Co się stało z forum.tarnow.pl?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Zybek1
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 29-11-2009, 23:47
Lokalizacja: Kraina Wiecznej Szczesliwosci

Post autor: Zybek1 »

Jakub Kwaśny pisze:
Zybek1 pisze:Tamto forum bylo pod rzadani ludzi nawiedzonych, i chwala niebiosom ze padlo.Przedewszystkim, jezeli istnialo cos takiego jak Hyde Park, to juz ta nazwa otwierala droge do wolnych, niecenzurowanych wypowiedzi.Niestety, opetani platoniczna miloscia do tuskowszczykow, nie pozwalali na zadne glosy krytyki pod ich adresem i wycinali wypowiedzi lub banowali.To mialo byc wolne forum?-to bylo towarzystwo wzajemnej adoracji i kadzenia sobie.Duzo z tych osob jest zalogowanych tutaj, ale mam nadzieje, ze administracja jest na wyzszym poziomie intelektualnym, i nie bedzie nasladownictwa z zlozy i innych forumowych kacykow.Trupowi nalezy dac juz spokoj, bo niczym Sfinks, moze powstac z popiolu.
Nie chce Ci źle wróżyć ale przyśniło mi się, że miałeś czerwony pasek w karate ;-) przeczytaj regulamin ;-)
Po cieplym powitaniu powrot to szarosci zycia, czyli wiwijanie batem.Czy nikt nie rozumie co to jest forum?Przeciez to wolne wyrazanie mysli i opini.Oczywiscie, wulgaryzmy i idiotyzmy nie powinn byc tolerowanie, ale jak ja widze, ze szklanka jest do polowy oprozniona a ktos widzi, ze jest do polowy napelniona, to moja wypowiedz, bardziej pesemistyczna, ma byc naganna?Jezeli byl bym wyborca w Twoim rejonie, to napewno nie glosowal bym na Ciebie, Jakubie.Wyglada mi na to, ze lubisz zamordyzm i kapowanie.To, co Ty tu piszesz, to nic innego a donos (zawoalowany) i podpowiadanie naczelnym co powinni zrobic.Bardzo brzydko mi to sie kojarzy, usluznosc, lizusostwo, czy donosicielstwo to wlasciwie wszystkie pasujace tutaj okreslenia.Czy jestesmy juz tak przesiaknieci checia dowalenia komus, ze nie potrafimy dostrzegac pozytywow, a tylko szukamy negatywow w najdrobniejszych sprawach?Widac, ze nasze wady narodowe, ciagna sie za nami i nie jestesmy w stanie przestawic sie na pozytywne myslenie.Ujadanie na rzady PiS-u, na Prezydenta RP, na RM pokazuje, jak daleko potrafimy byc zaslepieni poprzez propagande.Ze szkol wyrzucono co bylo najwartosciowsze, zaprzastano uczenia muslenia i wyciagania wnioskow, telewizja i inne masowce dyktuja nam co kupowac, w co sie ubierac, podsuwaja nam najwieksze durnoty i wmawiaja, ze to prawda, taja i rozmazuja wazne sprawy naglasniajac rownoczesnie padline, ktora tak chetnie wszyscy wylapuja.Dokad nas prowadza ci oswieceni, do wyzeczenia sie co najwartosciowsze dla czlowieka, czyli wiary w Boga, do ubezwlasnowolnienia calych narodow, narzucajac im jakies chore doktryny. Trudno to niektorym zrozumiec, bo ktorz mial nauczyc ich myslenia.
Zakladanie kaganca jest wbrew konstytucji.
Oko strusia jest większe od jego mózgu,-znam takich ludzi.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11060
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Zybek1 pisze:wulgaryzmy i idiotyzmy nie powinn byc tolerowanie
No i właśnie tego nie tolerujemy - nieważne kto pisze i gdzie mieszka.
Zybek1 pisze:Ze szkol wyrzucono co bylo najwartosciowsze, zaprzastano uczenia muslenia i wyciagania wnioskow
Tutaj się zgadzam w 100%, ale to nie tylko w Polsce tak się dzieje - niestety.
Zybek1 pisze:telewizja i inne masowce dyktuja nam co kupowac, w co sie ubierac
Ale to się dzieje na całym świecie.
Zybek1 pisze:do wyzeczenia sie co najwartosciowsze dla czlowieka, czyli wiary w Boga, do ubezwlasnowolnienia calych narodow, narzucajac im jakies chore doktryny
Dla wielu wiara w Boga (nieważne jakiego) jest chorą doktryną narzucaną przez innych ludzi.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Jakub Kwaśny pisze:
Zybek1 pisze:Komuch o SLD-owcu-to stwierdzenie faktu,czarnuch o ksiedzu- to ublizanie.
Ad2222 czy kolega Zybek dostanie tak jak Deto ostrzeżenie? ;-)
Ale za co? ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Zybek1 - poczytaj sobie dział Humor, odpręż się i wróć jak nabierzesz trochę dystansu do siebie i humoru! nie zauważyłeś, że nie pisałem tam ze złośliwością. Ty jednak bierzesz wszystko ad persona i mimo moich szczerych chęci by dać Ci szanse na poprawę, mając jeszcze w pamięci to co wyprawiałeś na starym forum, ty nadal wracasz do swojego stylu. Stąd nie wiele się chyba pomyliłem i czerwony pas wróżę Ci bardzo prędko! ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Zybek1
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 29-11-2009, 23:47
Lokalizacja: Kraina Wiecznej Szczesliwosci

Post autor: Zybek1 »

Juz mam ten czerwony pas, prorok cy co?
Oczywiscie, ze nie dopatruje sie zlosliwosci w Twojej wypowiedzi, to takie ugryzienie bez sladu, a krwi upusci dosyc duzo.
Zakladanie kaganca jest wbrew konstytucji.
Oko strusia jest większe od jego mózgu,-znam takich ludzi.


kato
Rhetor
Posty: 2700
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

ad2222 pisze:
Jakub Kwaśny pisze:
Zybek1 pisze:Komuch o SLD-owcu-to stwierdzenie faktu,czarnuch o ksiedzu- to ublizanie.
Ad2222 czy kolega Zybek dostanie tak jak Deto ostrzeżenie? ;-)
Ale za co? ;)
Za obrażanie Murzynów.



kato
Rhetor
Posty: 2700
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Może się skojarzyć z księdzem i wstyd na całą wioskę.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

A co do określenia "murzyn" to gdzieś się raz wypowiadał jakiś profesorek i jakiś czarnoskóry pan i stwierdzili, że określenie "murzyn" jest słowem obraźliwym dla ludzi czarnoskórych i właściwym określeniem jest afro-(tu zależy gdzie mieszka )amerykanin-pejczyk-itp, lub czarnoskóry. Ciekawostka taka.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11060
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Versacz, mówić sobie mogą. W słowniku języka polskiego definicja brzmi:
"Murzyn «człowiek należący do rasy czarnej»". Widać samo należenie do rasy czarnej jest dla nich obraźliwe, co tłumaczy np. Jacksona.

Czyli biały to biały, a Murzyn to np. "Afroafrykańczyk", czy "Afroazjata?" A "Afroamerykaniń" dotyczy Ameryki Pólnocnej, czy Południowej?

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Ja wiem, że w Polsce przywykliśmy do określenia murzyn, ale w innych językach nie ma takiego określenia chyba, a raczej czarnoskóry. W Ameryce jak byś powiedział "nigger" to by cie zabili, a jak powiedz blackmen to nic, czyli może coś w tym być, osobiście wole określenie afro-europejczyk, lub czarnoskóry niż murzyn, ale mamy wolny kraj i każdy może mówić jak mu się podoba.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11060
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

nigger to po prostu "czarnuch" i nie dziwię się Murzynom. a "blackmen" to Murzyn :)
A skoro wolisz "afroeuropejczyk" to skąd masz pewność, że gość mieszka w Europie? Może go to obrazi, bo mieszka w Afryce i powinieneś do niego mówić "afroafrykanin". Cała ta poprawność polityczna jest śmieszna i straszna zarazem.


kato
Rhetor
Posty: 2700
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Kiedyś funkcjonowała nazwa "Kafr/Kafrzy". Ta akurat była obraźliwa.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

ODPOWIEDZ