World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

A na allegro nie można kupić jakiegoś "wypasionego" konta?


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

karamba pisze:A na allegro nie można kupić jakiegoś "wypasionego" konta?
Proszę bardzo, 3000 zł i mamy 10 tiery :lol:

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Boruta pisze:
karamba pisze:A na allegro nie można kupić jakiegoś "wypasionego" konta?
Proszę bardzo, 3000 zł i mamy 10 tiery :lol:

Jest warte najwyżej 1000 złotych ;)

Gość też może sobie założyć konto i kupić od razu jakiegoś 8 poziomowego premiuma.

Ale tak czy siak jest to głupi pomysł bo szybko zostanie znienawidzony przez innych graczy i w każdej bitwy będzie miał masę bluzgów pod swoim adresem. Ludzie kupujący konto na allegro lub premiuma na samym początku są strasznie tępieni przez społeczność. Dodatkowo szybko się zniechęci bo prawie każdą bitwę będzie przegrywał.(a raczej jego drużyna będzie przegrywać przez niego)
Czołgami wysokiego tieru po prostu trzeba nauczyć się grać a nie jest to możliwe bez poznania mechaniki gry a do tego trzeba rozegrać te 2-3 tysiące bitew na różnych loltraktorach ;)

Jak chce mieć jakiś bonus niech poszuka na necie kodów do WOTA z Nvidii dla nowych kont. Dają tam złoto, kilka dni premki i chyba jakiś czołg premium niskiego tieru. Wersja pudełkowa z Media Markt też daje chyba jakieś fajne bonusy a kosztuje mniej niż 30 złotych.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Kuzyn coś się tam bawi, ja po prostu nie mogę ze swoją Su-85 i działem 85mm wytrzymać, celność jak procą do snajpera, porażka totalna :/

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Przepraszam, że post pod postem jednak nie mogę edytować. Mam pytanie lepiej zbierać na badanie Su-100 czy zbadać sobie działo 85mm za 14k expa ?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Weź lepsze działo, potem dozbierasz.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Najlepsze działo to zawsze podstawa. Czasem gdy nam się bardzo śpieszy do następnego czołu można odpuścić silnik, gąski lub radio (zwłaszcza jeżeli nie możemy ich wykorzystać w następnych czołgach w drzewku). Ale najlepsze działo zawsze trzeba odkryć - to dzięki niemu zarabiasz kasę i expa ;) A odkrywając to działo w su-85 będziesz mógł go używać w su-100.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A mając Su-100 polecam działo 100 mm D-10S, 2x szybciej strzela niż 122mm i sumarycznie ma też większe obrażenia przy tej samej penetracji.
I pograj chwilę 100, bo 152 na początku to straaaaszna rzeźnia jest :) Ale potem już można tym grać, koniecznie dosyłacz kup.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

właśnie nie wiem czy w ogóle będę badał Su-100, jak na razie zbieram albo na T34-85 albo na KV-3, nie wiem co lepsze

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Zdecydowanie KW-3 :)
Fakt, że z E-75 raczej szans nie masz, ale IS-3 czy T-44 na solo spokojnie rozwalisz... o ile umiesz nim grać :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

http://translate.google.com/translate?h ... a-0-7-5%2F


Najnowsze skiny z hitpointami dla 0.7.5. Polecam chociażby dla celów treningowych.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Obrazek

Haha :D Radocha jak nie wiem, 3 zbitych w jednej rundzie, do tego 20k i 600expa :D Bison i T82 poszły na raz :D Dobry wybór z działem

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

No widzisz, ja po zmianie działa w ISU na BL-10 też miałem niespodziankę, na drugiej czy trzeciej bitwie zaliczyłem 8 fragów a całą resztę składu przeciwnika miałem w uszkodzonych (poza artami), niestety wszystko zależy od tego z kim grasz, bo oczywiście moi popadali jak muchy a samemu to sobie można...
Dlatego polecam wbicie do jakiegoś klanu i zgranie się z jakąś drużyną, na kompaniach można nieźle kasy i expa wyczesać, tylko musi być ogarnięty dowódca.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Co prawda post nie dotyczy WoT, ale gry tej samej firmy: World of Warplanes".
Właśnie dostałem zaproszenie do closed beta - zasysam gierkę (12G :) i zobaczymy co to, ale samoloty z II WŚ - to musi być fajne :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Pogadaj z Citric'iem, on tam już od dawna siedzi w testach.

ODPOWIEDZ