World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6909
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A teraz taki njus: zmiana systemu z Viśty na Win8.1 spowodowała... wzrost fps o około1/3 w stosunku do tego co było wcześniej, o mniejszym zużyciu ramu nie wspomnę.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

http://www.youtube.com/watch?v=IPs4JWCJ ... e=youtu.be Takie tam kręcone na konkurs WOT'a jednak okazało się że musimy powtórzyć plan filmowy :D

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 311
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Post autor: PrzemczaN »

Czy z folderu WorldOfTanks/Updates można usunąć jakieś pliki (albo z jakiegokolwiek innego)? Chodzi mi oczywiście o jakieś pliki tymczasowe/pliki aktualizacji, które są niepotrzebne. Gra zajmuje mi już 20GB na dysku i myślę, że to o wiele za dużo...

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Ja bym wyciął i zobaczył czy Wot normalnie bez tego ruszy. Wydaję mi się że tak.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Post autor: sotiv »

Dobry filmik ;) trzeba było jeszcze jakiś dym zrobić, zapalając nawet pudełko zapałek w zniszczonych czołgach...(oczywiście po ówczesnym zabezpieczeniu by się nie stopiły :) )

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Te efekty miały być dodane w Vegasie, jednak stwierdziłem że przydało by się nagrać od nowa no i wyszło takie cuś :D

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

WGNY2014 - kodzik bonusowy, daje 3 dni premki

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6909
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Do kiedy ważny ten kod? Bo przyda mi się za tydzień a nie teraz.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Nie mam pojęcia, dostałem info na czacie.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Nie było jeszcze nawet oficjalnej wiadomości o tym kodzie. Podejrzewam, że na nowy rok go oficjalnie dadzą na stronce. I tam będzie podany "termin ważności". Więc jak nie masz czasu teraz grać to spokojnie możesz czekać. Stawiam, że będzie działał conajmniej tydzień po nowym roku.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6909
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

I git :)

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 311
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Post autor: PrzemczaN »

Odnośnie tego co pisałem wyżej: sprawdziłem, gra działa normalnie bez zawartości folderu updates, także można sobie odchudzić dysk o 10 GB (przynajmniej u mnie tyle tego było).

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6909
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Odkryłem właśnie uroki bitew 7/7, miodzio jak jest ogarnięty rozstawiający, expa można ładnie naładować w krótkim czasie.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

LordRuthwen pisze:Odkryłem właśnie uroki bitew 7/7, miodzio jak jest ogarnięty rozstawiający, expa można ładnie naładować w krótkim czasie.
Tylko w momencie gdy losujemy się do drużyny jest kiepskawo. Nie wiem czemu ale zazwyczaj moim 8 tierem ląduję z tierami 4-6 i walczę przeciw innym 8 tierom.
Strasznie rzadko da się trafić na ogarniętą drużynę, która by słuchała jakiegokolwiek planu.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6909
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Dlatego grałem z moim bratem i jego kumplami, można powiedzieć taki Tarnów Team :)
No i jeden Węgier w T69 z nami grał.
Efekt był taki: 8:1 gdzie 8 to zwycięstw, przegrana tylko przez przypadek tak właściwie.
A i skład był fajny: T32, 110, KT, JPanthII, T69 i T1.
Tak nie chwaląc się rozwaliliśmy nawet skład z dwoma AMX 50 100, na szczęście znaleźliśmy je zanim doszły na miejsce skąd by nas wycięły momentalnie.

ODPOWIEDZ