IS sprzedane!

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

A ja dostałem ulotkę z ładną Panią i jest napisane że we Wrześniu dają za darmo (MM) :mrgreen:

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

dafi33 pisze:A ja dostałem ulotkę z ładną Panią i jest napisane że we Wrześniu dają za darmo (MM) :mrgreen:

Pani z SLD daje więcej.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

dafi33 pisze:A ja dostałem ulotkę z ładną Panią i jest napisane że we Wrześniu dają za darmo (MM) :mrgreen:
Ulotka została zaskarżona przez jakieś tam organizacje...

A proponuje jeszcze przeczytać co dają i na jakich zasadach. Mniej więcej wygląda to tak, że podpisujesz umowę na neta 2 Mb lub szybszy, po 18 msc możesz mieć 1 Mb za darmo pod warunkiem, że skorzystasz z jakiegoś pakietu TV lub tel.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

To sobie trochę ponarzekam na kablówkę MM, mianowicie gdy była to kablówka IS, telewizor nie miał problemów z dostosowaniem obrazu (autodopasowanie szerokości), natomiast teraz szlag mnie trafia, bo jak mam auto to mi skacze co chwilę w inne ustawienia i nie może dobrać odpowiednich.


Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Tak, po co utrzymywać dwa BOK?

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

zacieranie śladów po śp. Internet Solutions trwa :(
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

LordRuthwen pisze:To sobie trochę ponarzekam na kablówkę MM, mianowicie gdy była to kablówka IS, telewizor nie miał problemów z dostosowaniem obrazu (autodopasowanie szerokości), natomiast teraz szlag mnie trafia, bo jak mam auto to mi skacze co chwilę w inne ustawienia i nie może dobrać odpowiednich.
U mnie to samo, obcina nazwę stacji, albo robi mi się obraz w kształcie kwadratowym no i śnieżenie na jedynce i dwójce. Masakra, po wygaśnięciu umowy przestawiam się na talerz i na LTE.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja w sobotę miałem znowu zaniki neta co godzinę na kilka minut.


JaroTar
Obywatel
Posty: 72
Rejestracja: 23-10-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów, Jasna

Post autor: JaroTar »

Baxon pisze:
LordRuthwen pisze:To sobie trochę ponarzekam na kablówkę MM, mianowicie gdy była to kablówka IS, telewizor nie miał problemów z dostosowaniem obrazu (autodopasowanie szerokości), natomiast teraz szlag mnie trafia, bo jak mam auto to mi skacze co chwilę w inne ustawienia i nie może dobrać odpowiednich.
U mnie to samo, obcina nazwę stacji, albo robi mi się obraz w kształcie kwadratowym no i śnieżenie na jedynce i dwójce. Masakra, po wygaśnięciu umowy przestawiam się na talerz i na LTE.
Jak Ci coś śnieży to usterkę zgłoś... Pewnie od jakiegoś czasu masz słabe parametry sygnału na kablu, a po przepięciu na kablówkę MMP są inne zapotrzebowania w decybele :)

pozdrawiam

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Ale kabel w moim bloku podciągneli "fachowcy" z MM bo jak chciałem się podpiąć do IS to robili problemy, że kable są ich i mają w du**e, że konkurencja nie ma się jak podłączyć. Teraz zatem jest "ich" kabel i ich sygnał.


bartiko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 16-05-2010, 20:39

Post autor: bartiko »

Mam pytanie, ponieważ skończyła mi się umowa z IS i obecnie płacę rachunki "na bieżąco", na zasadach i w/g cennika który obowiązywał w starej umowie. Czy w takim przypadku MM może wymagać ode mnie podpisania nowej umowy?

Umowa z TTK też powoli wygasa i zastanawiam się nad nowymi pakietami MM, w szczególności interesuje mnie prędkość internetu. Czy 12Mb od MM jest porównywalne do tego co mieliśmy do tej pory na osiedlowych kablach z IS? (25-lecia/jasna) Czy może lepiej pozostać na starych kablach?


Bastekxyz
Archont
Posty: 944
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

bartiko pisze: Czy w takim przypadku MM może wymagać ode mnie podpisania nowej umowy?
Raczej nie, bo teraz w dalszym ciągu masz z nimi umowę, tyle że na czas nieokreślony więc w każdej chwili możesz im powiedzieć bye bye bez żadnych konsekwencji.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

W każdej też chwili oni mogą ci podesłać inną, z którą możesz się nie zgodzić i wypowiedzieć umowę :P

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

...tylko że umowa z śp. Internet Solutions nie miała zapisów, w myśl których operator po zakończeniu podstawowego okresu np. dwóch lat, miał możliwość skasowania abonenta na wielokrotnie wyższą cenę - ktoś tu już ostrzegał na forum, że MM go uszczęśliwiła fakturami na ponad 300zł/m-c.
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

ODPOWIEDZ