Post autor: Leon »

Prosta sprawa. Mamy wszechogarniającą technologię video i media, więc to wykorzystajmy. To nie donos a zadbanie o własne bezpieczeństwo :!:


taksoofka
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 25-03-2013, 14:08

Re: Ulica Błonie

Post autor: taksoofka »

Beny pisze: jakby nie bylo jest to droga a nie deptak .
Kurazan1950 pisze: jest traktem rekreacyjnym dla pieszych, rowerzystów i tych co jeżdżą na wrotkach. :(
No to co to w koncu jest? Ulica czy trakt dla pieszych? Jest jakas oficjalna wersja?


Beny
Archont
Posty: 506
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ulica Błonie

Post autor: Beny »

taksoofka pisze:
No to co to w koncu jest? Ulica czy trakt dla pieszych? Jest jakas oficjalna wersja?
Dla mnie sprawa jest oczywista jest to zwyczajna droga z zakazem ruchu dla samochodów z wyłączeniem dojazdu do posesji i tyle. Dlatego piesi nie chodzimy całą szerokoscią bo to nie chodnik.

ODPOWIEDZ