Małopolski BO 2018


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: Małopolski BO 2018

Post autor: halford »

Głos oddany. A czy jest możliwość zobaczenia gdzieś kosztorysu projektów? Nie chodzi mi akurat o Twój ;)
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Małopolski BO 2018

Post autor: ad2222 »

Kosztorysów nie ma, są tylko szerzej opisane zadania: https://bo.malopolska.pl/index.php/zadania" onclick="window.open(this.href);return false;

A jeżeli chodzi o kosztorys mojego projektu, to jak tylko dostanę kopię złożonego projektu, to go wkleję. Projekt składałem przez formularz na stronie, która już nie działa, a wydrukowałem 1 egz., który złożyłem do UW. Napisałem email z prośbą o kopię, czekam.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: Małopolski BO 2018

Post autor: krzychu »

czyli zamontujecie tam glosniki ? ktore beda opowiadac zamiast przewodnika ? moze byc tak ze to szybko ulegnie zniszczeniu

czy to bedzie mp3 ? do zgrania na telefon lub audio usb
LA ARTE

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Małopolski BO 2018

Post autor: ad2222 »

Nie wiem czy "zamontujemy" - wszystko zależy od ilości głosów :) - i nie głośniki.
W planach są:
1. urządzenia przewidziane specjalnie do tego celu, czyli mniej więcej coś takiego: http://audiotour.pl/technologia" onclick="window.open(this.href);return false; (który dokładnie to będzie - nie wiem - jak już wspominałem, nie mogę sam realizować tego zadania). Docelowo te urządzenia będą w TCI na Rynku, tak jak audioprzewodniki po Centrum.
2. aplikacje na Androida i iOS - http://audiotour.pl/aplikacja" onclick="window.open(this.href);return false; .

Wkleiłem te linki, bo z kilku miejsc, w których się dowiadywałem o ceny przed napisaniem kosztorysu to było najrozsądniejsze - dobra jakość za przyzwoitą cenę. A kto to będzie, w razie przejścia projektu przez głosowanie, realizował, będzie zależało od jakiegoś stowarzyszenia, które wygra konkurs.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Małopolski BO 2018

Post autor: ad2222 »

W załączniku kosztorys i ramy czasowe wykonania zadania.
Załączniki
kosztorys_audioprzewodnik.png
kosztorys_audioprzewodnik.png (506.54 KiB) Przejrzano 6228 razy
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Małopolski BO 2018

Post autor: ad2222 »

Wszystkim którzy oddali głos na mój projekt bardzo dziękuję, a niezdecydowanych zachęcam do głosowania, i przypominam, że kończy się powoli czas - głosowanie trwa do 5.10 włącznie. Przy głosowaniu listownym liczy się data wpływu głosu do urzędu, więc dzisiaj trzeba by głos wysłać :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ