Telewizja na kartę

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Arko
Obywatel
Posty: 39
Rejestracja: 21-12-2010, 20:10
Lokalizacja: Tarnów

Telewizja na kartę

Post autor: Arko »

Używa może ktoś tej telewizji? Jeśli tak to mam pytanie jaki macie dekoder, widziałem na allegro zestawy telewizji na karte HD z dekoderem białym który był w n-ce, piszą że to jakiś odnowiony ale używany dekoder, wiecie o co z tym chodzi i czy warto brać wersje HD?


grzesk
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 04-06-2012, 11:40

Post autor: grzesk »

Zasadniczą róznicą jest to ,że w dekoderze HD jest Polsat a zwykłym go nie ma,przynajmniej tak było rok temu jak kupowałem

Awatar użytkownika

pan_wAZOn
Prytan
Posty: 260
Rejestracja: 21-05-2011, 19:13
Lokalizacja: a teraz to z Krzyskiej ...

Post autor: pan_wAZOn »

"N" na kartę co prawda nie mam (po rozpatrzeniu wszelakich "za i przeciw" na abonament się jednak zdecydowałem) - ale powiem tak - te "odnawiane" dekodery to kiedyś chyba do abonamentów "N-ki" dodawali - czyli teoretycznie: sprzęt zwrócony po rozwiązaniu umowy (lub poserwisowy - po naprawie), przejrzany przez serwis, wyczyszczony, ewentualnie upgrade oprogramowania - w nowy kartonik zapakowany i hajda do klienta bez abonamentu (wg informacji na stronie 12 miesięcy gwarancji dostajesz)... sam pakiet programów "N-ki na kartę" taki dość ubogi mojem zdaniem, ale zależy co oglądasz i co Cię interesuje; co do HD - jeśli masz lub zamierzasz mieć w najbliższym czasie telewizor HD to się nie ma co zastanawiać - zresztą N oficjalnie już chyba dekoderów bez HD nie sprzedaje.
"Pan Jan z Suwalszczyzny idąc na polowanie przez pomyłkę zabrał papierosy syna - do południa upolował: niebieskiego kangura, jednorożca i dwa smoki..."

ODPOWIEDZ