World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Fajnie to wygląda, trzeba będzie uważać jadąc przy skarpach.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Nawet, nawet :) Jedynie jak celuję to dziwnie laguje. Ja teraz Już KV latam z 122 :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Winter pisze:Nawet, nawet :) Jedynie jak celuję to dziwnie laguje.
Jeżeli mówisz o serwerze testowym to normalne - znajduje się on w Rosji przez co ping nie spada poniżej 100 ms.

Natomiast na zwykłym wieczorami faktycznie są lagi przez liczbę grających ludzi. Wczoraj zalogowanych było ponad 90 tys osób - widać kończące się wakacje ;)


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Zagrałem kilka bitew na teście, czas kupić jakiegoś szybkiego meda do fruwania i taranowania ;) Grafika ładniejsza, lagów nie miałem w przeciwieństwie do serwera normalnego.
Tylko ruskich pełno z loginami na cześć ich wspaniałych generałów :lol:
Mam nadzieję, że po łatce dostaniemy taki dźwięk wystrzału jak na testowym. Wygląda na to, że PZIV ukradną 75 mm L70. No nic, pójdzie na "złom".

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Jest zdzwiony zarabianiem KV-3 :d z Jednej bity potrafi wytargać nawet 50k :D

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Tak się pochwalę :P

Obrazek

Niestety zrobione na klanówce więc nie doliczyło mi do oficjalnych statów gdzie dalej mam rekord z t-50-2 w okolicach 2300 expa.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Dzisiaj wychodzi 0.8.0. Będzie się fajnie na polowało na lemingi testujące nową fizykę :D

BTW. Grałem w zamkniętą betę World of Worplanes. Nie podoba mi się, jak dla mnie za bardzo zręcznościowa. Całe myślenie taktyczne sprowadza się do zasady "kupą mości panowie". No i sterowanie koszmarne. Sterując myszką lub klawiaturą ciężko opanować samolot. Ale może jeszcze to poprawią to dopiero wersja 0.3.2 czy jakoś tak.
Nie sądzę jednak aby w Europie była poważną konkurencją dla czołgów - inaczej w USA tam może odnieść jakiś sukces - zresztą wydaje mi się, że pod stany jest właśnie robiona. Europa będzie tylko dodatkiem.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

defekator, sterowanie padem też jest jeszcze niedopracowane. Co do taktyki - jednak tutaj nie można schować się za krzakiem i czekać :)
Taktyka będzie jak ludzie będa latać w zorganizowanych grupach, a nie tak, jak teraz czyli w zasadzie każdy sobie.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

A próbowałeś może joisticka ?? Nie jest to droga rzecz, ale jak na razie stwierdziłem, że ostatnie co potrzebuje to kolejne dziadostwo zagracające mi biurko przy kompie ;) Obawiam się jednak, że jak we wszystkich tego typu grach ludzie używający dobrego analogowego joisticka będą mieli dużą przewagę.

Na ten moment odpalam WOWP co kilka dni wchodzę samolotem do bitwy i minimalizuję grę - może tak jak w WOT za "aktywne" testowanie będą dawać jakieś gratisy ;)



Ps. Wracając do WOT. Nie dostał ktoś bana za lewe złoto z allegro ;) ???


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

defekator pisze:Ps. Wracając do WOT. Nie dostał ktoś bana za lewe złoto z allegro ;) ???
Nigdy nie kupowałem ale sprawdzałem ceny na allegro, niektóre aukcje śmierdzą na kilometr. U kogo bezpiecznie (taniej niż od WG) można kupić złoto, nie obawiając się bana?

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Boruta pisze:
defekator pisze:Ps. Wracając do WOT. Nie dostał ktoś bana za lewe złoto z allegro ;) ???
Nigdy nie kupowałem ale sprawdzałem ceny na allegro, niektóre aukcje śmierdzą na kilometr.
To mnie właśnie fascynuje. Jeszcze wciąż w mediach słychać o aferze Amber Gold, zwraca się uwagę na każdym kroku aby uważać na wyjątkowe "okazje" a masa ludzi widząc na allegro takiego np LOWE za 60 złotych , który w sklepie kosztuje 220 złotych kupowała bez wahania.
No i się okazało, że całe to tanie złoto i czołgi premium za 1/3 ceny finansowane były przez kradzione karty kredytowe (mowa nawet o procederze na 1 mln euro).
WG i tak postąpiło łagodnie bo jeżeli miałeś czołg premium z allegro od nieuczciwego sprzedawcy to Ci go po prostu zabierali a jeżeli miałeś złoto i je wydałeś to banowali tylko czasowo do czasu zakupu odpowiedniej ilości złota w ich sklepie. (chociaż to mogło zaboleć po kieszeni rekordzista w klanie miał do zwrotu 60 000 golda :D a to prawie 900 złotych :D ) W innych tego typu grach za coś takiego byłby ban pernamentny zwłaszcza, że przed złotem z allegro ostrzegali.
Mimo to masa ludzi, którzy chcieli kombinować czuje się oszukanych nie przez złodziei z allegro ale przez WG. Nawet do Federacji Konsumentów się skarżyli.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... rzyczynek/

Ta jednak zachowała zdrowy rozsądek i odpowiedziała w tonie,że jak ktoś nie czyta regulaminu usługi z której korzysta sam sobie jest winien. :D


U kogo bezpiecznie (taniej niż od WG) można kupić złoto, nie obawiając się bana?
Zasadniczo u nikogo. Na allegro możesz trafić na uczciwego sprzedawcę, sam handel złotem nie jest nielegalny ale nie masz żadnych metod sprawdzenia czy nie jest to oszust. Bezpiecznie możesz kupić tylko od WG. Jedyna metoda na tanie złoto to różne kody bonusowe dołączane od czasu do czasu do różnych gazet. No i konkursy organizowane przez WG i stronki ze społeczności. Mi już udało się wygrać bez zbędnego wysiłku 6000 golda i 2 podkładki pod mysz. Jedną bardzo fajną bo metalową. Tak więc jedynym nakładem na tą grę jaką poniosłem do tej pory był zakup type-59 - ale nie żałuję, złoto jest mi obecnie potrzebne wyłącznie do zdejmowania modułów z czołgów ale to groszowe sprawy ;) Inwestycja na pewno lepsza niż oryginalne pudełkowe Diablo III za prawie dwa razy więcej kasy. ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Po co złoto? Ja nie wydałem jeszcze ani złotówki, nie licząc opłat za prąd, a właśnie zbieram kasę na IX niszczyciela (Obiekt 704), VIII czołg ciężki (KV-4 i Tiger II) i VII artę (Obiekt 212).
Fakt, gra się trochę dłużej i ciężej, ale przecież o to chodzi, czyż nie? :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11687
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Zobaczysz co powiesz jak już dozbierasz do niszczyciela IX tieru ;) Do ósmego tieru też myślałem, że do niczego nie jest potrzebne.
Fakt, gra się trochę dłużej i ciężej, ale przecież o to chodzi, czyż nie? :)
To graj przy wyłączonym monitorze na słuch. ;)




http://www.sendspace.com/file/u3bw2a

Jak ktoś chce tu są wszystkie niezbędne mody pod 0.8.0

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

I tak obecnie wiedźmina męczę (pierwszą część), obiecałem sobie, że nie zagram póki nie uda mi się kupić oryginału taniej niż platynowa kolekcja... no i mam :P

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Obrazek Obrazek

No wygląda ciekawie, i te dzwięki :D

ODPOWIEDZ