Skąd...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11070
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Skąd...

Post autor: Goscinny »

Ten pan ma pare miesięcy na przemyślenia, więc już nie podyskutuje. Nie podoba mi się takie plucie na własny naród. Zwłaszcza jak się wyjechało i teraz z innego kraju wie się najlepiej jak tutaj jest.


Autor tematu
Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Skąd...

Post autor: Exyou »

LordRuthwen pisze:
22-12-2023, 22:45
Pokaż mi fryzjera za 25 zł! Pokaż!
Co cię tak boli, że ludzie jeżdżą lepszymi samochodami niż Polonez? Polecam założyć firmę, będziesz wiedział po co się bierz samochód w leasing :) Będziesz też wiedział dlaczego wszystko na firmę jest mniej więcej 1/3 tańsze niż dla zwykłego szaraczka na etacie.
Jesteś tak głupi że nawet nie chce mi się tłumaczyć.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Skąd...

Post autor: LordRuthwen »

Typowy "argument" gdy się nie ma żadnych argumentów :D
@Goscinny chyba ci nie wyszło :D


wejss
Rhetor
Posty: 1634
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Skąd...

Post autor: wejss »

Exyou pisze:
22-12-2023, 20:44
Jakie człowieku toksyczne środowisko, skoro Ty nie widzisz tego chorego społeczeństwa to Twoja sprawa że masz klapki na oczach. W Polsce jest kult materializmu i ludzie wszystko zrobią by tylko się pokazać, pójdzie do fryzjera za 25 zł, zre margarynę byle mieć na leasing auta, w tym kraju ludzie nie mają ani kultury ani ogłady, jak najwięcej za jak najmniej byle dla siebie liczyć kasę i byle mi było dobrze. Słowacy podobny naród, zresztą oba zacofane i głupkowate. Na zachodzie w cywilizacji liczy się przede wszystkim dobro drugiego człowieka i empatia a nie to by sobie zaimponować, bo tam ludzie już dawno przeszli etap szpanowania.
Zaprzeczyłeś sam sobie. Wyjeżdżając stąd pojechałeś właśnie za pieniądzem żeby się nachapać. Żyj sobie tam i przestać ujadać na Polskę i Polaków


kato
Rhetor
Posty: 2702
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Skąd...

Post autor: kato »

Exyou pisze:
22-12-2023, 20:44
W Polsce jest kult materializmu i ludzie wszystko zrobią by tylko się pokazać, pójdzie do fryzjera za 25 zł, zre margarynę byle mieć na leasing auta, w tym kraju ludzie nie mają ani kultury ani ogłady, jak najwięcej za jak najmniej byle dla siebie liczyć kasę i byle mi było dobrze. [...] Na zachodzie w cywilizacji liczy się przede wszystkim dobro drugiego człowieka i empatia a nie to by sobie zaimponować, bo tam ludzie już dawno przeszli etap szpanowania.
Chciałbym wiedzieć, jak się "mierzy" kulturę i ogładę? To musi być fascynujące.
"Niemcy to bardzo kulturalny naród, tylko co kilkadziesiąt lat im odbija". Nie pamiętam, kto tak powiedział.

Co do szpanowania.
1. Stać ich na to.
2. Kolonializm, pierwsza i druga wojna światowa mogły faktycznie przynieść orzeźwienie.

My musimy znaleźć inną drogę. Nie sądzę, żeby była gorsza.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

ODPOWIEDZ