MultiMedia uwagi na temat działania operatora

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Splitter działa obecnie tylko w Cyfrze + (i nie jest zakazy). Dla Polsatu czy N nie da się tego zastosować.

Nie mówię tutaj o dzieleniu sygnału wideo tylko o dzieleniu uprawnień.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Winter pisze:Panowie, MM wypowiedziało mojemu tacie Canal + i TVP Sport , a że zbliża się sezon żużlowy trzeba coś ogarnąć. W domu mam 3 telewizory Cyfrowy Polsat oferuje Dekoder główny + MultiRoom więc zostaje tylko 1 telewizor. I teraz pojawia się problem jak zrobić żeby te same programy były na 3 telewizorze nie biorąc dodatkowej umowy ?
Jak to wypowiedzialo ? To nie mozna miec juz Cyfry ? Ona była dodatkowo płatna w MM ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Tak dodatkowo 25zł płaciło się ;) kazali oddać dekoder i tyle ;)

Awatar użytkownika

kwaciu
Prytan
Posty: 145
Rejestracja: 14-03-2011, 14:28
Lokalizacja: exMrówkowiec

Post autor: kwaciu »

Winter, ale ty mówisz o usługach tv cyfrowej po starej sieci TTK, rzeczywiście MM to wypowiadało klientom, miałem z tym do czynienia. Jeśli chcesz mieć dalej kablową cyfrówkę i oglądąć C+ i resztę cyfrowych kanałów to musisz sobie podpisać aneks do umowy na nowy pakiet tv analogowej + cyfrowej i przepiąć się do ich właściwej instalacji z usługami, za free (chyba).

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

kwaciu, tylko jeśli mieli by u mnie swoje okablowanie. Tak to idzie po innych kablach i im się to nie opłaca rozdzielać kabli i wypowiedzieli ;)


Mixer
Obywatel
Posty: 32
Rejestracja: 09-08-2011, 14:22
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mixer »

Miałem brać internet od ZETO ale już 3 miesiąc "podłączają" do bloku i ani widu ani słychu. Mailowo pod koniec marca otrzymałem informację, że podłączenie będzie możliwe na początku kwietnia, wczoraj telefonicznie, że za około 2-3 miesiące:) a dzisiaj mailowo, że możliwość podpięcia będzie w okolicy połowy maja.
Wczoraj przed końcem zamknięcia biura Multimedia podpisałem umowę na łącze do 100Mbit za cenę trochę ponad 50 PLN miesięcznie (dodatkowo przez okres 6 miesięcy obniżony abonament). Internet podłączyli mi już dzisiaj po 10. Na revie ip mam .is.net.pl a prędkość łącza według testów wynosi ~70mbit/s:). Nie mam powodów aby narzekać na Multimedia.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Mixer, bo masz go całe 8 godzin ? To troszkę mało żeby na cokolwiek narzekać :P


Mixer
Obywatel
Posty: 32
Rejestracja: 09-08-2011, 14:22
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mixer »

Cubaza pisze:Mixer, bo masz go całe 8 godzin ? To troszkę mało żeby na cokolwiek narzekać :P
Miałem wcześniej dostęp do łącza IS w innej lokalizacji i nie osiągał więcej niż 60 mbit/s, po przejęciu przez Multimedia nie zauważyłem spadku.


zielony
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 17-01-2012, 19:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: zielony »

Mixer pisze:
Cubaza pisze:Mixer, bo masz go całe 8 godzin ? To troszkę mało żeby na cokolwiek narzekać :P
Miałem wcześniej dostęp do łącza IS w innej lokalizacji i nie osiągał więcej niż 60 mbit/s, po przejęciu przez Multimedia nie zauważyłem spadku.
Spadku prędkości może nie ma, jednak jest zdecydowanie gorzej jeśli chodzi o szybkość usuwania awarii.


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kirk »

zielony pisze: Spadku prędkości może nie ma, jednak jest zdecydowanie gorzej jeśli chodzi o szybkość usuwania awarii.
Ponieważ informacje o usterkach niekoniecznie trafiają od razu po zgłoszeniu do serwisantów. Czasem może to trwać np. 2 dni. W dawnym IS czy MTK informacja trafiała do serwisu w ciągu paru minut co pozwalało do minimum skrócić czas usuwania usterki, no ale musimy o tym zapomnieć i przyzwyczaić się do standardów MMP gdzie "w trosce o najwyższą jakość... blablabla..." :)

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Czy ma ktoś z was ten sam problem co ja ? Mianowicie co jakieś 30minut internet przerywa mi na 2-3 minutki, nie chcą ładować mi się strony itp. na pasku zadań pokazuje że internet cały czas jest. Wie ktoś co jest tego przyczyną ?


kult_
Obywatel
Posty: 18
Rejestracja: 02-10-2010, 21:35
Lokalizacja: oS

Post autor: kult_ »

Na Pułaskiego to samo. Jakieś 2 dni temu się zaczęło. Dzwoniłem na infolinię, nic nie wiedzą o awarii ale mają to sprawdzić.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Winter - u mnie od tygodnia ma takie okresy (nawet kilkugodzinne), że gubi do 90% pakietów... Internet jest na 2 minuty i znów znika na kilka minut...

Tak było w zeszły czwartek/piątek i tak jest dziś - przed weekendem, kiedy mam najwięcej pracy online!!!!!

Awatar użytkownika

infernuss
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 06-10-2009, 21:36
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: infernuss »

U mnie też przerywa na kilka minut, a w MM twierdzą że jest awaria z którą "intensywnie walczą"
2250ml A Rh-


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

U mnie o dziwno spokój.

ODPOWIEDZ